Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klames lebo v Uncha sa nepriatelia nerespawnuju ako v Call of Duty ale je ich vzdy pevny pocet ktory musis vystrielat..ale co cakat od pc socky warezaka zo sectoru kde ho vlastni maju za kradosa
  • principy
  • přiznám se že nehrál. Ale nového Tomb raidera ano a dle videí ty herní principi jsou stejné. Víceméně vice sledujete než hrajete. Neberte můj příspěvek nějak negativné, spíše jako kompliment
  • jednička je absolutně průmerná hra, ale dvojka pánove to je něco, to vskutku neskutečný progress od jedničky a ta hra si zaslouží uznání, trojka je lepší než jednička, ale už to nemá to kouzlo dvojky.
  • na konzolich ano, ale to je tak vse. Uz tehdy to bylo 720p a graficke nadprumernosti bylo dosazeno jen ruznymi kompromisy, napr. mapy jsou postaveny tak, ze nikde neni moc videt do dalky atd. Btw. ja to nekritizuji, Uncharted povazuji asi za nejlepsi hry vubec, kvuli tomu jsem si koupil PS3, ale graficky to ve fakt zadne orgie nejsou a ve srovnani s PC nebyly ani ve sve dobe.
  • Prave ze kdys vyslo uncharted 2 tak to byla graficky hodne nadprumerna hra a na konzolich nemela konkurenci
  • maros.goc
    "Přiznám se hned takhle zkraje, že jsem Drakeův fanboy. "

    bohužiaľ to je z recenzie aj poznať ....
  • A nebude to tim, ze si nic z toho nikdy nehral ?
  • Nejsi náhodou fanda Ass Deffectu? A ty jsi říkáš náročný hráč? Spíš jsi jen Pc-lhář
  • Popularita Uncharted rozhodne neni na zaklade grafiky a efektu. Ano na to ze to bylo na PS3, tak grafika nebyla spatne, ale obecne to zadna slava nebyla. Lidi bavil prave ten pribeh a hratelnost.
  • Herni system?! Ja se bavim o prvnich 5 dilech tr... Spolecneho to ma mozna hodne s poslednim dilem tr, ale ten zase vykrada uncharted...
  • Nejdřív by sis to měl zahrál... třeba dvojku.
  • :D jo jasně a proto teď Tomb Raider kopíruje Uncharted.... NEvim jestli si někdy nějakej starej TR hrál , očividně asi ne, protože to s Uncharted nemá témeř nic společného. Pouze nový TR je totální vykrádačka Uncharted.
  • Po práci běžím pro svojí krabičku a až do pondělka nezvedám telefon a nejsem pro nikoho doma :D. Jak jsem si čvachtal u last of us, tak snad i u tohoto :).
  • 3rd person Cod, které má navíc pokažený systém míření. 9/10 pls
  • Tyhle hry mi vždycky přišli jako promakané intaraktivní firmy. Nová Lara tuplem.
  • příběh, hrdinu, herní systém, ovládání, žánr, puzzly.. ale je fakt, že v TR nebyl cover systém *7*
  • A co presne kopiruju s tomb raidera? Spis kopiruje indiana jones... Jestli se bavis o prvnich 5 dilech tr. To nema s uncharted krom trocha archeologie nic spolecnyho.
  • Neboj, nejsi náročný, to bys nemastil hry, jen se ti zrovna tento styl nelíbil.
  • Uncharted podle mě není nejlepší herní série, nejsou to špatné hry, ale silně přehodnocené, v top 100 bych to viděl tak kolem 80. místa, daleko za Tomb Raidery které kopíruje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit