Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grafika teda nic moc, az na smoke a particle effecty je to stary dobry Max Payne.
  • Uvidíme, jestli tahle hra bude důvod, aby hráči hromadně upgradovali HW.
  • V kterým MMORPG byla super mega přísně inteligentní AI prosímtě? Naopak mi tohle přijde jako naprosto inteligentní AI oproti ostatním MMORPG.
  • PanS
    V čem je problém? Že má občas přehozený písmenka? Je to tak špatný, že jeho příspěvku nerozumíš? Pravděpodobně ne. Důležitý je obsah, že se občas překlepne, to není nic tak hrozného, aby si to průměrně inteligentní čtenář nedokázal domyslet (a v tom je možná ten problém). Lepší psát takhle než stylisticky a gramaticky korektní příspěvky, které jsou o ničem.
  • Krescz
    protože si hlupec....nevšiml jsem si, že je název článku: Sedněme si do kroužku a pojďme obdivovat hru za to, že umí to co každá druhá *7*
  • zajímalo by mě jak by měla vypadat hra podle některých z vás,prej vylezu o level výš zvýší se mi dmg ale nepřátelům se zvýší štíty //a jak to asi jinak maji udělat? ... ---- jak to máte v borderlands..----jak to máte ve wowku ?---// jak to máte v diablu? podle mě je to udělaný relativně dobře, tenhle system funguje uz delsi dobu a dobře
    jinak podle slov vývojářů je ve hře dost věcí ukrytejch a mluví o nich jako o překvapení v plné hře
    dále budou hru prý hoodně dlouho podporovat, a vyjde hodně bezplatných dlc a eventů...
    znělo mi to jako když mluví vývojáři z GUILD WARS 2, protože jestli si pamatujete skutečně tu hru drží při životě novýmy updaty , eventy a přídavky zdarma, + základní hra je uz FREE..
    což by mohlo být něco podobného i tady
    celkově je hra super, nicméně nutno říct že v betě se člověk začal po chvíly nudit...
    upřímě DARK ZONY byly docela nuda... snad bude v plne toto něčím okořeněně... např "world bossy" random eventy atd... uvidíme
    ale nepříde mi fér hanit džubisoft, udělaly hodne krásných (graficky) her který mě baví, ale sem tam má nějaká NEDUH... the CREW má potenciál jako blázen , jediná hra svého druhu a velikostí na PC která je zazděná nedomrdlím online hraním, přitom ten svět...ty možnosti... nah
  • Veskoslav
    Prosím, příště si to po sobě přečti. Otřesné a pak to kazí to, co jsi chtěl napsat.
  • Veskoslav
    Pán je vtipný:) Hrál jsi to vůbec? Evidentně si pleteš nejenom žánry FPS a TPS, ale i hry celkově.
  • Tim pádem nechápu proč se vůbec zapojuješ do diskuse...
  • AI hlavně pěkně cheatuje, v DZ nás chytla vánice na pět metrů nebylo vidět ale padouši nás ostřelovali pistolkama jako za bezmračného dne. Paradoxně nejnebezpečnější jsou ti co nemají střelné zbraně. Sekyra v pazourech, kure.ská výdrž a výpady ala kamikadze jsou největší adrenalin. Kdo mě nejvíc zklamal jsou ti čističi. Sice na pohled budí hrůzu ale stačí jim jednou dvěma ranami načnout tu jejich bombu na zádech a v momentě kdy vyskočí plamínek už se o ně člověk nemusí starat. Takže vyjma férovky na WC jsou něškodní. V PvE části toho moc nepředvedli.
    S grafikou sem spokojený, nejsem typ co by zkoumal svůj odraz v kaluži. Pokud nepůsobí vyloženě odpudivě tak to neřeším. *6*
  • ano,protoze pro vyrobce je mnohem tezsi pridat posuvnik ULTRA misto osekavani PC verze,aby to jelo vsem prumernym lidem... :))
    tohle prskani na konzole si nech na DDworld, ten z toho zije... ;)
  • evidentně někdo nesouhlasí, tak mi sem prosím potom napiš email a jak hra vyjde tak ti printscreenu nastavení s ukazatelem fps a pc sestavou :D
  • Dalši stupidni patlanina jako Destiny
  • Zajisté sis zapl afterburner a podíval se na využití jader
  • ne, ale hral jsem to na 980ti a v podstate to odpovida tomu co napsal Grubik, 2 prispevky nize.
  • jakoze kdyz si vyberu do tymu tebe tak bude AI slapat jo ? *14*

    apropo nehejtim, napsal jsem svuj pocit z AI
  • Přesně tak...

    Intel I7 4770
    MSI GTX 970 4GB OC
    RAM 8 GB
    *5*
  • Tak samozřejmě optimalizace pro nvidii je někde jinde navíc amd má problémy s ovladači. Jen tak mimochodem za procík mám i5 4460 a všimnul jsem si dost nechutnýho bottlenecku :/ tady sem prostě udělal obrovskou chybu že jsem nešel do odemčenýho modelu.

    Počkám na recenze a uvidíme ale v betě mě hra fakt nebavila
  • Asi hraješ se špatnejma lidma... Hejtit umí každej *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit