Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K Uncharted je treba pristupovat jako ke hre z roku 2007. Tehdy to rozhodne nemelo podprumernou hratelnost a umelou tupost. :)
  • PanS
    Souhlasím, dost nadhodnocená.
  • PanS
    Stojím si za tím, že za úspěch může hlavně líbivá grafika (což neznamená v extra vysokém rozlišení a plná detailních textur). Bez ní by se tahle série těžko dočkala remasteru.
  • PanS
    Skvělá ráda, bohužel mimo mísu. Hrál jsem všechny tři díly.
  • No nevim, Abyss mel chaby pribeh a prehnane vyuzival vsechny funkce Vity do te miry, ze to hrace extremne otravovalo a nemelo to zadny realny prinos. Porad je to nejlepsi hra na Vite, ale srovnavat to s tretim dilem, to snad ne.
  • super hned utikam pro konzoli *1* ... ne
  • nelží
  • litujitě upřímně
  • PC is Love, PC is Life
  • Uncharted jsem hrál jedniču, dvojku, hezká grafika a scenérie, za kterými se skrývá veskrze průměrná hra
  • to je zloby, to je zloby z těch PCčkářů
  • hrál jsi možná starší díly TR, ale učitě jsi nehrál Uncharted *15*
  • hrál jsem všechny starší TR, Uncharted je totální vykradačka, nevidět by to mohl jen hluchoněmý slepec po lobotomii
  • Proc to nerict na plnou hubu, treti dil neni tak dobry jako ten druhy. Dvojka je vrchol serie a i Abyss z PS Vity se mi libil vic, nez treti dil.
  • michaliuz18
    take nieco, aspon ty to chapes a nevyvolavas hadky jak typicky blbeček , .. Sice nevravim doslova ze sa mi nelibil, boli momenty ze som si hru aj uzival, ale nebolo to nic z coho by som padol na riť. Skor ma dost stvali tie caste suboje , ja ze to bude aj viac o hadankach a roznych hrobkách. Ciselne by cela trilogia by bola medzi 7 a 8 bodov max.
    Tak ci onak chcem skusit aj U4 ,ked uz mam za sebou trilogiu tak nech to aj dokoncim
  • Vyzkoušej demo na PS4. hratelnost je stejná - filmeček - akce - šplhání - akce - filmeček - akce - šplhání - filmeček atd. - víc od toho nečekej, nebo mrkni na letsplay na youtube. Klišojdní příběh, zajímavé lokace, linearita, přehnanost Bčkových filmů, víc a víc nepřátel - to je Uncharted. Pokud máš PS3 klidně kup nějakou bazarovku za výhodnou cenu, zas takovej rozdíl v PS4 remasteru tam nebude, protože všechny český recenze jsou jak přes kopírák - těch 60fps a 1080p omílaj jak reklamní kecy *16* . Výhoda PS4 verze je čeština u všech titulů...
  • vlastik.plaminek
    Umím, ale rád bych, kdyby to ještě někdo potvrdil, protože jednička mi příjde fakt katastrofální, co se týká hratelnosti.
  • neumíš číst nebo co? Dva přísvěvky dolů se vyjadřuji k jedičce a ke dvojce, kde je obrovský skok oproti jedničce.
  • vlastik.plaminek
    Dotaz na někoho nezaujatého. Mají U2 a U3 stejně podprůměrnou hratelnost a umělou tupost jak jednička? Ta série se mi líbí kvůli prostředí a taky pro to, že je to takový moderní ekvivalent Indyho, ale po znechucení prvním dílem se mi do dalších moc nechce.
  • Drake je pre hry to co pre filmy Indy. Bodka. Tam kde bola Lara nemotorna na ovladanie s retardovanou kamerou tam vosiel prvy Uncha a prevalcoval zaner dobrodruznej tps lozicky, tak ze ho musela nova Lara totalne vykradnut 1:1 aby predala najviac kopii zo serie. Ci uz je to perfektne napisanymi postavami, suchymi a ozaj vtipnymi hlaskami, nadcasovou stylizaciou, dokonalym mixom strielacky a oddychu pri puzzlikoch a skakano lozeni, skratka Uncharted sa objektivne podaril ako hra mozu si PC majstri vraviet co chcu. Vsetky styri hry som presiel viackrat a nelutujem. Plus je tam i vynikos multak ako bonus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit