Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takto se okecava když nemáš PC které by to dalo na max. Zavedes nový termín. Vizuelni max

    Na max je jen jedno.
  • PCSS+ jsou ty super stíny co žerou .. prostě nech stíny od Ubisoftu a nemůžeš mít špatnej výkon jinak sem měl vše na max GTX 970(OC) a 60fps nebyl problém. pak nastaveníí té EXTRA dohlednosti .. je to jen o otm jak si to nastavíš přece :D
  • no ja kdyz dosahl vyssiho lvlu, tak jsem si tu misi prepl na ,,hard,, a projel si ji znova...nerikam, ze to je nejake terno nebo herni nebe, spis jen fakticka poznamka
  • chápu tedy dobře, že se jedná o hru s nextgen grafikou ale naprosto oldgen hratelností?
  • jede ti software na monitorování ? nebo máš vysoký OC ? To jsou dvě věci proč mě padaj někdy hry přesně jak říkáš.
  • Lidi nevíte někdo kolik tak %hry bylo v betě o proti cele hře ? Třeba kolik % z cele mapy ?
  • Ikdyž tu grafiku se*e pes ... tak ten feel toho co byl opředstavený je prostě rpyč .. mě šve jak ej to teď zaškatulkovanýý .. stereotypní NPC který se budou opakovat tři druhy dokola .. vedlejší úkoly budou dokola .. a prostě to bude nuda .. další věc co ěm štve (jen můj názor) je že když moje psotava dosáhne dalšího levelu tak i obyčejnej týpek v mikině na ulici dosáhne taky vyššího levelu .. tak jaká je pointa ? Já dám víc damage a on má pak větší armor .. vždyť to je naprd :D to představení působilo prostě.. že se člvoěk ocitne v opuštěným newyorku a že neví dočeho se pustí v tom mě to přišlo cool prostě .. zachytíš frekvenci z kamošama v týmu a dete to prozkoumat.. teď je to jak předurčená arééna a to se mě nelíbí vůbec..
  • Hrál jsem open betu a jsem celkem zklamaný . . Dark zóny celkem nuda na to jak to pořád vyzdvihujou jaká to tam není pařba ...
  • a krome shiny grafiky hra nabizi presne co? dalsi naprosto tuctovou strilecku...
  • Nejsi az tak daleko od pravdy vse na ultra max AA atd 1080p 50-60fps 3770k (4.2ghz) a 980ti (1340mhz) procik se jen tak poflakoval do 25% ale grafika si nevedela rady spis bych rekl ze ovladace.
  • gesto
    R9 270x a měl jsem vždy 40-50 fps a nastavení ultra a stíny high/medium tak jako každá nová hra nejde o textury nebo teselaci a jiné serepetičky, tam není moc velký rozdíl v fps, největší problém jsou vždy stíny, rozlišení stínů je zabiják i těch nejlepších karet a tak jako v každé otevřené hře i vykreslování dálky, ale jinak když jsem hrál betu tak jsem ani nevěřil že by optimalizaci dělal ubisoft, takže já si ji určitě koupím i když pvp nic moc ale co-op je povedený a i single hraní bude dobré, navíc všechno pěkně v cz...
  • pro NVidie jsou tam jeste nektere jejich moznosti, pak to opravdu i 980ti vytahne sotva na tech 60 s propadama na 55
  • Veskoslav
    i5 3470, 16 GB a R9 390 a vše na max při 55-65 fps při 1080p.
  • Mě to na 970 šlo naprosto v pohodě, snad vše bylo při nejmenším na High, některé na Ultra. Na 960 jsem viděl chvílema nějaký tearing (tedy to nejelo 60FPS), ale nic hroznýho.
    Něco jiného je, pokud máž v ovladačích zapnutý DSR. Hra totiž maximální DSR vyhodnotí jako tvoje nativní rozlišení monitoru a nastaví ho tak. Hra se mi tedy poprvé spustila ve 4K než jsem dle nějak podezřele malých textů došel k závěru že je něco špatně. Nebyl to i tvůj případ? Ve 4K jsem měl ve startovní lokaci 30-40FPS.
  • na gtx770 mi to slo cca 30fps obcas aj lepsie. Takze myslim si ze postaci aj lacnejsia gtx970 aby to slo na 60FPS...A kto vie ako to pobezi ked budu poriadne ovladace a full verzia.
  • pro pripadne srovnani hra na moji sestave pri nastaveni medium - high jede plynule: GTX 660 Ti, i5-3507K, 16GB RAM, W10 Home

    bohuzel pri bete z neznamych duvodu kazdou minutu padala - obnova ovladace
  • Jestli to bude mít stejnou optimalizaci jako v open betě tak na 60 fps ve full hd si připravte fury x nebo 980ti. S r9 390 často propady na 45fps(s freesync naprosto v klidu). Ta hra mi ale stejně nepřišla nic extra..to si radši koupím deluxe editci DS3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit