Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prudislav
    No big deal. Aspoň si nekanibalizujou vlastní série - přišlo mi divný, že by to vyšlo ve stejnej den jako nextgen AC4. To by šli sami proti sobě.

    Jen teď pravděodobně pudou jenom proti GTA5 PC - by mě zajímalo co bude dřív.
  • Možná se mi ulevilo bude AC a i zanedlouho batman... takze hrat bude co.. :)
    Jen aby pak Watch Dogs nebojoval proti GTA 5 na jare na PC *1*
  • C-BEAM
    možno na tom niečo bude, trh bude pekných pár mesiacov nasýtený a watch dogs by sa nevyhol neustálemu zrovnávaniu s GTA. Postupne sa voda ukludní, hra sa vypiluje a bude mať viac priestoru na úspech.
  • aspoň bude čas našetřit na nový železo :) Nebo spíše křemík *1*
  • uvideli ze najpreobjadnavanahra je cod proste best of a hned sa dosrali tolko penazi mat nikdy nebudu nacod proste nikdop nikdy nebude mat pochopte madari vy*ebani pepici vykrvacani
  • lidova cena 60 babek a jedno dlc "zdarma" spolehlive uklidni kazdyho remcajiciho konzolistu *5*
  • No... mám pocit, že s tím má něco společného neuvěřitelný úspěch GTA V. WD vypadají skvěle, ale jde o novou značku a v přímé konkurenci nejúspěšnější videohře vůbec se možná Ubi trošku podlomila kolena... Tak nacpat "možná DLC" raději již do start verze možná nebude na škodu... Má malá spekulace...
  • more dokoho dristas pepinko moj ta chytim a pisk ti vy*ebem
  • Pambuh zaplat---Assassin v jinem meste...a case---No to bude zazitek..
  • Tak jasne, ide hlavne o to ze to sou obe velice ocekavane AAA tituly a obe od UBI, ale NAVIC i podobne zamerene. Takze by prave mohla nastat situace co koupit(kdybych mel vybrat jen z jedne)
  • Jack1947
    Vymisly neco lepsiho, aha ja zapomnel tvuj mozek uz "odesel hrat cod". *15* *1*
  • Jack1947
    Proklatej ASSassíín. *16* PS. Jesteze ten vyjde 2hry to uz by asi neprezily. *15*
  • Teda až na to, že je to otevřený svět, to je dle mě úplně jedno. Spíš jde o to, že takové studio nemůže vydat 2 obrovské hry ve stejnou dobu, ať už je to žánr jakýkoliv.
  • skvela sprava aspon tato lacna 5korunova atrapa nebude stat vceste hre bohov call of duty ghosts krasa haterom krvacaju h*vna *6* *9* *13*
  • Jack1947
    DNF , taky se neverilo no... a nakonec vyslo (to ze dopadlo jak dopadlo je vec druha a v tomto ohledu nepostatna). *3*
  • Taky si myslím.
  • si to v ubi asi zahrali a zistili ze to po hodine vypli a sli hrat gta V *1*
  • Jediny duvod proc je odlozeno vydani na pristi rok je ze v listopadu vyjde AC4. Vzdy kdyby melo jeste vyjit od stejne firmy watch dogs(taky open world svet) tak je to prodejni sebevrazda.
  • Lukyz
    No jelikož bylo původní datum vydání 22.11. tak už museli mít hru dávno ve stavu (Gold?) kdy do ní už nemůžou zasahovat, protože musí jít k Sony a MS na certifikaci, která asi taky nebude trvat týden. Mě přijde pravděpodobnější varianta, že si tím opravdu nechtějí kanibalizovat prodeje AC4 -> můj názor tak žádný kamenování pls *1*
  • Nebo Watch Dogs best forever.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit