Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že se pletu ale nevidím to na sukces.
  • Zatím mi to připadá jak když tu hru stavěj na rozhovorech což nevím jestly mi to u mmo bude stačit.Příběh je dobrá věc ale stejně nakonec budu všechny rozhovory přeskakovat protože takhle bych za hoďku hraní deně nestihnul ani prd.Navíc oproti wowku je ten dung dost nudnej.To si rači koupím mass effect kde budu mít to stejné ale nebude to tak drahé.
    • To mas blby kamo protoze jak budes s nekym v grp ty rozhovory se nedaj preskocit ikdyz to chce preskocit cela grp az na jednu osobu tak to nepujde mueej to odsouhlasit vsichni :)
    • Tak nevím ale ja od mmo čekam víc než kecaní a dobrej příběh.Chci pořádnej raid a PVP a né strávit 5 minut posloucháním ještěrky proč mám zabít deset robotů.
      • "Chod a zabi/prines/bohvieco" questy maju uplne vypadnut (zevraj - tomu az tak uplne neverim) ale ak tam budu rozhodne nebudes musiet 5 minut stat a kecat. Kecacie sekvencie su vyhradene pre pribehove misie, kde maju tvoje akcie realny dopad na dalsi vyvin pribehu tvojej postavy, takze sa to citat oplati, dokonca to mozno bude aj zaujimave, to ukaze cas. Ak ta ale nudi citat, tak mozno potom pre teba styl ROLE-PLAYING game nebude to prave. A ak si len troll, tak sorry *1*
        • "Chod a zabi/prines/bohvieco" questy maju uplne vypadnut

          Tak jestli je to pravda proč neukážou opravdu ty inovativní questy? Zatím jsem viděl jen questy na úrovni vanilla/BC WoW, a že to byly většinou řádně sterotypní hovadiny.
          • Povedal som ze im to tak velmi neverim, ale velmi by ma zaujimalo, kde si taketo questy videl prosimta *4* Myslel som si ze som videl vsetku in-game footage, ale zjavne som sa mylil tak daj link prosim.
    • Jojo, přeskakuj rozhovory, tak si určitě příběhový RPG užiješ...
    • Cahir
      "nakonec budu všechny rozhovory přeskakovat" *1* Na internetu člověk stejně potká nejvtipnější lidi...
      • SA-reg
        Nevim kolego, ale většina MMORPG hráčů jsou takoví... prostě chcou jen raidy a drsnou výbavu na machrování.

        Distingovaných gentlemanů jako jsi ty už moc nezbývá...
  • Nuda.
    Ale pobavilo mě když jeden z nich vždy vytrhne ze země ( kde nic není ) nakej motor stihačky a hodí to po enemy a na zemi je takovej malinkej kráter :D
    • Cahir
      To mě taky Muhahhaha Já čekal, že z tý země vytáhne obří falus...
  • První video, když nepočítám CGI, co mě z týhle hry zaujalo. Zajímavě řešený rozhovory a rozhodnutí.
  • ealouse měl pravdu, tohle vypadá na pěknej průšvih.
    • Protože vzhledem k rozpočtu potřebujou ukrutně moc předplatitelů a tohle jako hra, která by je mohla přilákat, nevypadá. Uvidíme, jestli budou rok po uvedení v černých číslech. Já bych řek, že ne.
      • Zayl
        Ale přiláká, jednak tam máš nálepku Bioware, druhak nálepku Star Wars. Problém nebude v přilákání, problém bude v udržení.
        • Vcelku mezi námi není sporu.
        • Cahir
          Kluci já bych chtěl taky znát budoucnost, můžete mě to naučit??
          • Ne. Nejsi toho hoden. *4*
            • Cahir
              *10*
      • Souhlas taky mě to moc nezaujalo ... čekal bych na star wars rychlejší akci a nechápu proč bossové jsou opět velké postavy ...
      • Cahir
        Stále jsem se od tebe nedozvěděl proč. To, co říkáš, jsou zjevná fakta, kterých si je každý vědom. Já bych se od tebe radši dozvěděl, jak jsi došel k tak sebevědomému tvrzení, že hra nevypadá na to, aby někoho přilákala.
        • podívej se například na guild wars 2 ti očividně ví jak udělat kvalitní mmo a hadej co? nepotrebujou ani mesíční poplatky na to aby vytvořily skvěle vypadající hru swtor by měl úspěch ale před pár lety mmo hráče nezajíma ani tak ze je to mmo ze světa star wars a systém rozhovoru z mass effectu ale spíše hratelnost a ta celá připomína wow at' se na to dívám z jakékoliv stránky a je tady více lidí kteří souhlasí všichni čekali něco nového místo toho přišlo wowko s propracovaným příběhem a ani tím si nejsem zrovna jistý
        • To si mě ale pleteš s nějakou informační linkou, Cahire. *4* Odhadnul jsem, že hra bude mít problém se splácením vlastního rozpočtu. To není ekonomická analýza. To je odhad. Až budou na světě čísla, tak se uvidí, jestli jsem se trefil.
          • Cahir
            Už je mi teda skoro trapný se ptát, drahý Dworkine, ale mě by právě zajímalo, na základě čeho jsi ten odhad provedl. Předpokládal jsem, že má otázka je jasná už z toho úplně prvního proč...
            • Cahir
              Dworkin: Tak to pak jó...
            • Tak ještě jednou: Nejsem informační linka. Nebudu psát dlouhý elaborát, čím tohle MMORPG může nebo naopak nemůže přilákat hráče třeba WoW, nebo prvohráče, nebo whoever. Jediným výsledkem toho všeho by bylo, že bys to začal relativizovat. Čili spousta práce zadarmo s nulovým ziskem. Natolik ekonomii rozumím, abych věděl, že se to nevyplatí. Můžeš po tomhle závěru dupat, jak chceš, ale faktem je, že svůj čas a námahu ti prostě dát nechci. Jasné?
    • Cahir
      Proč?
      • Zayl
        "BioWare and LucasArts bring you the next evolution in MMO Gameplay"

        Jo, reskin WoW je úžasná evoluce.
        • a jiank se omlouvám za moje drobek vulgární vyjadřování, měl jsem takovou nehezkou událost a ještě jsem měl v sobě drobek hněvu, takže tobě a komukoliv jinému se omlouvám za urážky ! :). Nicméně early-beta není a nebude, beta byla jenom interní a budou beta seassons...těch se samozřejmě zúčastním, pokud budu mít to štěstí ;)
        • Cahir
          Guess what! It's not like WoW!!!
          • Zayl
            Užasná reakce. Až na to, že je. Co ty rozhovory mění? Tohle není coop single kampaně, ale MMO. Pokud ten content vydrží měsíc... tak pak co? Hlavně když na každý přídavek musí znova dabovat.
            • Cahir
              Zayl: A co bys navrhoval? Jak jinak bys jako MMO udělal? GW2 atd. všechno to má ten samej koncept. SW prostě přidává něco navíc.
            • Zayl
              Ok, já si přestanu cucat z prstu čísla a ty přestaneš používat sliby vývojářů

              "Tvoji npc společníci s tebou také budou vést rozhovory a budeš plnit jejich questy. Celkově má být prostě důraz na příběh podobný, jako v ostatních hrách od Bioware."

              jako fakta, která mě mají přesvědčit o tom, jak skvělé to bude. Sám nevíš jak to dopadne.

              Každé MMO které jsem hrál vytáhnulo svoji trvanlivost z grindu. Pokud v SWToR dokončíš příběh, hrát ho znova bude mít smysl možná jednou, dvakrát. Co potom? Grind. A to je přesně ten bod kdy budeš skutečně hrát reskin WoW.
            • Cahir
              Co ty rozhovory mění? Mně přijde, že všechno. Jsou součástí směru, kterým se ta hra vydává. Staví prostě na intenzivnějším prříběhovém prožitku, než máš ve WoW. Je to něco, s čím má Bioware zkušenosti a je to zároveň něco, co Blizzard nikdy nedělal. Je-li to na tomhle konceptu postaveno, pak to bude prorostlé do celé hry. To, jak dlouho ti to vydrží, nemůžeš vědět, takže si laskavě přestaň cucat minuty, týdny a měsíce z prstu...
      • nejak mi to moc pripomina wowko jen ve SW kabate
        • Tohle a vypadat jako wow? Great joke buddy. Mně to spíš připomíná mass effect jenom s reálnýma lidma a ze světa star wars.
        • Cahir
          Viděl jsi ten systém rozhovorů? V podstatě to samé jako v KOTORu a autoři slibují, že tvé činy budou mít vliv na pozdější události. Tvoji npc společníci s tebou také budou vést rozhovory a budeš plnit jejich questy. Celkově má být prostě důraz na příběh podobný, jako v ostatních hrách od Bioware. Máš snad ve WoW něco takového?? Nemáš.

          Jestli ti to připomíná WoW proto, že tam běhá parta hrdinů, co se tlučou s potvorama, tak pa no comment *7* Mně taky Forza připomíná Gran Turismo. Víš proč? Kvůli těm autůůům *8*
          • Presne souhlasim s tim co napsal ,,campush,,. A co se tyka pribehu, pokud nebudou zavedeny prisne RPG servery, tak nadseni vetsiny hracu z pribehu (vcetne me) velice rychle opadne az potkam hrace Joda45, Sup3rJedI, Killer21 a vsude budou pobihat a postavat hraci co si budou vykladat jak bylo vcera ve skole/praci, hledat nekoho kdo jim da kredity, protahne ,,dungem,, a podobne. Takze ano, muze to mit super pribeh, ktery ve vysledku nijak nezaruci, ze hra bude uspesna. (mimochodem wow taky nema ,,lore,, k zahozeni a kolik lidi to ve vysledku kvuli tomu hraje...)
  • hrnek: Joo, taky mi to je proti srsti, ale těch 250 kč měsíčně není zas nějaká horentní suma. To máš jednu návštěvu v hospodě.... Nevíte někdo, kdy to má tedy vlastně vyjít? Září? Říjen? Listopad? *4*
    • prosinec
  • víš ono když ta hra sotjí tolik peněz a každej druhej si jí stáhne dneska tak co maj dělat, MMO je viz.WOW, dost dobra možnost jak si nahrabat, a aby se tak narocná a rozahla hra zaplatila na to nestačí aby si ji jen kazdej koupil (hlavně protže si ji akzdej druhej stahne), vem si že by si dva roky pracoval na zábavnim parku a tesil se jak se ti pohrnou peníze az zacnou chodit první navstevníci, ale jak by si otevrel všichni by prelejzali plot a šli se bavit místo toho aby ti zaplatily u pokladny a ty by si se jen koukal jak tam jsou a neměl si z toho ani korunu taky by se ti to moc nelíbilo
    • tak jako tak si to lidi stahnou a budou privat servery jako z WoWkem ale vim ze to moc prodeje neovlivni rozumny hrac radeji hraje na offiku
  • skoda ze to je placene:(tahle ta Debilni doba me zabiji kazdou super hru poserou tim ze se plati nebo tam je mikroplatba slak vas!!!
    • Já naopak s měsíčním placením souhlasím, ale už se mi moc nelíbí ta prvotní částka za zakoupení. Když už platím každý měsíc tak vstup zdarma.
      Někdo to tady přirovnával ke kolotoči. Když máš zábavní park tak se platí hodně u vstupu ale atrakce jsou zdarma. Anebo vstup se neplatí nebo jen symbolický, v ceně jednoho měsíce nebo jedné atrakce, a platíš u každé atrakce zvlášť.
      • Takova prirovnani jsou nesmyslna samozrejme. Hru na zacatku zaplatis protoze se musi zaplatit jeji dlouholety vyvoj a vyroba. Poplatky pak platis za provoz hry, to taky neni uplne zadarmo. Ja v tom nevidim zadny problem, a ten kdo pracuje tak si tech par korun snad muze dovolit kdyz to chce hrat. Taky nenadavam na vsechno ostatni co si nemuzu dovolit, je videt ze je to jeste kluk :)
    • Zacni pracovat a muzes is zahrat treba taky. Musis pochopit, ze ten kdo to dela to nedela zadarmo jen tak aby si nejaky hrnek zahral *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit