Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jojo me to tak strasne nevadi ze kazdou chvilu nejede uplay nebo conflux takze nemuzu hrat heroesy ze se me z toho chce brecet, no penize za dalsi hru odnich uz neuvidi, zlatej skidrow
  • Věřím, že těm, kteří si kupují hru a lá tři jednohubky to zatím opravdu nevadí - vždyť je to jen chvíle, kdy to vyšlo. Uvidíme, jak se na to budou dívat platící zákazníci za půl roku, až budou muset formátovat nebo přeinstalovávat.
  • Ano. Verim tomu, ze jejich zakaznikum to nevadi. Ale take verim tomu, ze jejich pocet ubyva.
    • Já jejich zákazník ani nezačal být, už z těhle důvodů kvůli extrémním DRM, a to jsem si pár her zahrát chtěl ;-)

      Jejich obchoďáci asi neumí vyhodnotit situaci, že nejde jen o to že mají XXXXXX stálých zákazníků kterým DRM nevadí což jim očividně stačí, ale už nevidí ten YYYYYYY potencionálních zákazníků kdyby DRM odstranili. a věřím že Y > X.
  • Kvůli takové ochraně jsem si nekoupil Anno 1404. Co myslíte, že si rozumně uvažující člověk vybere: A/ patlání se s ochranou a kontaktování podpory nějakých frantíků, strach o promarněné 3 aktivace, B/ bezproblémově fungující pirátskou verzi, i když bez online funkcí?
    Kdybych měl čas na hraní (už nemám), tak je to jasné B.
  • Když jsem vstal z postele, zapl net a uviděl ten nadpis, tak jsem přemýšlel jestli už jsem vůbec vzhůru... *7*
  • Tak já třeba už další díly AC prostě nekoupím, protože jak AC:B tak AC:R mají online aktivaci a u OBOU se mi stalo, že servery Ubisoftu NĚKOLIK DNÍ nefungovaly a hra nešla hrát. Takže už nikdy více.

    Je to klasika: blbce, který si hru legálně koupí, DRM obtěžuje.

    A "kvalita" podpory Ubi je legendární, je to úplně otřesný děs a hrůza. Jsou úplně mimo, problémy neřeší, odpovídají boilerplate maily, otázky ignorují, lžou, jsou neurvalí.
  • Maji recht, vetsine lidi to nevadi. Jinak by napr. nepouzivali steam. Mne tedy drm trochu vadi, ale ne tolik, abych se tech her vzdal a nekoupil je. Ovsem neni drm jako drm. Ja jsem sberatel her, po dohrani se jich nezbavuji a radu z nich si zahraju i po letech. Ted treba hraju soucasne jagged aliance 1 (18 let stara hra) na androidu a jagged aliance 2 na pc. A z toho duvodu mi omezeny pocet instalaci/aktivaci vadi natolik, ze se dotycne hry klidne vzdam. Konkurence je velika a je tu spousta jinych her.
  • Nasim zkaznikum nevadi, ze jim misto uzenin prodavame namlety kafilerni odpod smichany s plnidlem a sojovym substratem. A pro pripad ze by se z nasich "uzenin" udelalo zakaznikovi spatne, mame na nasi nonstop lince (od 9:30 do 10:00 pouze ve vsedni dny mimo utery, stredy a patku) odborniky, kteri jim poradi misto nejblizsi zdravotnicke pohotovosti pripadne telefonni cislo na RZS.

    g.r. Frantisek Vokurka
    Libl CR a.s.r.o.v.o.s.

    PS: zakaznicka linka je zpoplatnena tarifem 90,- Kc/min.
    • dobré přirovnání
    • nice *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit