Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 290X? 3770K? Hm... Tak teď už mi asi zbývá jenom přesvědčit sám sebe, že se mi ta hra nelíbí....
  • Jednoduchy, nekupovat. Chtel sem si koupit The Crew ale ani nahodou, tuhle diletantskou firmu uz nikdy nepodporim!!!
  • Blondyr
    Tak tomu neuvěřím, ani kdyby to byla pravda. Watch Dogs, Shadow of Mordor, Evil Within.... bla bla bla. Všechno šlo v klidu, nebo stačilo počkat na patch opravující optimalizaci. Bulíky na nos, nic jiného to není.
    Hawk
  • CrocoRay
    Tak co se týče požadavků u předchozího dílu AC IV: Black Flag, tak jako minimum u procesorů uváděli Intel core 2 quad Q8400 a doporučeno core i5 2400s 2,5 ghz. A u grafické karty minimum byla gtx260 a doporučená gtx470.

    Já to hrál na sestěvě core 2 duo E7400 2,8 ghz a GTX 650 na minimální detaily v rozlišení 1920x1080 při nějakých 27-32 fps. Jako není to střílečka a já nejsem nejnáročnější, takže s počtem snímků za vteřinu jsem problémy neměl.

    Z toho si nějak můžeme přibližně vydedukovat, jak na tom bude asi nový díl Unity, co se týče požadavků a následně jak to bude fungovat v praxi.
  • grafika je dost dobra ale melo by stacit gtx 460 nebo gtx 660
  • flash789
    a zase 50GB..hehe..to si nekteri zastanci digitalni distribuce počkají, třeba tyden, nez to stahnou.
    PS: hlavne nepiste ze to mate stazeny za 3 hodiny, to vim taky, ale plno lidi rychlej net nemá a mit nemůže.
    • nekromant33
      Nevím, jestli ti, co stahujou 50GB týden, jsou zastánci digitální distribuce.
      • flash789
        Samozrejme ze jsou..kdyz mely hry mezi 5-10gb mělo to třeba za dva dny, to se dalo zkousnout.
        A neoblbuj, vim co se delo když na steamu vysla Final Fantasy 13, taky 50gb stazeni a 60gb instalace, takových protáhlých ksichtu jsem ještě nevidel. Kdyby to bylo v krabicce tak to mají třeba za 2 hodiny naistalovany. To nevis ze je dneska desna moda mit knihovnicky na steamu a vsechno stahovat a krabicovky jsou fuj?
        proste rychlost pripojeni se najednou z niceho nic stala celkem zasadni, digitalni distribuce ukazuje svoje stinne stranky.
  • Ale lidičky. Co se hned čertíte? Nějak se ta zatuchlá PC mašinérie rozhýbat musí. Co jiného lidi donutí kupovat pořád každých pár let nový hardware? Jedině čím dál náročnější hry a programy. Jinak by lidi měly doma třeba 10 let staré PC a páni z intelu a nVidie už by byly dávno na dlažbě. Není nic lepšího, než když se ubisoft dohodne s intelem a ostatními výrobci, vykašlou se na optimalizaci a podpoří jim prodeje. Oni z toho nějakou tu kačku taky mít budou, nebojte se :-)
    • Jack1947
      Mě udivuje jedno že těmhle PR System requirements fakt někdo věří *8* , je pravda že reklamu maj z toho hezkou no.
    • CrocoRay
      Nároky postupně rostou všude, ale dát do minimální konfigurace kartu, která stojí více než celá nová konzole, to už je drzost. Taková GTX660 je karta střední třídy určená na hraní moderních her a je o dost slabší než tady ta uvedená v minimálních požadavcích.
  • 50GB? ta hra vypada zase na takovej prujem,ze bude skoda i toho kreditu na shareserver,natoz to kupovat...
  • Jako ty pozadavky jsou skoro stejny pro minimum a doporuceny, to zas takovy rozdil mezi tema grafarnama neni. Ale teda ze by to opravdu vyuzilo 8 gb ramek a nemeli tam nejaky mega memory leak, tak to chci videt.
    • na druhou stranu resit dnes RAM? 8-16GB je preci dnes normalka .. chapu, ze ne kazdy ma doma Titana (ja jedu stale na 560tce a pojedu dokud nenarazim na hru, pro kterou mi stacit nebude) ale dokoupit modul pameti pri dnesnich cenach snad nemuze byt takovy problem at uz pro dite s minimalnim kapesnym, studenta nebo pracanta ..
      • No jak se to vezme, graficky karty maj takovou prijemnou vlastnost, ze asi jako jediny kus hw jsou standardy pci - e zpetne kompatibilni, takze i kdybych si koupil do 8 let stare desky s pci - e 1,1 tak to pujde naprosto stejne jako v posledni generaci zakladnich desek. U pameti je to prave ale horsi, protoze do tehle starych desek bys treba potreboval ddr2 a to zas tak snadny update byt nemusi a ver tomu, ze i nejaky 5 - 7 let stary high end s updatlou grafickou kartou celkem obstojne utahne i posledni hry (do nedavna jsem to takhle mel, takze to opravdu jde).

        Kazdopadne udivju se spise nad tim, ze si nedovedu predstavit jak moc dat musi byt najednou vyuzivanych, aby aplikace opravdu vyuzila 8 GB ramky. To proste musi byt nejdou v pameti cely Pariz aj s tim animusem co tam maj dohromady. Nehlede na to, ze cele pozadavky jsou uplne nesmyslne, kde mezi intelackymi procesory muze byt rozdil tak 5% ve vykonu a o tom ze u AMD je potreba vetsi takt na minimalni pozadavky nez na doporucene uz vubec mlcim.
        • nase prispevky si neodporuji takze nevidim duvod proc nesouhlasit ;)
  • Magister_Peditum
    Tak na to, že hra graficky zas taková nádhera není, tak to má docela brutální požadavky. A hlavě 50 giga? No, jen čekám, kdy hry začnou mít 100 giga. *15*
    • Az se uplne vykaslou na jakouki kompresi, nebo pridaj jeste filmecky a zvuk v nejakych africkych ci jihoamerickych jazycich.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit