Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak vidis, tak maji, to co Ubisoft de facto udelal je prave region lock, zneplatnil klice z jineho regionu.
  • Grifus
    Nejak mi unika smysl Ubisoftu. *1*
    Kdyz uz lidi zacinaji kupovat originalni hry, sice mirne oblikou, ale aspon original, tak stejne nejsou spokojeni. *2* "No jo, ty darebaci nam nechteji davat cenu kterou pozadujeme? Tak co bysme s tim udelali kluci?" Reknou jsi nejspis v managmentu a PR oddeleni Ubi. Pak nejakyho "profika", evidentne cloveka na svem miste, co ma nejspis podil ze zisku firmy napadne, ze "musime honem na stafle, sundat kalhoty a hezky se vykalet na ty darebaky, kteri nam plati ale nedaji tolik kolik chceme!".
    Opravdu nechapu Frantiky, protoze za posledni roky co napad, to perla. *1*
  • Lotr
    Tak jsem si otevřel licenci u AC Black Flag.
    Nic
    Žádné takové ujednání neexistuje. Ale je tam jedno lepší.
    Software je ti zapůjčen. Je pořád ve vlastnictví Ubisoftu.

    A k těm žalobám.Tyhle věci jsou právně nepostihnutelné. Zákony ohledně autorských práv jsou zastaralé a mnohdy nedokáží ošetřit podobné specifické případy.
    A co zákon nezakazuje to není zakázáno.

    edit
    tak jsem si pročetl i Uplay EULA a nic.
  • Zlodej si vzdycky najde nejakou vymluvu a ospravedlni.
  • Jack1947
    To jo ale jaké slevy... kdyby byly klasické tak by to bylo ok.

    Copak žes dlouho tu nebyl? nechceš zvážit registraci at ti neprzní pořád někdo tvůj nick. *4*
  • Jsem ohledne Steamu a giftování slyšel že gify pujdou posílat až cca po měsíci zakoupení.
    A to z nějakého duvodu koupení a prodej CD klíčů z ukradenejch kreditek a tak.
  • Lotr
    Protože se jim nelíbí že lidé mají možnost si vybrat. Když lidé přestanou nakupovat v těchto obchodem pak další hra bude za cenu kterou chtějí aby jsi zaplatil.
    Jde o snadnou matematiku. Spočítali si kolik teoreticky zákazníku získají a kolik teoreticky vydělají v případě že tyto obchody zlikvidují.
    A podle všeho to byla dostatečná čísla.
  • Roky upozornuju na to, ze online DRM, kterou zavedl steam, je zlo. Ze hraci maji preferovat ferovou digitalni distribuci jako je GOG. Kdyz nekdo zaprodal dusi za slevy, patri mu to. Mozna se nad tim konecne zamysli.
  • To víš Ede, podle palců nahoru u googla je vidět že spousta lidí je na Ubisoft už nasr*ná :-) A mě taky se*ou a to mam na Uplay všechny AC + settlery a jiné hry.
    A AC Unity jsem si do teď nezahrál z důvodu po patchy 3 nebo 4 teď nvm FPS 15 před patchem 30 FPS a to jak na mále tak velké detaily a rozlišení

    Sestavu na to mam víc než dostatečnou.
  • a tak potom ked ubisoft ma z toho zisky ale nelubi sa im ze to ludia kupuju z lacnejsich regionov tak naco by spravili tento krok ? Nejak je viac nez jasne ze ludia ktorym bola odobrata kopia to v buducnosti nekupia mozno vobec a isto nie za plnu cenu cize sa vo vysledku oberu o daleko viac penazi ako keby to nehali tak ... alebo ?
  • Paulcz
    co když to koupí za plnou cenu ?
  • To same se deje i s AC : Unity, vim z vlastni zkusenost:)
    Nakoupeno na G2Play.
    Cena byla neco kolem 900, takze vyrazne levnejsi to nebylo, kdyby by nekdo nadaval do socek kdo to koupil za 200. Podle me tady UBI hodne lidi nastve a nakonec na tom bude tratit, klice jsou proste legalni, zadne kradene klice... Nehlede na to ze fakt nevim kterej shop je fakt oficialni a kterej ne. Toto se jim fakt nepovedlo....
    Divny ze Steamu toto nevadi.. ten primo podporuje giftovani napriklad z jinych regionu, mimo RU regionu, tam je lock.
  • mame holt smulu že sme geograficki v evrope ale ekonomicky jsem spíš jako jizni amerika. podle mne by mali klíče do ČR prodávat taky levne jako v mexiku protože si vic nemužem dovolit :(
  • Jack1947
    Kdybys sis měl těch X her co vychází kupovat ve dne vydání z vlastní kapsy, do toho ještě platit důležité věci jako jsou energetické poplatky a pokud nejsi zaměstnancem tak i zdravotní/soc pojistění.

    + Ještě jídlo, pití atp atp... s dnešním průměrným platem a evropskou superhrubou mzdou tak bys změnil názor. Tedy vem si že někodo má i blbejch 13tisícv a stím vyžívá. Za rok by si byl rád za 5her.
    Pc mají aspon slevy a ty se vyplatí, jo jasně konzolovky taky makjí slevy ale zase si platíš +program takže to není úplně nej. Jasný jasný někdo má i 20 a více takže si našetří na pořádné pc - s dnešním dropem koruny a nemusí si brát úvěr ale to by nebyl tvůj případ.
  • Je to můj předpoklad, protože pokud by se ukázalo, že nic takového tam není a Ubi jednají bez toho, aniž by jejich činy byly podpořené licenčním ujednáním, tak mají na krku žalob jak p*ase...a věř, že legální věci si velké firmy umí pohlídat...
  • Inquisitor
    A já to někde tvrdim? A bez urážek to napsat neumíš?
  • Je to mezera v systemu
  • I na konzolých sou ale velké slevy a já se upřímně nestarám zda dám za hru 10 nebo 60 éček. Proč taky? YOLO
    PS: 5 hodin nonstop akce beru radši než 40 hodin nudy.
  • smejki
    Však když si koupíš telefon, který je původem mimo tvůj region, může ti u nás velice snadno neplatit záruční servis u výrobce. Je to jen na něm. Ostatně v EU je odpovědný vždy prodejce a proto ti musí On zajistit služby, které ti podle podmínek může odmítnout zajistiti výrobce. Šedej trh je šedej trh, ať už jde o jakýkoliv zboží, a kdo se s ním zahazuje měl by si uvědomovat rizika. Až budou mít gatě autorizovaný servisy, bude to podobný.
    Docela by mě zajímaly obchodní podmínky šedejch resellerů her. Skoro bych se vsadil, že tam bude klauzule, že oni vůbec neodpovídají za odmítnutí služeb třetími stranami, i kdyby daná služba měla být nutností pro správnou funkci produktu. Na druhou stranu produkt musí být podle práva plně funkční a tohle by to asi mělo být napadnutelné. Čort znájet.
    Asi taky přihodim pár vykřičníků, ať to má váhu.
    !!!!1!1!1!1!1!1
  • Tak to ano, Na steame su kazdu chvilku akcie, takze kto chce usetrit staci mu pockat na akciu na steame a nema problem. Pripadne humblebundle a podobne, kde cast z predaja ide na charitu tak este z toho moze mat aj dobry pocit:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit