Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane. Hrál jsem Closed Betu s Sapphire R9 270x na LOW s 30 fps, takže nechápu co tady píšeš :D
    Open betu už jsem hrál na MSI GTX 970 a ano, jede mi to v 60 fps
  • hrál jsem to na stabilních 60 fps ve Full HD na ultra detaily včetně stínů, v-syncu a ostatních věcí na této sestavě:

    Intel core i7 2600 3,40 Ghz
    MSI GTX 970 4GB OC
    RAM kingston hyperx fury blue 8GB
    SSD kingston hyperx savage 250GB

    takže asi tak....
  • toto bola skôr prvá hra od ubi za posledné roky, čo vyzerá, že ten problém s optimalizáciou nemá a šlapala v pohode aj na mojom noťase s Intel Core i7–4700HQ, GeForce GTX 760M, 6 GB RAM.
  • jako ze misto 2 zasobniku do jednoho typka jich do nej musim nasypat 5?
    Hm... wow
    Kdyby alespon ta AI byla nejak schopna, ale to taky neni, nebo alespon v bete to byla celkem bida.
    Pri strelbe pobihaj sem tam, pri prebijeni stoji, misto toho aby se schovali za kryt.
    Nejaky naznak o obkliceni tam obcas je, ale pak jakoby nevedli kudy kam se zas vraci zpet a podobny hovadiny. Spoluprace zadna. Kdyz 5 metru od nich se roztrikne kamos na sra*ky tak si toho nevsimaj, AI me celkove dost zklamala zatim.
  • Kdyby neoptimalizovali neustále hry pro PC na konzolový výkon, tak by takhle hry na pc vypadaly už před několika lety. Konzole prostě brzdí grafiku pro PC hry, který se vydávají i na konzole. To je bohužel smutný fakt
  • si to skusal s 970 ?...ked tvrdis nieco taketo ?
  • a zkousel sis zahrat mise na hard?
  • mne sa dialo, že sa mi hra automaticky minimalizovala, pričom pomohlo vymazanie priečinka hry z dokumentov.inak to šlapalo normálne aj na mojom noťase.
  • tak ale je tam fast travel takže to, že sa chodí pešo nie je až taký problém.
  • i kdyz mam K, netaktoval jsem a ani grafiku ne - tim softwarem je mysleno spyware apod. nebo hlidani teploty nebo... ?
  • som nevedel, že doom bol RPG. toto je skôr combat systém z prvého mass effectu. čiže akčné RPG s pohľadu 3 osoby so strelnými zbraňami a kritom.
  • no oproti bete tady to vypada fakt pekne...na pc nehraji, skoda ze na konzoli to tak vypadat nebude. *9*
  • No já doufám, že další části města přibudou a hlavně víc nepřátel. Když pominu dark zone, tak nebylo co zabíjet. Přirovnání velikosti ke GTA V mi ale přijde hodně odvážné... :D
  • Morraw
    Jo došlo mi, že to bude blbost. Ale 25% se mi zdá moc. S přirovnáním k F4 a GTA V se mi to zdá dost velké, ještě když se tam dá pohybovat jen pěšky. Další města v DLC naplánová zatím nejsou, tak kdoví.
  • AMD FX8320 4Ghz, 16GB DDR3, R9 280 3GB .. v 1920x1200 na střední až vysoké detaily (jak co) to jelo mezi 40-60fps. Pod 40 to nekleslo snad nikdy.
  • Myslel si 25%, ne? 5% přece není možný, když toho tolik oddělali
  • Morraw
    Uvádí se 5% - ale to je blbost. Nevím jaká už přesně byla sekce v betě. Každopádně měla by to být rekonstrukce dolního Manhattanu 1:1. mluví se o velikosti jako ve Fallout 4 a GTA V
    https://division.zone/2016/01/16/tom-clancys-the-division-will-not-include-brooklyn-queens-bronx-and-staten-island-final-map-size-revealed/
  • Prostorove cca 1/5 cele mapy. Vetsina skillu, vsechny perky, talenty, vylepsovani base of operations, crafting a podobne mechaniky byly v bete zakazany. Questu bylo take jen par, zamerne limitovanych na pocet (odvazim se tvrdit, ze i v oblasti kde beta probihala budou dalsi questy - byly videt na drivejsich gameplay videich)
  • i na old genu bys nasel originalnejsi hratelnost...tohle se od dooma neposunulo nikam...teda vlastne posunulo, kameru z oci na rameno *1*
  • mě ta hra hlavně strašně nebaví, je mi jedno jak to vypadá *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit