Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Minimální hardwarové nároky:
    Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz, nebo AMD FX-8350 4.9 GHz, nebo lepší

    Doporučené hardwarové nároky:
    Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz, nebo AMD FX 8350 4.0 GHz, nebo lepší

    Uz to nehulte!
  • Lawliet
    Třeba ty nároky počítají s fullHD a 60 fps.
  • Z blogu Hnujbisoftu:
    Processor (Minimum)
    Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz

    Panove jedou asi na nejakych tvrdych drogach, protoze si vybrali procesory kazdy z uplne jiny vykonnostni kategorie. Ta i5 je skoro 2x tak vykonna, jak ten starej Phenom a FX je jeste silnejsi. Pokud je minimum CPU ten slaboucky Phenom, tak grafika typu GTX 680 je k takovymu procesoru naprosty vysmech a plytvani penezi. K tomu Phenomu nejvyse GTX 660/R7 270. Cokoliv lepsiho by ten procesor nehorazne brzdil. I i5 2500K je ke GTX 680 na hrane.

    Shrnuti: nevedi, co pisou.

    http://blog.ubi.com/assassins-creed-unity-pc-specs/
  • minimum gtx 680 a doporucene gtx 780, to se tyhle karty až tak liší?
    • maros.goc
      ano ..a to dost
      • lisi se zhruba o monstroznich 10%,takze misto 30 fps tam budes mit 33,wau...to si spis zase vycucali nejaky hodnoty z prstu
  • Colby.Sawyer
    No tak AC:BF mi šlapalo naprosto bez problémů. A podle těhlech HW nároků mám jen těch 50GB a na tolika GB mám uložených 60 filmů. Takže by mě měla jedna hra zabrat 1/10 paměti??!!! Doufám že je to fake a ty nároky nebudou tak šílený.
  • nebude problém tvůrcům uvěřit mohou být za 900p a 30fps
    Proboha přečtěte si to po sobě aspoň,,,
  • U Ubi alespoň v sérii AC nic novýho. Od AC3 prachbídná optimalizace portů na PC ve všech následujících dílech. Proč by tomu mělo u Unity být jinak, že? :(
  • Keyz
    To bude tedy vypadat naprosto skvěle oproti konzoli za 11.000 Kč, když to chce takové drahé železo!
  • Mato1987
    Dve novinky v jeden deň o Unity? Veď vy sa to už ani nesnažíte skrývať.
    • Kazdej den jsou 2 novinky o assasinovi nekdy snad i 3,
      Nektere jsou uplne o hovnu a smazou se potom co nasbiraji 1000 flame postu a udelaji reklamam trafic ( vcerejsi napriklad)
      games - bulvar herni sceny
  • Vážne nevím co je toto za požadavky,to je sestava ve které se brzdí jedno s druhým.Já mám kompl novej tak doufám že to rozjedu.Ale i tak si říkám ,že snad neznám člověka kterj by měl Phenom a
    6GB RAM.Celé je to nějaké divné s takovuhle se ta hra chytne jen na konzolích a to ještě kdo ví za jakou cenu.
    • Jack1947
      No vidíš a já mám dokonce 8GB. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší