Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak jsem v menšině... I když o tom pochybuji.
  • MickeyMutant
    Absolutně nechápu, proč se nad tím ještě někdo rozčiluje, ta firma za to přece už dlouho nestojí. Podobné problémy dělá opakovaně, není s nimi kloudá řeč, tak do nich ty peníze prostě necpěte a sežeňte si to jinde. Vždyť tu možnost máte - hlasujte peněženkou, jediným argumentem, kterému rozumí.

    Kdyby to tak udělala většina nespokojených, změnilo by se u nich něco spíš, než když všichni budou jen nadávat. Pokud tedy ještě někdo vůbec věří, že jsou v Ubisoftu schopni nějaké logické úvahy a pokud ještě vůbec někomu na nějaké změně v té firmě záleží.
    • A jakej by melo takovy jednani smysl a dopad? Ze Ubi prestane vydavat hry na PC? Me je to celkem jedno, hraju na PS3, ale nezahrat si takovej Assassins Creed, to by me trochu vadilo :)
      • MickeyMutant
        Smysl je zřejmý - nestrkat peníze někomu, kdo mi kvůli tomu, že jsem mu zaplatil, jen háže klacky pod nohy. A zahrát si samozřejmě bez pruzení a komplikací.

        Dopad je evidentně složitější záležitost, protože nevíme, jak je ta skupina nespokojených platících zákazníků velká. Pokud není pro firmu dostatečně finančně zajímavá, tak se nestane nic. Pokud má ale významnou kupní sílu, tak se buďto v Ubisoftu někomu rozsvítí a přestanou dělat z lidí voly (říká optimista), nebo, jak píšeš, radikálně omezí vydávání her na PC (říká pesimista).
        • Jestli myslis tim zahrat si na prostest z warezu tak durazne NE. U vsech produktu je bezny, ze za vec o kterou nemas zajem, neoushlasis s podminkami, atd. si ji proste nekoupis a tudiz ji nemas, nebudes uzivat, atd. Ale delat nejaky prostesty a schvalne hrat z warezu, to je presne to, proc vydavatele berou PC jako podradnou platformu, protoze vidi, kolik lidi hraje z warezu proti legalne zakoupenym hram a nasledne se temi udaji ridi v dalsim podnikani.
          • MickeyMutant
            Tvoje volba, nebudu ti nic vymlouvat. Jen chci podotknout, že ne na protest, ale kvůli bezproblémovému hraní.
            • Ty jsi nebetycne hloupy, warezem chces resit "klacky pod nohy", ktere tu jsou prave kvuli warezu. Tim to fakt vyresis.
            • souhlas, navic kdyz jsou hry drahy jak hovado, takze vydavatelum tak leda na*rat a jeste nebudu mit problemy s hranim
  • Ubisoft - nikdy víc. Ještě že už dávno stihli vydat všechny dobrý díly Prince s Persie :)
    • Ježiši... napíšu Princ z Persie se s... to už je fakt hrůza :D
      • Alesponze se za to stydis *1*
  • mel jsem predobjednany ACII, ale kdyz jsem se dozvedel o ty DRM jak bude fungovat a zhodnotil tu super rychlost a funkcnost meho netu od O2, tak bych si to nikdy ani nezahral, protoze bych tam se dostal leda do menu
  • tak toto je oficiální vyjádření Ubisoftu k zablokovanému cd key:
    U her, které používají nejnovější online ochranu od Ubisoftu, se můžete setkat s následujícím problémem. Hra nejde spustit a při pokusu o zadání klíče se objevuje zpráva „Tento CD klíč už byl použit!“ nebo „This Cd key has been used already!“. Je to z důvodu, že jste hru již aktivovali (případně hráli) a CD klíč spojili s existujícím Ubisoft účtem (hru nelze spojit s více než jedním účtem). Pokud se tedy s touto zprávou setkáte a nepamatujete si své přihlašovací údaje, je nutné o ně požádat přímo Ubisoft (tedy jen o uživatelské jméno, heslo si poté můžete na www.ubi.com pomocí jednoduchého formuláře „SIGN IN – Forgot your password?“ resetovat). Na stránkách podpory se přihlaste ke svému účtu (http://support.ubi.com/) a v nabídce „ASK A QUESTION“ vytvořte nový dotaz pro podporu. Vyberte „PC Titles, Název hry, Retail DVD version“ (v části PRODUCT), „Registration, OSP, CD key in use“ (v části CATEGORY) a jako subject (předmět) napište „CD key already in use“. Do těla zprávy zadejte problémový CD klíč spolu s údaji, které jste při registraci použili (email, datum narození, jméno) a v políčku „Attach Documents to Question“ přidejte oskenovaný nebo ofocený manuál s klíčem. Poté vás během 1-2 pracovních dní kontaktuje pracovník podpory a sdělí vám na jaké jméno a email byl klíč registrován. Pokud si na původní heslo už prostě nevzpomenete, použijte formulář pro jeho resetování, viz výše.

    mno nevím, zkoušel jste to už někdo ???
    • kubi-wan
      A nebylo by jednodušší nás prostě neomezovat, Ubisofte?
    • yuri337
      Ano u FarCry 2 jsem dostal hlášku, že můj CD key je používán. Originál zabalená krabicovka. Ubi mi na můj email po třech dnech napsali něco podobného, jako ty. A na to se můžu zvysoka.. Vyřešil sem to za 2 minuty - gamecopyworld.com

      To bylo naposledy, co jsem cokoli od Ubi koupil. Už nikdy ode mne těmto hajzlíkům nekápne ani halíř.
      • Jazz
        U FarCry 2 žádná taková hovadina není a na víc, CD key mohlo použít víc lidí, tak tady netrep kecy.
      • Ovsem ti pirati, co ten klic pouzili jeste pred zakoupenim hry, ty jakoze nic, vina je samo na zly Ubi.

        Kdyz to tak ctu, koupit si radsi konzoli, a hotovo :)
        • On si ovsem nekoupil hru od piratu ale od Ubi, a Ubi, nikoli pirati, mu znemoznuje hrat. Nehelde na to, ze nezakone (a to i v US, v EU a vsude kolem samo taktez) omezuje moznost tu hru prodat dal.
        • Kdyby tam Ubi tyhle dementni ochrany necpalo,tak by takova situace vubec nevznikla.
          A co se konoli tyce,tak to vypada,ze konzole podobnych obstrukci take nebudou dlouho usetreny-sparovani cd-key s uctem.
  • "Anno 2070 sice dovoluje jen tři aktivace a po změnách hardwaru si hráči asi budou muset reaktivovat svoji kopii, ale většina zákazníků tenhle scénář nikdy nezažije."

    Překlad:
    Hra není natolik kvalitní a "znovuhratelná" aby přežila jedno vaše PC. Než se vám něco pokazí, hra vás přestane bavit.
    • Jestli jsou v dnesni dobe nejake hry kvalitni a znovuhratelne, tak jsou to ty ze serie Anno.
      • Já vím. Mám je všechny. Chci jen ukázat jak si sere na hlavu.
    • V případě problémů se vám budeme rádi věnovat na naší placené technické podpoře.
      (obdoba automatu UPC)
  • To zase marketacka luza neco vymyslela....
    Prijde mi to jak o duvod vic proc tu hru ukrast.

    Mno hlavne ze se to nebude prodavat v bazarech.
  • Většině lidí DRM nevadí?
    Nepřekvapuje mě to, většina lidí má podprůměrné IQ a jejich schopnost rozpoznat, jak je někdo ojebává, je minimální.
    Ještě mu za to zatleskají.
    • Haha. Jak to maji asi vedet,kdyz treba e-shopy u nas tuhle informaci vubec neuvadeji? Ne kazdy si procita fora o dmr. *8*
    • Vetsina prece musi byt zakonite prumer ;)
      • Statistiku jsem nikdy nestudoval, clovek nemuze znat vsechno. Ok, prestrelil jsem, kazdy muze udelat chybu *2*
      • Pobavils *1* Doporučuji dostudovat základy statistiky.
      • Mechwarrior_bw
        nemusí
  • DRM a podbné věci jsou nesmysl, Piráti hru stejně upirátí a jediný efekt je nasraný platící zákazník který spíše přejde k pirátění protože neví proč by měl být trestán zato, že si hru koupil.
    Tak ať zlevní hry aby si více lidí rozmyslelo, jestli budou porušovat zákon nebo si hru za 700 koupí. A ať vydávají hry, které jsou dodělané.
    Jediná rozumná ochrana je online Pass a kvalitní DLC.
  • DRM? Spíš MRD ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit