Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je dost mozny ze EA Czech to vydalo driv nez melo. Viz prvni obrazky 'love interests', ktery vydali na Valentina - nikdo predtim nevedel kdo z postav bude mozny LI
  • Kori
    Čeština vyjde, ale ještě pár měsíců to potrvá...
  • A není to kachna? Nejsem na celém internetu schopný najít jediný zdroj, který by tuto informaci potvrdil.
  • Amylee.Anderson
    Zoufalý čin.
  • Nechtěl bys dělat profesionálního baviče ty trapko??
  • Za 18 hodin to projde jen hovado na easy obtížnost, neřešící vedlejší úkoly, a tak nějak celkově na všechno srající...

    Co je pro dnešní vysokorychlostní internet pár giga...
  • MrSanta
    Naprosto souhlasím se surikatou. Nenech se zmást negativními ohlasy. DA2 má jednoznačně své kouzlo. Sice není bez chyb, ale pořád je to RPG na velmi dobré úrovni. A navíc v žánru skupinových RPG není moc co brát poslední dobou.
  • 13-18 hodin? WTF *8* Pokud to někdo dohraje za 13 hodin, tak ho s klidným svědomím můžu označit za turboklikačku hrající na easy/normal obtížnost, která je trapně jednoduchá, a taky mám podezření, že dotyčnej rád přeskakuje některý dialogy, nebo jede čistě hlavní linii bez vedlejších questů, který jsou v DA2 zpracovaný stejně dobře, jako ty dějový.

    Můj herní čas je prosím 68 hodin a nějaký ty drobný. Ale bylo by to círka 55, nebejt jednoho hloupýho bugu. Všechny vedlejší úkoly splněný, nightmare obtížnost jsem vypínal jen když jsem byl opravdu zoufalej a parádně jsem si to užil. Ano, umíral jsem, ale ten pocit z vyhraný bitvy k nezaplacení. Mít to projetý za 15 hodin, tak si vyškubu vlasy. To by byla moc velká škoda *2*
  • Me zase Da2 tak kratky neprislo, hral sem to nejakych 60 hodin a to sem necetl kodex, protoze me to v anglictine nebavi.
    Co se tyce Me2. Nevim kolik presne ma GB, ale myslim, ze to stahnes za par hodin na prumernym pripojeni.
  • Daniell605
    Nice =)
  • Kdyz jsem videl prvni gameplay videjka ze dvojky, neveril jsem vlastnim ocim. Vubec se mi to nelibilo, ale kdyz jsem rozehral demo, ktere je sice skutecne hloupe, docela me to chytlo. Soubojovy system vypada na videu blbe, ale je dost chytlavy a verim, ze i ten skromnejsi pribeh by mohl byt zajimavy. Bohuzel tu neni ceska lokalizace no. Nebo alespon kdyby se daly rozhovory pauznout jako tomu je v Neverwinter Nights 2 abych si mohl pripadne nezname slovicko dohleda ve slovniku. Skoda no. Pockam si jestli vyjde cestina, pripadne to risknu se svoji znalosti jeste jednou tak za pul roku.
  • U DA2 bych viděl jako ideální cenu tak 400-500.-
  • Já tomu rozumím. Hra která se dá dohrát za 13-18 hodin je moc krátká. Tak alespoň jednu další zdarma. Jen mi přijde ME2 na stahování poněkud veliký. Pokud člověk nemá net na vysoké škole.
  • DA2? Chceš napsat pár doplňujících postřehů k recenzi? Ta hra mě na několik desítek hodin učarovala a ano, má i celkem větší počet záporů a velký množství bugů, ale jestli stojí za to si ji pořídit? Jednoznačně ano *3*
  • Trápíš mě, milá surikato. Už jsem byl rozhodnutý to nekupovat >.>
  • No jo, to jsou vtipy :) DA2 je podle mě super hra, o fous lepší než jednička, která byla na moje gusto až příliš cool a místy dost infantilní. Na druhou stranu měla poctivěji zpracovaný mapy, kde jste nenavštěvovali 10x tu samou jeskyni na 10 místech a nebyla ani z půlky tak zabugovaná (DA2 je ukrutně). Ale to mě má štvát? Jo, na chvilku zamrzelo, ale DA2 bych bral snad i jako textovku. Každopádně obě jsem dohrál aniž bych si mezi tím střihl něco jinýho, a jakmile jsem zapnul počítač, už jsem klikal na ikonu. Nevím, že mají lidi potřebu se do DA2 pořád navážet. Navíc tohle je ohromný gesto PC komunitě. Fanda obou her, co ještě nemá orignálky, by neměl váhat.
  • http://social.bioware.com/me2offer nefunguje - 404 Not Found
  • Nemělo by to být naopak? ME2 a DA2 zdarma? *1*
  • myslis ze to nevím? ale radši bych volil tyto hry ....
  • Ono jde především o to, že obě jsou to hry od BioWare... proto neprohloupí. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit