Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím chci se zeptat jestli to rozjedu kdýž mám AMD A serie Black Editio 6790K 4.0 Ghz,4GB RAM
    a Nvidia Geforce GTX 750 Ti OC 2GB

    Díky za odpověd
    • CrocoRay
      To my nevíme, jaké ve výsledku budou opravdové nároky, ale podle uvedených minimálních požadavků je tvá grafická karta hluboko pod nimi. Takže pokud takové požadavky opravdu budou, tak hru spustíš, ale nebude hratelná.
      • Doufám že tyto požadavky nejsou konečné
        • jak to můžeš rozjet když je minimum 6 GB ram pamět a ty máš pouze 4 GB .tak je snad logické že to nerozjedeš i kdyby ses p.o.s.r.a.l *1* musíš přikoupit ramky jinak si v (_!_) *1*
  • a co gt 730 a i7 860
  • to rikas me
  • http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-z50-75-black-d2202598.htm do 10000 tisic *4*
  • To je taky důvod proč jsem si pořídil konzoli sice to graficky nebudu mít jak na pc ale nemusím pár let řešit nové komponenty
    • kdyz ti na hrani staci 30fps tak na PC komponenty nemusis resit desitky let....
      • Ja mam desktop s Windows XP za ktery jsem dal 40k a neni stary ani 10 let a presto mi na nem dnesni hry nefunguji.
        • Ja mam 10 let stary desktop, aktualne s win 7 a funguje mi na nem 100% games. Pravda, nikoli na maximalni nastaveni, pochopitelne, ale rada nv 8800 je stale jeste na hrani dostacujici. A abych si zahral libovolnou stavajici gamesku na max ... staci mi vymenit GPU.
          • Jack1947
            Což už dneska přestává platit nejdříve Wolf a ted Dead rising3, Alien:Isolation, Lichdom... a další přibudou.
        • jasne ze 64bit hry nepojedou na 32 XP kde muzes mit max. 4GB RAM a DX9 na xBoxu bez HDD ti taky nepojedou hry co vyzaduji HDD *3*
  • Ja mám gtx 780 i tu i 7 :D muaha
    A dokonce i Xbox one *1* I love money :D
    Choďte do roboty a místo piva a cigár si našetřete a kupte Gtx 780 + i7 *4*
    • CrocoRay
      Nekouřím, nepiju a stejně jsem bez peněz *1*
    • já šetřil rok a půl na sestavu za 55k *5*
      • Sranda bude až vyjdou srovnávací videa a zjistíš že na hledání rozdílů mezi konzolovou verzi a PC je třeba hodně silnou lupu. Vrazit 55 tis.do PC se vyplatí.
        Vydávat prásáckou optimalizaci za next gen titul, když jim to někdo baští?! *6*
      • to by bylo piva a cigár *2*
  • tak sem prekvapenej co dokazali nacpat do ps4 za 10000
  • prosimte ja mam taky gtx 780 a i7 3770
    • CrocoRay
      ups, blbá reakce
  • hm, je na čase 560 vyměnit :)
  • zatim mi prijde nejlepsi volba ps3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší