Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno, předpokládám, že je to u multiplayeru, že?
    U her, které se hrají nějakým způsobem závodně by mi to asi vadilo, ale v AC mi je to celkem fuk. Pokud si dobře pamatuju, tak např v Relevations dávaly různé předměty jen další možnosti jak řešit situace, a jelikož měl stejně omezené množství předmětů, které u sebe mohl nosit bylo to stejně jedno. Někomu záleží na tom, jak si věci sám pootvírá, ale někdo si zase chce ten MP užít bez omezení.

    Jak říkám, zrovna v AC mi to přijde v pohodě, protože ten zážitek z MP je tam stejný, ať jste na jakémkoli levelu atd...
    • tak nejak, jsou tam dve aktivacni a dve staticke schopnosti pro kazdy profil, takze at si to koupi klidne vsechno, pokud tam nepridaji schopnost, ktera zabije vsechny ostatni hrace, tak je to uplne jedno

      docela mi prijde, ze takove 3/4 ani nevi jak MP v AC vypadal nebo bude vypadat a jen vidi, ze se muze za neco platit a uz breky
    • Ano, mělo by to být pouze pro MP.
  • walltar
    Co se divíte? Když to lidi kupují tak to tvůrci do her dávají. Dokud budou lidi kupovat všechno co se jim podstrčí tak na nich budou tyhle společnosti rýžovat co to de.
    • Assassins creed je moje nejoblíbenější série, jsem schopný si koupit pár DLC a není to nic co by mi někdo podstrkoval. Podle mě si každý normální člověk takovéhle věci kupovat nebude, protože nevím jak vám, ale mě udělá velkou radost, když odemku přemět, na který se těším.
  • Klasika deticky co nevedia hrat budu spokojne. Celkovo potom nechapem naco mam hrat hru ked si nakupim itemy aby som si to ulahcil fakt zabava.
  • tak nech si to strčia do .... je veľa hier iných za ktoré netreba platiť v každej p....
  • Robotron3
    Free-to-play model, akorát si hráč musí koupit hru za plnou cenu, takže fullcash-to-play + moremoney-to-play! To sou vykukové :) AC3 bych si rád zahrál, ale takhle asi vynechám. Tohle se mi podporovat nechce.
    • K tomuhle nemám co říct...
    • Ono to bez toho nepujde hrat? Odkud to vis?
      • Robotron psal ze to bez toho nepujde hrat?
        • Jo, psal fullcash-to-play a moremoney-to-play, ty to nevidis?
  • No! *16* http://i.lolzer.com/p/6/274/no-no-no-HELL-NO.gif
  • Je to o lidech, pokud budou lidi co si tyto p..oviny budou kupovat, tak nevím důvod proč by je firmy nevyráběli... Bohužel.
    • presne tak, nevidim duvod proc je tu takovy hate, ano prodavat kazdou debilni vec je mozna hnusne, ale pokud se nenajdou lidi, kteri to koupi, tak to jednoduse nikdo priste opakovat nebude, ale kdyz na tom vydelaji 10 mega ....
  • a potom sa cudujte, ze sa tak pirati. Ja osobne som az do chvyle, kym som precital nadpis, chcel kupit, ale teraz som pevne rozhodnuty, ze si to jednoducho stiahnem (a DLC mam zadara). Toto podporovat nebudem
    • Co je to za trapnou vymluvu? Jestli se ti to nelibi, tak hru nehraj. Jestli ji chces hrat, zaplat.
      • Menttor
        Ježiši kriste, moralista jejdásek se zase hlásí do služby, co kdybys v rámci veřejnýho blaha společnosti odpálil zametat chodníky nebo tak něco? *6*
        • Piratstvi je projev bezohlednosti, chamtivosti a hlouposti. Je to paraziticky jev, ktery mi vadi a ktery me poskozuje. Takze mi dovol, abych se proti nemu ohradil. Diky.
          • GlaDOS
            Jejdasku, od kdy jsi herní vývojář, že tě pirátství poškozuje?
            • Me piratstvi poskozuje jako hrace, protoze negativne ovlivnuje cely herni prumysl.. A piratstvi se nevztahuje pouze na hry.
          • Menttor
            Pirátství je to nejmenší, co by tě mělo na společnosti znepokojovat...
            • Anonym: jo, presne o tobe jsem mluvil, mene inteligentni asocialni jedinec, takto schovani za anonymitu se chovate.

              walltar: ne tak docela, uzivani tech kamer neni anonymni, jejich zneuzivani nebude celoplosne, takze mnohem snazeji postizitelne.
            • walltar
              Má ta tvoje taorie s kamerama jeden problém ... předáš kontrolu nad lidma jinejm sobeckejm hovadům, kteří toho zneužijou ...
            • Jejdasek: Boze, ty jsi idiot, to se jen tak nevidi.
            • Naopak, to je projev plosne bezohlednosti, chamtivosti a hlouposti. Je to ukazka toho, jak lidi mysli a jednaji, kdyz se citi beztrestne. Je to dukaz toho, ze lide nemohou mit svobodu, protoze vetsina z nich neumi sporadane zit bez kontroly nad sebou. Protoze vetsina je spatne vychovana, sobecka, bezohledna a bez ucty k pravum svych bliznich. Takze me to znepokojuje a prehodnocuji kvuli tomu sve postoje ke svobode, ke kamerovym systemum, napriklad. Jestli lide jsou takova hovada, jak ukazuji pirati, pak dohled nad lidmi byt musi a nebudu se stavet ani proti kontrole internetu. Jen jeste musim zvazit, nakolik jsou pirati reprezentativni prurez spolecnosti. Protoze kdyz se manzelka ptala studentu na gymnaziu na jejich vztah ke hram, tak vsichni zaujali negativni postoj a oznacili ty hry za hloupost a ztratu casu. Takze mozna dnesni moderni hrac je puvodem mene inteligentni asocialni jedinec. To by odpovidalo i me zkusenosti s diskusi s vetsinou hracu. A take treba s informaci, ze v us hraji hry predevsim slabsi socialni vrstvy, treba spatne vzdelani cernosi v chudinskych ctvrtich. Tomu by i odpovidal soudoby vyvoj her.
          • a to ze pytaju peniaze za kazdy jeden predmet, postavu, mapu, to nie je parazitizmus, ano? Sa preber
            • a ty musis ke stesti mit kazdy debilni predmet? jestli jo, tak ma jejdasek vyjimecne pravdu, obycejna nenazranost
            • Ne, to neni parazitizmus. Prober se sam :-).
            • Ne, tomu se říká kapitalismus.
    • Kdo chce pirátit, tak bude pirátit a vždycky si najde nějakej důvod. Tohle je jenom bublina, která pravděpodobně splaskne zítra (EDIT) pokud budou všechny předměty dostupné přímo hraním. Pokud ne, tak bude mít Ubisoft opravdu problém.
  • Menttor
    Ty kurwy *8*
  • Ronox
    No a tohle bude asi horší. Pay2Win + údajně dost špatnej konec hry. Nebudu si ho pouštět, ale piráti co to dohráli už píšou na diskuze jak stojí za nic. Uvidíme jestli nelžou, ale freedom edici si beru už jen kvůli figurce.
    • Pirati vzdycky pisou po dohrani jak to stalo za ho***. Jen si tim chteji ulehcit svedomi
      • Ale prdlajs, velevážený... Hromada "pirátů" si to koupí, když to za ho*** nestojí.
        Váš postoj koresponduje z mylnou argumentací výrobců, kteří vyrábějí srágory...
        • Jaka hromada? 3 %?
      • Ronox
        V tom případě doufám v milé překvapení. U ME3 jsem to nehrotil taky, protože jsem si vybral svůj jeden konec, který reflektoval moje rozhodnutí a to, že tam byly další 2 konce jsem absolutně nebral. Pro mě to byl jeden konec, jedno rozhodnutí jen tam možná mohli dát něco ke konci hry, že bys ten konec svou odpovědí už předurčil a pak by tam nemuselo být křiklavé jdi doleva, rovně, doprava pak by se formou flashbacku na tu odpověď odehrál konec a řekl bych si jo vlastně, takhle jsem se rozhodl.
        • S konci je problém vždycky. Sám jsem zvědav, jak AC trilogie skončí, jestli bude další díl třeba už kompletně za Desmonda atd... Ještě ty 3 týdny nebo kolik do PC verze...
          • Ronox
            Ubisoft se nechal slyšet, že tohle je poslední Desmondův díl, tak hádej :)
            • Hm, to mi uniklo... dík za info.

              EDIT: Ale při vši snaze se mi to nepovedlo ověřit. Máš někde odkaz?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit