Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GT 630M, i7-3520M 2.90Ghz, 8 GB RAM.

    Rozjede mi to můj dva roky starý herní noťas? *13*
    • jasne, proc ne. To nastaveni je na ultra a jako bys nikdy nehral s mensim rozlisenim. Bomba je, ze 720p je bozi, protoze vypada skoro stejne a zere o dost min. dnesni doba je bozi. Ja musel zmensovat za mlada na 640x480 a byl jsem v klidu :)
  • a muj gt 730 i7 860
  • Já si myslím, že toto jsou nároky fakt na ultra detaily neb pro 4k rozlišení. Ani Black Flag IV nebyl tak naročný a to jsem ho s mou herní sestavou rozjel na ultra. Takže mám pocit, že tuto hru rozjedete i na slabších počítačích aspoň na nižší nebo střední detaily. Já doufám, že to můj stroj zvládne aspoň na střední detaily *11*
  • kdo neumi anglicky
    • Ten za tebou :D
  • no ja si koupim watch dogs
    • Ristoro
      Koukám, ty budeš pěkně zfetovaný.
  • Už to máte aspoň předobjednaný? *6* Jestli ne, tak rychle napravit. Takhle budete mít aspoň záruku, že na PCčkáře bude Ubi stále srát.
    • Předobjednané sice ne, ale mám nažhavený utorrent a hned jak to vyjde tak si to stáhnu.
  • a proc
  • nahodou watch dogs je dobra hra
  • lol tady to porad žije? *1* nechci nic rikat ale ten doporučený komp se mi válí doma už nejake tri roky (i7 je vlastne už takovy dedeček) a vlastne jsem ho ani poradne nevyužil, tak jakypak copak *3*
    • CrocoRay
      I7 je dědeček? Ale není i7 jako i7. Jsou jednotlivé generace a v každé různé typy. A tenhle typ stojí přes 7 tisíc. To samé ta grafická karta, která je uvedena jako minimum. Ta doporučená stojí 10 táců :-)

      ten tvůj tři roky starý comp určitě nesplňuje doporučené požadavky nebo nerozumíš hardwaru anebo není tři roky starý.
      • p.s.
        tolik druhu hw lol k čemu je to dobrý
        • species
          Treba si muzem delat prd*l z lidi co se snazi byt na diskuzich megachytri a ve skutecnosti jim rodice koupili PC a jelikoz lezi na stole uz dva roky tak je to "dedecek"...... v podstate z tebe.

          edit - troufam si tvrdit ze clovek co je schopen svym prijmem zivit byt, pravdepodobne nejaky to auto(kdyz je rec o PC za cenu slusne ojetiny) a jeste si kupovat PC za 60 litru ma dost socialni inteligence ale neplacal takovy h*vna jako tady placas ty. :) Bez urazky, samozrejme.
      • jinak fakt enchápu co tím sledujou
      • ano je to i7 starší generace a jsem si jistý že by to utáhl (kdyby mne ta hra zajímala, co nezajíma *1* ) mimochodem muj komp stary 3 roky stal kolem 30 tacu a kdyby mi nejaka hra nešla, jako že mi jdou všechny, tak jdu a koupím nový klidne i za 60 tacu.

        jen je to vtipný jak master race pláče nad hw narocnosti
        • CrocoRay
          Záleží jakou i7 máš a taky záleží kolik dostojí Ubisoft těmhle požadavkům, takže bys to možná utáhl a možná ne. No a pokud máš 60 táců na nový comp, tak tím lépe pro tebe, ale každý na to nemá. A kromě toho je i tak zbytečné co rok upgradovat, když na konzolích to jede na horším hardwaru a navíc je to dost otravné furt něco měnit. Mluvím za sebe jako líného člověka.
  • Zacnete si zvykat.

    8jadro - je tam
    8 giga ram - je tam
    7850 aspon - je tam

    co cekate ? Takze doted byli konzole strasna shitka slaba, a kdyz sou hw naroky rovne hardwaru konzole tak je to najednou - vysoke hw naroky ?

    Lamy
    • to 8 jadro ma zhruba tolik vykonu,jako mobilni CPU ze samsung galaxy s4 a minimalne doporucena grafika je 2x silnejsi,nez ta v konzoli,takze zase vedle...
      • tak s tím výkonem procesoru se šeredně pleteš...směšné
      • blbecek naprostej, netusi ani prd o prdu
      • ach jo. Asi si koupim konzoly podruhe v zivote, na nektery hry je vhodnejsi obyvak a kolektivni parba. Navic to breceni pc ckaru, mne stve, protoze se davvno degradovali na uroven notorickych zastancu a posmevacku z konzol klanu.
    • konzole jsou porad slaba shitka, ani 16 netbookovych cpu by jim nepomohlo
      • a proto si ted konzolovej shi. nezahrajes na pc. Proste tyhle konzole se povedli a to jsem skalni pc hrac.
      • kamo ale konzole nepotřebuje procesor tak silný jsou jen na hry a filmy ! ja mam oboji a když se podivam na video porovnaní za next-gen konzoli a PC pro lajka neznatelny rozdíl ...? FPS ? okem nepoznáš už od 28 + Když si nezapneš program na zobrazení Fps jedině bys pozná V CS: go Titanfall atd fps hrách tam trošku jo . Já mam sestavu za 55k a konzoli Xbox one a pořad hledám rozdíly výkonu a jaksi nenacházím. Výsledek je jasný HRAJU HRU xD *1* ( Zahraju si na PC a pak se přikriju dečkou s horkým svařákem a šáhnu po ovladači Xbox one *3* ) *14*
        • i7 4930k
          Gtx 780 ti
          SSd 260gb
          ASUS RAMPAGE IV FORMULA
          a další pičoviny *1*
          • CrocoRay
            Tak a teď pomalu začínej šetřit na nový comp, bo za rok a půl už nového Asasína moc dobře nerozjedeš *1*
            • True story Bro *15* proto mam xbox one :) dalších 5 let budu hrát všechny novinky :D tak jak s 360 :D a nemusel jsem kupovat nove součástky *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit