Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, osobně už mám všechny hlavní díly serie již dohrané (za přidání Golden Abyss bych se nezlobil), takže tuto nabídku asi nevyužiji, ale pro lidi, co neměli PS3, to je fakt skvělej baík skvělých her, které si svá hodnocení zaslouží.
  • Sorry , ale ten tvuj text nechapu:)
  • tj, tak škoda, že hi místo nejlepší herní série udělalali u uncharted
  • Vcera jsem na chvilku zapl 1 a ten rozdil v grafice oproti originalu je az propastnej! Takhle se ma delat remaster na nejlepsi herni serii!
  • michaliuz18
    tak to jo, vacsine casual hracom staci malo ku stastiu, a ak je nejaka hra prehypovana a ma silnu reklamu tak vacsinou ma aj velke hodnotenia. Unchartedy som hral na ps3 a nie ze by to boli spatne hry, ale ja som cakal nieco uplne ine, nieco viac ako len neustale strielanie za kazdym rohom ,pribeh o prde, postavy su tiez také ze okrem hlavnych postav su ti vsetky ukradnuté . Stále to bolo o tom istom len v inom prostredí .
    Ked som isiel do tejto trilogie prvykrat nevedel som co a ako, prehypovali ma recenzie a obrazky ,trailere ,gameplaye ,ja ze to bude mix tomb raidera a indi jonesa, namiesto toho mi to pride jak nejaky COD v tretej osobe, vkuuse same prestrelky s nepriatelmi ktory sa radi respawnovali za chrbtom aj ked som to tam pred tym komplet vykosil. Diky moc ale tuto kolekciu si neprosim. Mozno akurat tak kvoli photomode , kedze prostredia ma ta hra pekné a boli by z toho pekne screeny.
    Sry no ze som narocny, no na pribehu si potrpim, ja som aj tak skor rpg hráč ,alebo nieco s pribehom a emociami ako last of us ... nez len bezduche strielačky s peknymi efektami. WOW a z toho sa vsetci robia na unchartede, staci ked idete autickom 200km za hodinu a strielate motorkárov s gulometu. wuu
  • PanS
    Uncharted možná dokázala uchvátit davy epickými efekty a líbivou grafickou prezentací, ale tvářit se, že průměrná hratelnost a plytký příběh se téhle série netýkají, je hloupé. Ale co se dá dělat, už je tak zapsaná a nikdo se jí neodváží dát horší hodnocení než 8.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit