Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • At jdou do p****e! Mam koupene original Anno 2070, ale to jak zprasili ten jejich online mod je katastrofa. Kazdou chvilku jim spadnou servery, pak se clovek nedostane do profilu, do archy atd (protoze hra si z nejakeho duvodu nedela lokalni kopii). Za tady ten online smejd ode me maji teda velke minus. A to rikam jako velky Anno fanda.
  • rad by som si zahral AC, ale kvoli tomu ze vydavatel je Ubisoft tak si ju nekupim, asi nikdy. A piratit sa mi to nechce lebo by sa mohli ohanat tym ako vela kopii je napiratenych.

    Dufam ze takito vydavatelia vykapu, Activision blizzard, Ubisoft, EA, vsetc nech idu kade lahsie. Naco su v hernom priemysle ked im nejde o hracov. Ked im ide len o prachy nech idu tocit p*rno (srsly, wtf?) alebo vydavat albumy dalsim Justinom Bieberom
  • mirekdusinojc
    Mě taky nějak nevadí, že mi žádná hra od této společnosti nepřistála v košíku či na disku mého počítače / v mechanice mé konzole dlouhých několik let.
  • Nepřestávám litovat koupě sběratelský edice Heroesů 6... Po patchi 1.21 nehratelný přez neustálý pády. Vedle na notebooku, offline verze, 1.2 a jedu naprosto v pohodě :D
    Co čekat od francouzů, oni sou celkově "jiný"... *12*
  • Pan_Klobouk
    Tenhlecten UbiSoft ma pomerne zvlastni videni sveta, ze? Opozdene PC verze vetsine zakazniku nevadi. Taky agresivni forma DRM vetsine zakazniku nevadi. Neustale online pripojeni i u single her, savy kdesi na serveru, ani cele kusy hry/kodu kdesi na serveru, vetsine zakazniku rovnez nevadi. Co ze je to za firmu? A kde vubec berou tu vetsinu zakazniku?
    • Vzdyt je to logicky, komu to vadi, ten neni jejich zakaznik. A vetsina jejich zakazniku jsou konzoliste, kteri se s vetsinou uvedeneho nesetkaji.
    • Jo, s tim se musis smirit. Za chvili si koupis hru a jeste si ji budes muset jezdit zahrat do nejaky specializovany budovy, kde tu hru budou mit nainstalovanou a hlidanou proti piratum, aby ji nikdo neukrad.
      • Ne, nemusim. Jenom lamy si kupuji takove hry. Ja Ubisoft proste ignoruji.
      • Pan_Klobouk
        Tak ale to uz se vlastne deje. Jedina hra, co jim lidi neukradnou je ta, ktera lidem vubec neprijde do ruky. Proto OnLive, Gaikai a tyhle srandy. Tak zkusit to muzou, za pokus nic nedaji. ;)
        • To radsi ne, jak bych si pak ty vsechny hry zahral :D
  • Mne osobne tez DRM nevadi, spis mi vadi a to dost, politika samotneho ubisoftu, kaslou na pc a berou ho za druhotnou platformu.
    • Mi prijde ze UBI dela rozdily mezi konzolema a PC asi jako ja mezi PC hrama a hrama na mobil. Hry na mobil jsou pro me jen zabavou do vlaku a pro UBI jsou hry pro PC podradny a kdyz uz udelaj neco pro konzole, tak to prevedou s DRMkem na PC, aby si jeste trochu namastili kapsy.
  • "DRM většině zákazníků nevadí" ano, ti další už totiž zákazníkama nejsou...
  • Těm, co si to koupili, těm to zpravidla nevadí. Ne krátce po nákupu (za 2, 5, 10 let to bude taky jinak). Kolik lidí si to ale vůbec nekoupí? Hmmm? Hodně. Viz série Assassin's Creed.
  • Jazz
    Žádná DRM mi nevadí a s žádnou jsem problém neměl.
    • Tak to me napada jen otazka jestli si ty hry vubec kupujes :D Ja jsem mel problem tolikrat az to neni hezky :/
      • Jazz
        AC2, AC:BH, AC:R, From Dust
        Bez problému... Vše kupováno v den vydání a hráno taktéž.
        • Ja mam ac2, from dust a taky bez problemu, ale mam konzolove verze.
      • Jazz
        delete
    • MickeyMutant
      Gratuluju, já jo. Tak si říkám, co to asi znamená celosvětově.
      • Jazz
        Neříkám, že o ně prosím, aby je tam dávali schválně, ale problém s nima nemám.
  • UBI by měla přestat vydávat svý věci na PC, očividně tu platformu nemá rádo, tak proč se do něčeho nutit.

    DRM vadí jen lidem s mozkem, BFU a přízemním konzumentům je to u zadku. Ti nevidí, neslyší nic, ani jak jim houna pleskaj na hlavu.
    • Ti prijdou otravovat az posleze, trebas po te co vymeni PC a chtej tam nainstalovat svoji gamesku a ono .... NIC. Osobni zkusenost. Takze sem pekne sosnul ocrackovanou verzi, ktera jela vpohode. Kdyz to dotycnej videl, tak se me ptal, v cem je problem s jeho koupenou gameskou. Rek sem mu ze ten, ze si ji koupil. To byla taky posledni. Od ty doby gamesky nekupuje s tim, ze nechape, proc by mel davat prachy za neco, co nefunguje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit