Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale ano. Věřím, že většina zákazníků drží hubu. Většinou si buďto byli vědomi, co kupují, nebo tomu vůbec nerozumí.

    Druhá věc je o kolik POTENCIÁLNÍCH zákazníků takhle přicházejí. Od doby co svoje produkty mrví DRM a on-line kontrolou jsem od nich nekoupil jediný titul. A jistě nejsem sám.
    • Nejsi. Někde jsem navíc četl, že od zavedení této ubisoftí ochrany počet pirátěných kopií sice poklesl, ale aniž by se to odrazilo na zvýšení prodejů PC verzí. Tažke chyba bude asi přímo ve hrách. + potvrzuje mi to, že s piráty by měli ti s kravatami kalkulovat co nejméně, nedají se brát ani jako potenciální zákazníci. Pirátivost je stav mysli a každý to v sobě musí zlomit sám.
      • stačí napsat, špatné hry = žádné pirátění *1*
  • Ten průzkum se dělal kde v USA??jinak dobrej blábol.
  • Ještě, že tu máme kupříkladu takovej Skidrow, ten ochrání před takovejma praktikama většinou spolehlivě;)
    • Jo no, ukradne si zdrojové kódy od rusáků a pak to vydává za své. Super.
  • Mě by zajímalo k čemu vůbec protipirátské ochrany jsou.. Na warezu se kolikrát objeví 100% fuknční verze hry ještě dřív než je vůbec k dostání v obchodech. Člověk si větsinou chce koupit origo, aby podpořil vývojáře, ale když jsou tam pak takový kraviny, že nemůžeš hrát kvůli tomu, že ti nejde net, že nejde server ubisoftu, že máš omezenej počet aktivací.. to je prostě šikana zákazníka a já hru, kterou si chci klidně koupit jako origo, ale má tyhle výše uvedený sračky, tak si jí radši stáhnu, nechci bejt ničím omezovanej, když za to vypláznu litr... Warezák si hraje krásně bez komplikací a platící zákazník to odsere a přitom zbytečně.. Já říkám vydávat hry bez ochrany, stejně jsou k ničemu.. Každá hra se vždy crackla.. každá
    • Taky se sam sebe na tohle casto ptam a dost me veskera ta omezeni z nich zacinaji otravovat, nicmene k warezu se uchylovat jako alternativu nechci, to uz se spise na nektere hry holt vyprdnu a bude.
      • Resenim je take hrat na konzoli, tam se krade radove mene, takze ani ty restrikce nejsou tak drsne.
    • no úpně každá ne,nebo alespon ne uspokojivě. Treba takovej Lock On: Flaming Cliffs 2. Jinak s tebou ve vsem souhlasim
    • Jediný, na koho ten smejd funguje, jsou lidi, kteri si koupi originalku a chteli by ji napr. pujcit kamaradovi nebo nechat mu ji zkopirovat, ale ten kamarad si pak muze taky stahnout crack zsae...takze nevim na koho je to cileny, nikdo me nenapada *7*
  • Kolika to vadí lidem, to přesně ubisoft nikdy nezjizdí. Díky týhle ochraně. Mně přešla touha vůbec některé hry od nich hrát a přestali tím pádem pro mě dále existovat. Spousta těch orhran omezuje hráče v hraní her. Nehodlám hrát a ani kupovat něco, kde budu muset být neustale v singleplayeru připojený k internetu!
    Ano to, už radči vemu podobnou hru od konkurence, s tím, že nebude nutnost být neustále připojený k internetu. Jestliže chceme něco změnit, musíme táhnout v daném směru za jeden provaz!
    S pozdravem!
    • To je má filosofie. Bohužel svedou nízké prodeje na piráty. To je nerozetnutelnej uzel.
    • už jen z principu jsem si sehnal SP a Sulent huntera pirátského.Neb nesnášim když má v připadě legální koupě nekdo, ještě za moje prachy podmínky.
      • pardon silent
  • fallout
    UbiSoft má zjevně smysl pro humor, takový nesmysl... hlavně, že si spusta lidí, kteří koupí origo stahují cracky, aby měli klid...

    btw: ti kteří mají přecracklé origo, to bude asi ta většina které to nevadí... *1*
  • Toľko starostí kvôli obyčajnej blbej hre, lol.
    Tak už nekupujem hry od Ubisoftu, EA a tie, ktoré využívajú GFWL. Nejak sa mi ten zoznam zväčšuje *9* Ale aj tak v poslednej dobe nevychádza moc hier, ktoré by ma zaujímaly.
    • Hej, s tou "obyčajnou blbou hrou" to asi nevyznelo najlepšie. Pôvodne ten príspevok mal vyzerať trochu inak, myslel som tým, že sú tie ochrany strašne prehnané a zbytočné (nič neriešia). No to je jedno.
  • Jestli to nebude tím že většina zákazníku ani neví že tam něco takového je. Prostě koupí nainstaluje hraje. Neřeší. Uvádí se to vůbec někde na krabičkách nebo tam jen někde napíšou nic neříkající "Tages" a nazdar? :-)
    • Presne jak pises. Koupil jsem a ochrane neni nikde ani slovo. Zjistil jsem to az s podobnych clanku.
  • a co treba ?

    Ubisoft: DRM vetsinu zakazniku se*e, ale nam to nevadi.
  • Ubisoft se mýlí.

    Hotovo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit