Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Woooow, no tak to je pecka! Hrozná škoda že to není na PC :( Tuhle hru bych si klidně i koupil (a to dělám jen u opravdu vyjímečně dobrých titulů, kterých pro mě osobně moc není)
    • A co je za problem poridit si PS3? Hned mas k tomu tri exkluzivni hry Uncharted 1,2,3, ktery si jinde nezahrajes. Jako sorry, kdyby ta PS3 stala 15tku, tak to chapu, ale za tech 5999 je to vyhodny, i kdyz jinak hrajes na PC. I prtavy tablety jsou dneska drazsi nez PS3.
      • Pripocti kvalitni televizi a jsi na tech 15 tisic jen to hvizdne.
        • Vy doma nemáte televizi?
          • Mame. 20 let stare CRT (pokud ty televize byly CRT, ale kdyz to srovnam s monitory, tak asi ano) s uhloprickou 50 cm. Zazitek jak vino. *2*
            • Tak ty jsi holt výjimka ty tu cenu TV ke konzoli fakt připočítej většina ostatních lidí to dělat nemusí.
      • Kdybych se takhle ptal sám sebe na každou věc co se mi líbí, mohl bych si hodit smičku. Ono se to mektá když Váš nejspíš pořád živí rodiče a neplatíte 13 000 za nájem a 11 000 za splátky na auto + samotná obživa :).
        • Jiste místo auta si radsi koupím PS3, to vyuziji daleko více.... Kdo dnes potřebuje auto *1*
        • Ne, rodice me opravdu nezivi. Ale platim mensi najem a auto nemam. Fakt si nemyslim, ze 5999 je nejaka premrstela palka, na kterou by se nedalo brzo usetrit...
          • Samozřejmě že dalo, ale nyní jsou tu trochu jiné priority. Každopádně nedávno jsem přemýšlel nad XBoxem, protože mě nebaví investovat do PC když na konzoli šlape všechno více méně tak jak má. U PS3 zamrzí nemožnost spuštění pálených her, jinak mi je ta konzole také více sympatičtější.

            Tím chci říct, že kupuji ty hry, co se mi líbí. Holt demo občas nestačí :).
            • Typické uvažování typického piráta.
      • Ringwraith
        Máš k tomu asi 100 exkluzovních her.

        To, že lidi v Česku si PS3 spojují pouze s Uncharted a God of War neznamená, že neexisuje spiusta jiných skvělých pecek. Třeba i multiplatformních i pro X360, nebo skovaných v PSN atd.
        Chce to otevřít oči a vidět dál, než za to, co ti nacpou všichni před nos. Kyž už tu krabicu doma máš, tak ju pořádně využívej.
        • 100 exkluzivnich her ciste na PS3 rozhodne neni. Tech nejlepsich her jako Metal Gear Solid 4, Gran Turismo 5, Uncharted atd. jsou jen desitky, podle me do dvaceti by se asi nevesly. Ale i tak je tehle par her top, kvuli cemu se PS3 vyplati jako dalsi herni stroj. Nevim, proti cemu zbrojis...
          • http://en.wikipedia.org/wiki/Category:PlayStation_3-only_games
  • prostě se s tim vsichni musi smirit TOHLE JE NEJKRASNEJSI HRA NA SVETE ,a vsichni kdo to tady pomlouvaj tak v zivote uncharted nehrali... *1* a jen zavidi , prej ze tunelovka -jak tohle muze rict nekdo kdo aspon trochu hraje, protoze ten kdo hraje hry tak v zivote nemuze hatit tenhle masterpiece, v opacnym pripade hranm vubec nerozumi , RESPEKT NAUGHTY DOG
    • Ringwraith
      Můj respekt mají Naughty Dog už za Crashe 1,2,3 a Crash Team Racing.
      • Eh, hry pro deti s malym vlckem? Ne ze by to nebyly dobry hry, ale Uncharted uz je nastesti o par let dal, minimalne v puberte ;)
        • Ringwraith
          Ehm, zábava je zábava. A je mi jedno jestli jsou to hry pro děti nebo ne. Taky jsem je jako dítě hrál. A rád si je občas šmiknu na emulátoru PS1 i dnes.

          Jsou to lidi podobní tobě kvůli kterým jsou dnes všechny hry temné a drsné a husťácké, plné explozí, krve a holohlavých mariňáků. Přitom zábava může být i jinde.
          • Uncharted neni temny ani drsny, plny krve a holohlavi marinaci tam uz vubec nejsou. Tak proc mi tyhle veci podstrkujes? Crash je ale hra pro mrnata, sorry no *3*
            • Ringwraith
              Vidíš to.

              Někdy se říká, že znakem dospělosti je to, že se nestydíš, za to co tě baví.
              Samozřejmě existuje protiargument, že dospělého by neměly bavit dětské hry.

              Ale každý jsme nějaký. U mě vítězí zábava. U tebe asi podvědomí, že děláš věci přiřazené společeností tvému věku.
            • Ja hry pro deti neodmitam, ale nejsem dite, stejne jako bych necet Kaju Marika, nebo Chatu v jezerni kotline, tohle patri k urcitymu veku a hrat v dospelosti takovy detsky hry jako Crashe, to uz bych si pripadal divne, navic by me to ani nebavilo. Detem to ale neberu *14*
            • Ringwraith
              Promiň, ale znát tě nemusím.

              Podobní jako tobě myslím v tom, že taky odmítají dětské hry. A ty dětské hry odmítáš, to jsi prokázal.

              Tento tvůj poslední post je zoufalá snaha něco vytáhnout, když tě nenapadl pádný protiargument k tématu.
            • Ty me neznas, nic o me nevis a pises o nejakych lidech, co jsou mi podobni? Ty ses taky zajimavej *3*
            • Ringwraith
              Nechápu, proč by si dospělý člověk nemohl užít Crashe...

              Nic tobě nepodstrkuju. Napsal jsem "podobní tobě". Tedy jako ty, ale ještě víc extrémní v tomto odmítání některých forem zábavy.

              No a přitom dětské filmy jako Shrek, Auta, atd. jsou megaúspěšné i mezi dospělými. A Avatar je taky pohádka...

              Ale ne, hry nemohou být pro děti...

              EDIT: Nemá cenu to dál řešit. Prostě vehementně odmítáš velkou část dostupné zábavy z velmi povrchních důvodů. Klidně v tom pokračuj dál.
  • Navezuje 3 diel dejovo na predchadzajuce, mal by som prejst najprv predosle diely aby som pochopil dej ??
    • nenavazuje ,kazdej ma svuj vlastni pribeh jak indi...
    • Ringwraith
      Určitě ano.
      Jednička je velmi dobrá, ale dvojka taky skvělá.
      Pokud by jsi hrát trojku jako první, tak by jsi se stejně chtěl k jedničce a dvojce vrátit a jen by tě oproti trojce zklamaly.

      Zahraj si hezky postupně 1, 2 a 3. Nejedná se o nijak dlouhé hry a budeš moc nádherně sledovat vzestup série.
  • to je akční bečkovej film nebo hra
    • ty si maximalne tak beckovy troll
  • A je rozhodnuto. Jdu si pro PS3. Tohle si na PC prostě nezahraju a už mám dost toho, jak mě herně omezuje a právě díky němu mi mezi prsty utíkají ty nejšpičkovější hry dneška.
    • Ringwraith
      Vskutku skvělé řešení.

      PS3 za 6500Kč je skvělá koupě. A každý dospělý, co vydělává si určitě peníze najde.
      Skoro bych mohl vyvodit závěr, že na konzole brečí jen děcka, co na ně nemají.
      • Nemuze to byt treba o prioritach(hernich)? Pro nej je to spickova hra,me to vubec nelaka. Pripada mi beckove,jak pribehem,tak provedenim(soude dle videa). Ja bych si treba zase sve (PC)oblibene hry na PS3 nikdy nezahral. A btw. PC je mnohem drazsi,takze tvuj argument je ponekud vratky
        • Ringwraith
          Jistě, je to o prioritach. Chci se dotknout jen hráčů, kteří na PS3 a konzole nadávají a přitom by třeba Uncharted na PC chtěli. Pokud chceš hrát jen PC hry, tak je to tvé svaté právo.
          A PC je jistě dražší, ale argument není vratký. PC dětěm koupí rodiče...
          • Je velmi vratky. PC ktere koupi rodice vetsinou nebyva extra vykonne. Nemluve o faktu,ze dle pruzkumu jsou nejvetsimi hraci na PC 25-tricatnici(bavime se o skutecnych hrach,ne nejakych webovkach nebo facebookovych nesmyslech),ne deti. Tebhle zazity predudek uz snad nebere nikdo vazne. Alespon z rad hracu
            • Ringwraith
              Dobře, dovysvětluju.

              To, že pravé PC hry jsou rozšířené mezi dospělými je dobře a skvěle.

              Ale já jsem psal, že na konzole brečí děti, které na ně nemají. Dospělí PC hráči, kteří mají peníze na konzole, ale konzoli si nekoupí ani na konzole brečí.

              Asi se jen správně nechápeme, věřím, že můj argument stojí.
        • Ale kdyby si tady měl vypočítat těch peněz co jsi díky výhodám PC ušetřil, místo aby si hry kupoval, to by bylo na dlouho.
          • Pak že konzole brzdí herní průmysl. Že ano, zloději?
          • Nechapu. Jestli je podle tebe kazdy PC hrac pirat,tak to svedci o prostredi kde se pohybujes,nebo o neznalosti a ne o skutecnem stavu veci. Navic PC ma tu vyhodu,ze to neni jen herni platforma. Ale to uz je debata na flame a o to nemam zajem.
  • Ringwraith
    Btw příští měsíc čekám dalších 10/10.

    A určitě nemyslím Skyrim ani MW3.
    • Ja bych veril v desitku i u Skyrimu. Staci mi vzpomenout si jak vsichni uchcavali u vydani Oblivionu a nasledne u Fallout 3 a to podle me nejsou zrovna nejak genialni hry. Skyrim naopak i me, vecnymu odpurci bethesdackeho lega, prijde paradni. *4* Letosek se holt opravdu vydaril.
      • Ringwraith
        No, uvidíme.

        Nevylučuju to. Záleží kdo hru chytne a jak se k ní postaví.

        A uchcávání z Oblouše se nedivím. Na svou dobu byl hodně drsně vysoko. A fanoušci s ním udělali zázraky na ntou. Ještě dnes rád nahodím atmosférické modifikace, švihnu si Sennheisery HD 201 (skvělej low-end) na uši a procházím lesy a kobky s pocitem, že tam fakt jsem.
        • Prave, ze ani nahodou. Ani jeden z fanouskovskych modu z Oblivionu nevymazal tu stavebnici, ktera z toho caka vsemi smery. Generator vseho mozneho. V Bethesde snad vyrobily pouze generator a pak nechali na nem at vyrobi hru. A podle kvality dialogu a pribehu bych si tipl, ze i pribeh musel delat pocitac jinak to vazne nechapu. Morrowind je way better designovanej.

          Kazdopadne o kvalitach Skyrimu si popovidame za dva tri roky az si to zahraju.
          • Ringwraith
            Unique Landscapes + Better Cities

            Příběh je možná k hounu, ale ten kašli. Ten bude blbej i ve Skyrimu.
            • Chystam se Oblivion znovu nainstalovat kvuli Nehrimu, tak bych to mohl vyzkouset, ale jsem skepticky - zatim jsem zadny poradny mod na Oblivion nevidel (myslim co se tyce upravy grafiky a zvuku). Ale diky za tip.
    • Tak co teda? :D
      • Ringwraith
        Hra, která představuje kulminaci 25 let zkušeností nejlepšího herního vývojáře všech dob.
        • Tak jedine assasin, nebo zelda, ale predpokladam, že na assasinovi nikdo tak zkuseny nedala...
          • Urcite Zelda...

            AC je jedna z her jejiz nazev uz cedim skrz zuby. Ne ze by byla spatna ale co rok to stejna hra, stejna grafika, stejne vsechno a nikomu to neprijde divne a kazdy stejne zajasa.... ja vam nevim.
            • Ringwraith
              Hmm, souhlasím. AC:R je zlé dítě doby úspěchu CoDu.
              AC2 mělo smysl, protože hodně vylepšovalo oproti AC1.
              AC:B ještě taky kvůli multiplayeru, dokonce jsem si hru kvůli němu koupil, tedy jen CD klíš za 400.
              Ale AC:R nabízí pramálo nového. Mohlo vyjít o rok či dva později jako AC3 plné nápadů a nových prvků... ale ne, to se nestane, když se hra bude prodávat i po roce rychlé vývoje a velmi málo změněná od předchozích dílů.
            • Spis nefandim AC :D
            • Ringwraith
              Máš mě přečtenýho, co? *1*
          • Ringwraith
            Ano, Skyward Sword.

            AC: Revelations si zaslouží tak max. krásnou devítečku, pokud hra bude bez problémů.
  • kravina
  • Nejlepší série všech dob :-)
    • Ringwraith
      To ne.
  • PS3 stoji 5999kc, za to dnes lidi kupuji mobily (i drazsi). I kdyby pro par exkluzivit (MGS4, GT5...) se ps3 vyplati, plus bezvadnej blu-ray prehravac. Netreba zavidet *3*
    • Ringwraith
      Pravda, lidi jsou schopni utratit 16000 za iPhone...
      • A je to zatraceně dobrá investice ;)
        • Ringwraith
          Musím nesouhlasit.
  • ako pc hrac neskutocne zavidim konzolistom tuto uzasnu akcnu hopsacku. Normalne k*rva zajtra idem do obchodu kupit konzolu a dvojmetrovu telku.
    • Tak tak, ty dvě přiložená videa jsou jak z dobrého filmu... žel PS3 nevlastním (ani X360) a o nákupu si mohu nechat zatím jen zdát. *9*. Holt jsou i důležitější věci, jako třeba reálný život *3*. Ale tuhle hru ( a vlastně i jedničku a dvojku) majitelům konzole ze srdce závidím *4*.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit