Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jevo83

    A ten Tencent?

  • Amerika a indiani jako fakt ?

  • No a ty zase přesně víš, jaký CPU máš v PC, ten americký, protože jiný není. Takže co, přejdeš na kuličkové počítadlo. 

    Hele, mě je úplně jedno, jestli si tu hru někdo koupí nebo ne, ale tahat politiku i sem je fakt trapné. A pokud chce být někdo morální a zásadový, tak by to měl také dodržovat padni komu padni. Pokud ne, je to obyčejný pokrytec. A není to osobní na Tebe, morálních křiklounů je plný net.

  • A, přečtěte si prosím co se tam píše.

    B, nikomu nikdo nebrání nehrát a nekupovat americké hry. Pravda, kvůli indiánům.. to je už hodně s křížkem po funuse, ale ok, Red dead Redemption hrát nemusím. Zrovna nedávno měli Rusáci osypky, že v modern warfare jsou ukazovaní jako zvířata co bombardují a zabíjejí civilisty a taky volali po bojkotu a to CoDčko jste si v Rusku ofiko nekoupili. Pravda, zrovna tenhle moment tedy zestárl s grácií. Nu a třeba slovenské hry bych teda zakázal prodávat už jen kvůli slovenským židům za 2. světové. 

  • Asi tak. Titulek je krapítku Clickbait, ono ukrajinské ministerstvo chce zakázat prodej .. tadá, na Ukrajině, což jaksi chápu a dává to smysl. Nechtějí nikomu jinému diktovat jestli to prodají nebo ne. Jen vyzývají k bojkotu. Ok, jsou lepší ale i blbější důvody pro bojkot. 

  • Bojovat nekoupí hry proti Rusku mi obzvlášť v České republice přijde docela úsměvný, když člověk může sednout do auta a za pár hodin  si to rozdat s rusem tváří v tvář se zbraní v ruce....

  • Jevo83

    Skor je to o tom, ze mnohym vadi ta pokrytecka logika. Co taka Cina a jej komunisticky rezim? Tencent nevadi? A zoldnierske vojny v Afrike, financovane zapadom aj vychodom? 

    Kazdy ma pravo sa rozhodnut tu hru nekupit. Ale tvarit sa tu ako bojovnik za spravodlivost a pritom ignorovat, ze vrazdi a zabija sa po celom svete?  Americania vyvrazdili a napchali do rezervacii indianov - nikde tu necitam o bojkotovani americkych firiem. 

    Ja sa Ruska nezastavam, je to agresivna a brutalna krajina. Ale toto je trochu pritiahnute za vlasy.

  • tuco

    Ono to mozna bude podobne jak se stovkami deti ktery po celym svete kazdy den umiraj na podvyzivu, nedostatek pitne vody a zakladni zdravotni pece. Ukrajina je proste bliz, Rusko se tou invazi jednoznacne vyprofilovalo jako hrozba pro NATO a je tu i neblaha historicka zkusenost. 

    Nehlede na me politicke nazory a moralku, kterou jsi umne vycetl z jedne vety, vsak ma pointa plati. Reagoval jsem na:

    Tak ale to robis v podstate kazdy den cely den.... vies rozlisit ktore energie, co si pouzival ty alebo prevadzky v ktorych si bol su ruske a ktore nie? Alebo ktore plasty su z ruskej ropy a ktore nie? V ktorych akciovkach maju cez investicne fondy nainvestovane peniaze ruski oligarchovia a politici?

    Nerobis, u teto hry to vis. To je nezpochybnitelne. 

  • KIMCID

    🤣🤣🤣

  • Ty pointo, tys posledních 20 let, kdy NATO okupovalo Afgánistán, během toho zničilo Irák, nekupoval a nehrál hry, které produkovali západní firmy? Nekupoval jsi si filmy z americké produkce? Pointa u Tebe bude zřejmě to, že svět vnímáš černobíle a jak se Ti hodí.

  • Mě dostává, že lidi komentují článek, co nečetli.

  • Stormangels

    (i když... odosudili tu válku aspoň? Nebo za nic nemůžou ale tichostí podporují?)

    A ty by jsi na jejich místě, kdyby jsi měl přátelé a rodinu v Rusku odsoudil válku a tím ohrozil život rodiny?

  • Marquis-III

    Mě nejvíc dostávají lidi, co se okolo tohoto tématu vztekají, že si vůbec ostatní dovolují je informovat o tom jaká problematika je okolo jaké hry. Zvláště když se na tu hru těšili a náhle jsou nuceni, jako dospělí lidé, své nadšení přehodnotit.

    Místo toho, aby to udělali, se ale chovají jako člověk v restauraci, který se chystá pustit do jídla, ale někdo ho před tím varuje, že existuje podložená šance, že místní kuchař si nemyje ruce. Což můžou klidně odignorovat, ale místo toho se naštvou... na toho kdo jim to řekl. Protože kdyby to nevěděli, tak by se tím nemuseli zabývat.  

  • tuco

    Pointa asi bude, ze u teto hry to vis. 

  • Vydat v současné situaci, kdy tady máme SSSR v.2, který vede naprosto bezprecedentní dobyvačnou válku, hru glorifikující SSSR v.1 je přinejmenším pro mě nechutné.

    Např. hákenkrojce ve hrách vadí, vede se proti tomu až fanatický boj a tady máme válku za barákem a budeme si velice hrát na spravedlnost ve vztahu k rusákům. Normální lidi už z Ruska zmizeli. Zbyla jen pakáž, která vystavuje ukradené děti na přehlídce.


  • Marquis-III

    Až na to, že Mundfish vývojářský tým reálně na Kypru není, ale je v kanclech v Moskvě a v Petrohradě. A Moskva byla dlouhodobě vedena, a možná pořád je, jako legální adresa společnosti.A není nepodstatná skutečnost, že Kypr sám byl dlouhodobě Ruskou pračkou na peníze. A přestože do toho válka zasáhla, tak je to pořád místo, kde se dají sankce nejlépe obcházet.Dál je tam samozřejmě i situace okolo investorů na tu hru, mezi kterými je GEM Capital, vedené Anatoli Palijem, který má návaznost na Ruskou politku a Gazprom specificky, a taky to, že v Rusku hru vydává společnost přímo vlastněná Gazpromem.
    Myslet si, že u této hry Rusku nepůjde ani cent je velmi naivní představa.

  • KIMCID

    z Rf od začátku války odešlo jen 8% zahraničních firem ,tolik k podpoře ruska

  • Jevo83

    Tak ale to robis v podstate kazdy den cely den.... vies rozlisit ktore energie, co si pouzival ty alebo prevadzky v ktorych si bol su ruske a ktore nie? Alebo ktore plasty su z ruskej ropy a ktore nie? V ktorych akciovkach maju cez investicne fondy nainvestovane peniaze ruski oligarchovia a politici?

    Ja robim v americkej firme a nikto nepozaduje od ruskych kolegov, aby sa k comukolvek odsudzujuco vyjadrovali, inac ich vyhodia...

    Keby si isiel do dosledkov svojej logiky, tak najdes hadam na vsetkom na svete spojitost s nehakou vojnou alebo nespravodlivostou....

    Vsetci pouzivame vyrobky vyrobene v cine mnohokrat v otrockych podmienkach...to je v poriadku?

    Treba byt zasadovy, ale zase treba vediet rozlisovat veci.

  • Já to četl. A? Jeden z investorů je bohatý a má vazby. To je otevřená podpora herního studia? Jestli ano, tak tu válku podporuji taky. Chodím léta k doktorovi původem z Ruska, jestli jezdí za příbuznými a tam si kupuje jídlo, DPH jde na ...

  • redicius

    Teď jsem to dal nahoře, ale dám to i tobě, ohledně "namočení".
    Nicméně já mám svůj názor, ale toleruju, že jiní maji jinej.

    "Bornyakov také uvedl, že studio Mundfish dosud oficiálně neodsoudilo ruskou invazi a naopak existují informace, podle kterých byl vývoj financován některými ruskými podniky a bankami, podléhajícími západním sankcím.

    Bornyakov se dotýká například informací, podle kterých do vývojářů investoval podnikatel Anatolij Palij, blízký státnímu energetickému gigantu Gazprom. "

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit