Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uspesna moze byt, ale bohuzial zase na to doplacaju ti poctivi, ktori su obmedzovani takymito... blbostami.

    Zaraza ma jedna vec - na piratstvo najviac nadavaju urcite spolocnosti, ale nespominam si, ze by sa niekedy stazovali firmy typu Valve, CD Projekt, Blizz a dokonca ani BioWare... Tam zrejme nemaju problem s predajom svojich hier na PC...
    • Protože u EA je ta ochrana potichu v hodně podobném vydání už půl roku a Starcraft si bez připojení online taky moc nezahraješ
      • SC muze jet v offline modu, staci se pripojit jednou pri prihlasovani
      • Hmmm, tak mi moc není jasné, jak bych měl hrát online bez připojení *2*
    • Blizz i Valve sazeji na komunitu a suprovy multiplayer, u jejich her se skutecne pripravis o znacnou cast zazitku kdyz budes hrat LFD nebo Starcraft jen v singlu, hrac tim vlastne dost omezuje sam sebe, takze si ty hry stejne nakonec rad koupi, krome toho ze nabizeji hracum kvalitu a o sve hry se poradne staraji (viz treba Team Fortress2), pirat je tak dost ochuzeny. Kdyby tohle pochopily vsechny firmy (ziskat si hrace kvalitnimi sluzbami misto restrikci) hned by na svete bylo mene piratu :)
  • Maji pravdu. Me uspesne odrazuji od koupe jejich her uz peknou radku mesicu...
  • No těmto prohlášením bych stejně moc nevěřil. To je jasné že řeknou že je to super a že jsou v +. To že to nebude cracknuté neznamená že si to koupí více lidí a když už ano tak zase spousta lidí to nekoupí právě kvůli té ochraně takže si myslím že na to budou stejně.
    • No já bych to zase tak tragicky neviděl. Silné kecy na diskuzu sou jedna věc, ale nekoupit si hru na kterou čekám někdy i víc než rok to je něco jiného .... politiky už taky na diskuzích vyhazujem z oken pomalu 20let a nikde žádní politici nepadají.
  • Kez by konecne udelali neprolomitelnou ochranu .... pak by konecne krachli a byl by pokoj.
  • Prosím prosím prosím ať to nenaserou k Heroes...Mám objednanou Sběratelku a tohle by mě asi donutilo hru stáhnout a to nechci... Jediná hra o kterou mám od Ubi zájem....chjo...
  • Sakra já si v tom lese nezahraju
  • Ochrana proti pirátům= Zákazník který si hru koupí trpí a nemůže často modovat hru. Je omezován

    Piratská verze= Netrpí žadnými kravinami dá se modovat a často to funguje líp. Žádné omezení


    Epic fail? Piratí vždycky hru rozchodí takhle to bude jen trvat o trošku dýl...no dobře GTA IV trvalo jen 3 dny. Já nesnáším DRM...hele já mám 2 počitače a někdy jsem nucen nějákou hru vymazat pro místo. A taky rád hraji hry znova takže mi tohle nevyhovuje.

    Já nevím jak vy mě ochrana nedonutí ke koupi na opak na hru radši nechci ani pomyslet. A jdu se kouknout na jinou hru.
    No co názor je názor.
  • Plně s DRM souhlasím a podporuju je aby v tom dál pokračovali. Jedině tak se dá alespoň trochu vydělat navíc.
    • prudislav
      já plně souhlasíms DRM ve stylu AC:B - má offline mód a neomezuje zákazníka - tohle je prasárna abych byl online u ke hraní singlu a ani nevidím žádnej l,ogickej důvod proč bych měl a ty jejich "pseudosociální prvky" jsou stejně o ničem
  • Arkham - ty toto podporuješ? Tak to asi nemáš v hlavě všech pět pohromadě...
  • celkem by se šikla neprolomitelná ochrana, avšak taková, která by neomezovala zákazníka.. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit