Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s filmečkami od blizzardu se tohle srovnavat neda, ani po technicke strance, po strance scenare, strihu atd. Blizzard je jina liga.
    P.S.
    2:10 blokuje uder mečem svou paží a nakonec ji tu ruku odekne, seems legit
    • wenceslaus
      Jiná liga?
      • Druhá?
    • jakubc
      Ano, blokuje je v plné síle, zatímco po napuštění těla Geraltovou krví s nějakým rozpuštěným sajrajtem (pravděpodobně něco se stříbrem?) ztratila svoji odolnost a Geralt ji mohl naporcovat.
      • sre nekoukal jsem to cele, hrozne mne to nudilo
        • wenceslaus
          Takže trolíš? Aha.
          • netrolim zkratka jsem nevidel stred videa, protože mne to fakt nebavilo koukat, tak jsem se slušne zeptal
            • ach najprv kritizujes scenku s odseknutou rukou a ked ta presvedcia o tvojej hluposti tak vehementne klames ze si ani nevidel cele video co uz same o sebe robi tvoj argument ze blizz ma v animackach lepsi pribeh strih blablabla "INVALID" sa nejak zamotavas... holt trollit treba vediet...
            • Ale komentovat to video tě baví? Aha, zajímavý. To je jak já a hokej. *1*
    • Tak jdem si něco od Blizzardu pustil (WoW) a nic moc teda. *1* Neřeknu Hideo Kojima, ten dělá trailery, který se CDProjektu vyrovnají, ale pokud ti mám věřit, že Blizzard dělá lepší, tak si nechám poradit, kde takový hledat. *3*
      • prakticky kterekoliv video od blizzardu, navíc nejsou odkazani na to ukazovat nadra a brutalni gore
        • wenceslaus
          To ani nemůžou, jelikož jejich fanoušci zjevně často pochází z řad diváků Cartoon Nerwoork :-)

          Ale vážně. Každý se snaží o něco jiného. Witcher je temné a realističtější fantasy - Blizzardu jde jen o to oslovit co nejvíc lidí čímkoliv, co bude co líbivé, podbízivé ale hlavně ne kotroverzní nebo dokonce pohoršující.
        • No mě právě přišlo že ti Blizzardi staví čistě jen na (stokrát viděném) kýči (zkouknul jsem teď pár videí ze Starcraftu - Wings of Liberty opening a closing, Heart of Swarm, něco z WoWka a Diabla, Diablo bylo teda nejhorší *1* ) kdežto CDProjekt nebo Kojima používají trochu sofistikovanější filmovou řeč, způsoby vyprávění a jejich videa jsou zajímavěji rozzáběrovaný a zrežírovaný. Ukaž mi od Blizzardu něco co se vyrovná Killing Monsters, intru Assassins of Kings, teaseru Cyberpunku. (Řekl bych, že je to podobný jako rozdíl mezi evropskou nebo asijskou kinematografií a Hollywoodem *1* .)
          • pravda D3 filmečky jsou odpad, ale ostatní se mi líbí.

            ani tohle se ti nelíbí? *7*
            https://www.youtube.com/watch?v=rgatL2LQKLI
            • Moc ne no *1* . Uznávám samozřejmě že je řemeslně obstojně zvládnutý, ale neoslovuje mne. Myslím, že wenceslaus dobře vystihl proč. *3*
            • https://www.youtube.com/watch?v=o7pifjPrBqI

              Nejlepsi animacka od Blizzardu!
    • Odsekne jí až po tý reakci na infikovanou krev, ne? *7*
  • Koukam že mi grafika kiksla v dobrou chvili. Před měsícem jsem kupoval novou a dostal k ní free kupon.
  • Ty bláho, normálně mi z toho naskočila husina. Těším se jak malej Jarda.
  • Nj..takhle jako ten trailer to vypadalo v roce 2013, atmosfericky a tak, ted tenhle trailer s atmosférou a vyznenim downgradovaneho zaklinace co vychazi za par dnu nemá moc spolecneho. Ale jinak pekny video, takova Blizazrd kvalita, ovšem ne tak uz Square kvalita:)
    • del0
      "Ale jinak pekny video, takova Blizazrd kvalita, ovšem ne tak uz Square kvalita:)"

      Tak to je jasná věc pane Japanfanboy.
      • To bys me zklamal kdybys nedorazil, jen skoda ze se vždycky priseres když jdu spat, ale asi to je tak lepsi:)
    • Blue.Shark
      Osobně je mi naprosto u zadku nějaká světoborná grafika. Já se těším na to, že budu Geralt a budu cestovat po velkém světě plném všeho možného, co mi chce skočit na meč. I kdyby to vypadalo jako první Zaklínač (což dle videí evidentně nebude), tak bych byl spokojený až na půdu.
      • však to ti nikdo nebere, ja si to taky rad zahraju. Ale to ze hra podstoupila pomerne velky downgrade od toho co nam ukazovali před dvěma lety je smutny fakt, navíc když se chvili před vydanim priserou s tak temnym a atmosferickym trailerem který in game ukázka z roku 2013 velmi připomínala.
        • Blue.Shark
          Viděl jsem srovnání různých lokací, kde došlo k určitým změnám, takže je zřejmě neoddiskutovatelné, že k nějakému downgradu došlo. Na druhou stranu budou průběžně vydávat patche, které tohle mohou dodatečně upravit, proto zůstávám optimistický. A pokud jde o temnotu ingame světa - stále mám problém pochopit, co je tak divného na tom, že někdy vysvitne slunce a zaplaví krajinu světlem. Podle videí například herní podvečer vypadá dost temně. A pokud bude během dne zataženo, také to jistě bude mít vliv (tady vařím z vody). Už aby to bylo venku.
        • Je tohle dost temný a atmosferický?
          https://www.youtube.com/watch?v=ixJY_FAQ1ww
          • v roce 1997 urcite, dnes to pusobi spis smesne.
            • Ano jistě, v tom je jeden z rozdílů. Další rozdíl je, že hry tehdy byly absolutně minoritní záležitost. Proto nikdo necpal tolik peněz ani do vývoje ani do proma. Je logický, že pokud nacpeš 100 milionů Eur do vývoje, musíš se snažit, aby se ti peníze vrátily. Výroba AAA hry nebo filmu není levná ani altruistická, je to prostě byznys. Reklamy na hry jsou dnes běžně lživé/zavádějící/cokoliv.

              A popravdě, lživé/zavádějící byly už tehdy. Vzpomeň na reklamy na Tomb Raidera s renderovanou Larou a na Laru ve hře. (Já TR hry nehrál, ale časopisy jako Level a Score byly plné porovnání reklamy / hry pomalu na téže stránce.) Blood si dělal legraci celkem ze všeho, vývoj byl asi dost levný a reklamu nepotřeboval. Vždyť jsem ho sem ani nepostoval jako příklad reklamy, ale jako příklad toho, že atmosféra a zážitek je relativní.

              Nehájím PR CDProjektu. (Popravdě je mi vcelku ukradený.) Nejsem fanboy. Jenže si zatím ještě zaslouží "benefit od the doubt". A navíc jsem natolik "realista" abych dokázal pochopit rozdíl mezi reklamou a produktem. Pozor, neříkám že se mi koncept reklamy jako takové líbí. Nelíbí. Taky nekupuju Ariel, nechodím do mekáče, nepiju kolu a kávu ze Starbucks (kterej právě prošel moc zajímavým redizajnem v Saúdské Arábii). Jenže si hodlám zachovat zdravý rozum a nebojovat s větrnými mlýny.
            • ja jsme Blood hral zhruba plus minus v te době kdy vysel, v te době byl build engine popularni a tak nejak nic moc lepšího nebylo, takze se dalo rict ze to graficky vypadalo velmi dobře, an tu dobu. Ovšem nikdo necpal hracum obrazky a videa které vypadaly jinak několik let před vydanim, to je ten zasadni rozdil. rozdil ze vyvojari a vydavatele nedelali v te době z hracu trotly co si nechaji mocit na hlavu, a jeste jsou za to vdecni. zajimave ze Seze tohle s Alien Colonial marines neproslo, ale u zaklinace jde prece uplne o něco jiného..zejo. pokrytectvi obracene dnem vzhuru, bych to nazval.
            • Vždyť je to taky počítačová hra. *1* Pro nezasvěceného musí být - ne směšná, ale nepochopitelná. Možná vulgární až zvrácená. Pravděpodobně nesmyslná.

              Podobně tobě se Zaklínač nemusí líbit. Může ti připadat spíš směšný. Popravdě, já bych nechtěl být v kůži CDProjektu. Hype je dobrý sluha ale zlý pán. Hra je asi downgradovaná, respektive nebude vypadat tak dobře jako na oficiálních screenech. Je to ostuda? Možná. Určitě je to do jisté míry nešťastný PR.

              Ale těžko můžeš dopředu soudit, jestli bude hra temná a atmosferická nebo ne. Dokonce ani subjektivně, dokud ji nevyzkoušíš, nebo se nepřesvědčíš o těchto jejích kvalitách. Koneckonců, někomu stačí vizuál jaký měl Blood, někomu stylizace jako v Darkest Dungeon, někdo bude přísahat na "západní mangu" jakou má Blizzard a někdo si zaklínače třeba užije a vžije se do jeho atmosféry, přestože tobě přijde bez špetky šarmu. *5*
    • vsem co davaji minusy doporucuji tenhle odkaz.

      http://www.znamylekar.cz/ocni-lekar
      každý by si zde mel vybrat, kupa odborniku které nutne potrebujete:)
      • Co tohle?
        https://simplestatements.files.wordpress.com/2011/11/paint_lobotomy.jpg
        • Jo tam se můžete stavit cestou od ocniho, nebude to na skodu:)
  • MidnighT91
    Za starých časů, by žádné množství mincí nepřesvědčilo zaklínače aby přijal tuhle práci.....Časy se mění... Geralt je fakt strašnej badass.
  • Sr_Lobo
    Téměř čtyři dny před vydáním to pro fanoušky není upoutávka, ale prvoplánové opovrženíhodné mučení!!! *16*
  • 1:13 !!! bradavka!!! hned jsem zacal uvazovat o koupi ikdyz nesnasim RPG... myslite ze tam bude vic bradavek?
    • Ale jiste, ta hra je jenom o bradavkach. O nic jineho v ni podstate nejde. A kdyz dostates dostatek zkusenosti, ze ztoporeni penisu, muzes postoupit na vyssi level a dat si na bradavku tetovani. To potom budes cubrnet.
      • smutné je, že tohle není vtip
    • Je to Zaklínač
  • Jinak hra už je od včera pro windows k dispozici jako preload. Já mám trochu smůlu, protože na ní nebudu mít příští týden čas. A kdoví kdy budu. *1*
  • Super video!...Už to mám dobrý rok předobjednáno, a mooc se těším. Zaklínač je srdcovka:) Naposledy jsme hrála DAI, tak jsem zvědavá, která hra u mě nakonec vyhraje. Po Zaklínači se hned vrhnu na Divinity OS a na podzim Might and magic VII. Takže mě čekají samé hezké věci:)
    • Paul_cz
      DAI nemá šanci :)
      Zaklínač hlavně nemá žádné "bring 10/10 objects" nebo "close 10 rifts" filler questy.
      • jasne nemá sanci..jen když se třeba podivame na vodu v zaklinaci 3 a na tu z DA:I tak jsme razem zase v roce 2009 :) Sorry ale zaklinac 3 nijak zvlast dobře nevypada, aspoň po graficky strance. takova klasika a ta kvalita kolisa nekde na urovni Skyrimu z roku 2011..
        • Nj, je to holt o vodě.
          • tak spis je to nejenom o vode, to vis kazdej kousíček dela celou hru, a cim vic kousicku stoji za prd, tim to je horsi.
            • Uvědom si, že Inqusition je trochu mimo mísu, protože není open world, není tam dynamické počasí/denní doba... W3 je sakra velkej a bez loadingu. Určitě si mylsel i na toto, když tu píšeš ty blitky.
            • Nj. Ještě nikdo z nás tu hru neměl šanci vyzkoušet. Nebo se pletu? *1* U Zaklínače je grafický ztvárnění jistě velmi důležitý. Možná nebude stát za moc. Ale přijde mi, že s tím tak nějak dopředu příliš počítáš. *3*
      • nemôžeš porovnávať bioware s CD projekt red, to je ako porovnávať ford s bugatti. kde ford je vyrábaný na zakázku a v továrni na páse, bugatti je robené na mieru s láskou ku autu a značke.
      • No jsem fakt zvědavá, zatím co jsem viděla, tak má zaklínač v recenzích super hodnocení. V každém případě si zaklínače mnohem víc užiju, prostě je v češtině. Nechci předbíhat, ale zatím to vypadá na hru roku 2015:)
        • wenceslaus
          Krom Polygonu, kde dostal "jen" 8/10 a polovina textu byla o tom, že recenzent nenašel žádné postavy jiné barvy pleti a ženy jsou vykreslovány příliš často jako oběti... opravdu k pokukání :-)
          • Jj, kritika sexismu od Polygonu byla výborná. Zejména ta pasáž, kde recenzent obrátil proti CDProjektu i situaci, kde si z herního sexismu dělali legraci.
            • Ronox
              Největší fail je, že nejdřív zmiňuje, jak tam jsou silný ženský postavy a pak otočí :D Trochu oxymoron.
  • tak tímto se odměním jestli udělám maturitu :D
    • miker17
      Maturita je lehká ......vždyť jidáš
    • Sr_Lobo
      Tak tim pádem budu ku*va držet palce *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit