Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak je vtipný, že když tam mají takovej propracovanej destrukční systém, člověk nemůže roztřílet obyčejnej lustr...:D
    • No, samozřejmě se dalo čekat, že to nebude takový terno jak oni řikaj. I když je tam určitě pokročilá fyzika, takovej zázrak jak oni řikaj to určitě neni... Prostě PR blitky,,,
      • No, samozřejmě se dalo čekat, že to nebude takový terno jak oni řikaj. I když je tam určitě pokročilá fyzika, takovej zázrak jak oni řikaj to určitě neni... (dovol abych tě opravil) Prostě ALPHA verze hry
  • Ted hraju BC2 a prijde mi to uplne stejny jako BC2 jen s tim rozdilem ze si tam muzete lehnout. Zadne nove zasadni veci tam nejsou. Vyklaneni vojaka nebo kryti za prekazkou jako v realu tam nebude coz je velka chyba kdyz rikaji jak je to realne. Je mi jedno jestli to je alfa beta nebo gama verze. Tohle me dost znejistilo. A to ze si vojak lehne neni nic prevratneho ve hrach. Takze nevim nevim. Vse ukaze az cas a final verze.
    • to je zajimavy, ze stejna hra je stejna :D
      • moje chyba :D pardon
  • je to snad dokonce Pre Alpha build, nějakej starší, momentálně jedou Alpha... Videa týpek frapsuje, najděte si ho na jůtůb nick má UsamaFTW... Vypadá to sexy a bude to bomba, COD se může jít zahrabat
  • Skvele ozvuceni se dalo cekat. Bohuzel ani tento Battlefield se svemu konkrutentovi nevyrovna ve vzhledu zbrani. A smutnou teckou je zpusob jakym DICE realizovali pohled pres puskohled sniperky, doufal jsem ze v MoH to byl jen omyl, bohuzel ne. Ze by moje ocekavani po zhlednuti par videi stouplo rict vazne nemohu. *8* *13*
    • O to tady moc nejde ale COD ma sve dobre vlastnosti ale i ty spatne. Co se tyce zbrani ma COD asi lepsi grafiku ale to je cca vse. Jde o mapy prostredi fyziku atd. To zase COD nema tak dobre udelane protoze engine je stary a nejde to tam udelat tak dobre. Hral jsem jak COD tak BC2 a kazda hra ma sve a i MoH hraju a nejvic me vadi na BC2 a MoH znovuzrozeni. Je to tam strasne spatne udelane. Umru a narodim se pak za enemakem a nebo pred nim a ten me da a zase cekam a zase to same. Doufam ze to uz tam nebude.
    • Stalo se to čeho jsem se obával. Po zveřejnění více materiálů je to klasická střílečka a ne taková revoluce, jako se všude hlásalo.
      • No a co? Já bych bral nenáročnou odpočinkovou arkádovou multiplayerovku ala UT
    • Stejný sniper pohled má třeba i Red Orchestra... proč je to smutná tečka? *7*
      • Nema, v Red Orchestra se ti priblizuje jen obraz v hledacku puskohledu ale zde se priblizi cely, tudiz i to co vidis mimo puskohled. Navic zatim vsechny optiky ktere v BF3 predstavily a to vcetne kolimatoru jsou na dlouhou ruku, dal od oka nez by meli byt. Jejich tubusy by meli byt bliz, vetsi a vic omezovat vyhled mimo samotny hledacek.
  • No sem zvědavý na hardcore servry jinak to hrát nechci :-)) ukazovat pozici nepřítele na minimapě atd ... *3* .. doufám že budou hardcore servry *2*
    • Ukáže ti to pozici jenom v tom případě ,když ho zamíří tvuj spoluhrač ale musí mít zaplej ten upgrade kterej získáš za skill.
  • Nejak se mi nezda to, ze ted na konci cervence je teprve alfa verze a plna ma vyjit na konci rijna. To jako opravdu stihnou projit jeste fazi beta a final? No nevim nevim.. Zatim se mi na tom nejvic libi zvuky, jinak panackovi to sekalo jak blazen (mozna jen chyba videa).
    • Jazz
      Pokud to frapsuje, tak frame drops are welcome!
  • Ježiši !!!!!!! To je ale blbost ! *16* *16*
  • No je vidět, že o žádné revoluci nemůže být ani řeč.
    • a on někdo o revoluci mluvil? Za to CoD je hodně revoluční :-D 5 let stejnej engine
      • Ano, mluvil...
      • COD nevyužívá 5 let starej engine. Používá novou verzi starého enginu, takže je vylepšen. To samé pro BF3, jeho engine je taky vylepšená ( i když určitě mnohem víc něž engine COD) verze enginu starého... Pokud to tak ale bereš, tak i BF3 má engine starej jak metuzalém...
        • To nemas pravdu. Frostbite 2 je novej engine, samozrejme je vylepsenej oproti starsim, nicmene je novej. Kdezto v CoD opravdu jen vylepsuji starej engine. Jenze jak jde videt treba na Arme, tak to neni nic spatnyho, kdyz to vylepsis poradne. V CoD o poradnym vylepseni nemuze bejt bohuzel ani rec.
  • Je na to vidět dost,že je to ještě alfa.
  • Prej schválně na nejnižší detaily. Třeba mu to ani nešlo:) Btw. nějak se mi vytrácí rozdíl mezi CoD a tímhle...
    • no když má komp na nic a nahrává to frapsem tak ej to jasný. A jestli tam nevidíš rozdíl s CoDem tak jsi slepej
      • Proboha oni psali, že to bylo schválně. Já jsem to to kritizoval, že mu to nešlo... Cos na tom nepochopil? // Mi řekni včem je to jiné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit