Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CrocoRay
    No, ale když si to tak vezmu, tak Black Flag (sice na minimální detaily) jsem hrál na E7400 2,8 ghz, což myslím, bylo dost pod minimální požadavky, takže to asi fakt brát trochu s rezervou. Ale i tak si s tou optimalizací hlavu moc nelámou.
  • CrocoRay
    Nechci se vyjadřovat ke každému bodu a nějak hádat. Ale když už to přirovnáváš ke Crysis, tak ten byl revoluční a vypadal lépe než hry, které vycházely roky po něm. AC: Unity nevypadá tak přelomově a je podle mě náročnější než některé jiné lépe vypadající hry.
  • PS4 To jistí. :3
  • Kinet1c
    sakra takze na minimum potrebujem taktovat, ale iba AMD, az 4.9ghz, na doporucene to zvladne fx8350 aj bez taktovania, takze to by bolo ok :D este dobre ze splnam tie doporucene
  • del0
    a) kašlat na optimalizaci
    b) úmyslně uvádět vyšší požadavky, než jsou třeba
    c) lidi si radši koupí konzoli, než nabušené PC
    d) profit

    GG for Mrkvosoft & SONík.
  • Crysis bych v tomto případě vůbec nezmiňoval. Mám všechny díly a i přes to že dokázali na full zatopit nejnovějšímu HW byli přívětivé i k mnohem slabším konfiguracím PC a i tak poskytli adekvátní grafický zážitek. Jednotlivá nastaveni grafiky nabízela více než solidní manévrovací prostor a minimálními zásahy hráč získal klidně 10-15 fps k dobru a hlavně žádný 30fps lock.
    Nebudu řešit sestavu která by měla ACU rozjet na full ale to co sem dosud ze hry viděl z mého pohledu neospravedlňuje nároky na minimální konfiguraci.
    Konzole se zde řeší právem protože pár dní po launchi přijdou srovnávací videa a člověk jak se stává zvykem zjistí že na hledání rozdílu mezi jednotlivými verzemi musí použít lupu.*5*
  • Dokud to nemám černé na bílem, zůstávám optimistou.
  • Uvidíme. Přiznávám se, že toto potvrzené není, ale přece by PC friendly firma jako Ubisoft neochudila počítačové hráče o skvělý filmový pocit při hraní *1* .
  • Nikde se ale nepsalo, že by PC verze byla nějak omezena. O uzamčeném framratu se psalo pouze u PS4 a XOne.
  • Až pochopíš, že zmršená optimalizace (podle nároků víceméně nulová) neznamená technický pokrok, tak filosofuj. Ve spojením s locknutým 30 fps jsou ty nároky naprosto přepálené, zvláště při porovnání s "nextgen" konzolema.
  • Co se to tady zase sešlo za ubračené baby? Raději ať vydají plnohodnotný titul, který si podle svého vzhledu řekne o odpovídající železo, než aby hru zubožili jako Watch_Dogs. U dvou třetin článků nadáváme, jak konzole kazí hry a jak se kvůli nim oklešťují nadějné tituly. A teď, když se okleštily akorát konzolové verze a na PC jsme se KONEČNĚ dočkali nextgenově vypadající hry, se tu komunita rozpláče a padne do kolen?! Co jste čekali? Stovky NPC, pokročilé efekty a rozsah Paříže si o něco řeknou. (Dnes koupený high-end PC je zastaralý hned další týden, konzole byly zastaralé už dva roky před uvedením.) No tak si hru na maximální detaily zahraju až za rok či trochu déle, co na tom? Pro mě je to naopak palec nahoru pro Ubisoft, že se nebál do toho jít, místo aby hru okleštil (nebo lépe optimalizoval, ale to je celkem jedno). Jedním z kouzel PC verze je, že čím později se ke hře člověk vrátí, tím lepší detaily si obvykle může dovolit. Vzpomeňte, že podobně nenažrané požadavky mělo i první Crysis, které dnes na vysoké detaily rozjede kdekdo - málokdo tehdy nadával, všichni se těšili a hra i dnes vypadá skvěle a rád si jí přibližně ob 1 rok zahraji - tehdy to ale byla PC exkluzivita a nikdo nepřirovnával nároky ke konzolím (kam jsme to klesli?!). Tohle je velice podobná situace, zapomeňte na konzole, ty jsou okleštěné, a holt se smiřte s tím, že se ze začátku budete muset omezit. Nedělám si iluze a vím, že polovina lidí tady si to stejně stáhne a nikdy nekoupí, pro platící hráče je to ale ve výsledku winwin situace...
  • ekvivalent 7870? .....
  • CrocoRay
    Na filmových 30 fps jim kašlu. To rozjedu na svojí sestavě jako megafilm o 5ti fps a mám se dva následující roky aspoň čím bavit *1*
  • kdyby byla pc komunita trochu uvedomela, tak na vyvojare pritlačí, treba tak že nové hry nekoupí hned, ale za pul roku. a to by imho ubisoft pocitil, kdyby mel takové pulroční okno v ziscích.
  • To určite! na PC bude treba minimálne Radeon 7970, ab si človek zahral. Ale na konzoly, v ktorej je ekvivalent Radeonu 7850/7870, to pôjde úplne plynulo. Rovnaká architektúra grafického chipu. Ak to bude pravda, tak konzolové verzie AC:Unity budú mať pekelne osekaný grafický kabát.
    Alebo v Ubisofte fajčia riadne silný matroš.
  • del0
    Ty nároky jsou zvýšený úmyslně. Ubisoft chce po PC hráčích, aby si začali pomalu zvykat na filmových 30 fps. Revoluci nezastavíš. *15*
  • Autorova poslední věta mě velmi pobavila. My ( já) se na takový paskvil vy.ereme místo abychom začali šetřit. Ubisoft potřebuje pořádně profackovat aby se probral a to lze jen přes jejich účetní bilanci. Protože nastolený trend povede jen k tomu že při spuštění The Division konzole lehnou popelem a PC verzi si zahrají jen hoši ve středisku řízení vesmírných letu. *6*
  • maros.goc
    presne :)
  • Tak ty nároky byly už oficiálně potvrzeny: http://blog.ubi.com/assassins-creed-unity-pc-specs/
  • na druhou stranu resit dnes RAM? 8-16GB je preci dnes normalka .. chapu, ze ne kazdy ma doma Titana (ja jedu stale na 560tce a pojedu dokud nenarazim na hru, pro kterou mi stacit nebude) ale dokoupit modul pameti pri dnesnich cenach snad nemuze byt takovy problem at uz pro dite s minimalnim kapesnym, studenta nebo pracanta ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit