Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RazorProduction
    Ja si radej pockam na enhanced edition z celim obsahem a par grafickima finesama,v tomhle stavu nato se.u.
  • To není trailer, to je intro.
  • Miloš by měl mít v těchto dnech státnice - nebo už je má za sebou, šťastlivec jeden?
  • nějak nechápu proč by měla být najednou ta hra hnusná. podle videjí z posledních dnů to vypadá stále krásně. na nějaké záběry z před dvěma lety si vůbec nepamatuju a vůbec mě to netrápí.
  • wenceslaus
    Tohle by byla debata na dlouho a já nejsem ani u počítače :-) Ani tu na to není vhodný místo.
  • Automaticky jistě ne.
  • Naprosto parádní upoutávka... *14* *14* *14*
  • A když ne mód, tak měsíc dva po vydání patch, konzolisté v té době májí už "plnou hru", takže nebude haló jako by bylo teď.
  • wenceslaus
    Nechtěl jsem říct, že sexualita se týká jen jednoho pohlaví, ale že role automaticky neznamená degradaci.
  • Kozy
    Proč sis teda konzoli pořizoval? S cenou jsi přece musel počítat.
  • to aby do ini souboru rovnou dali řádku "console downgrade = 1"
  • MidnighT91
    Vůbec bych se toho nebál, přeci jen ta hra bude plně modovatelná...
  • Rpg me moc nikdy nechytlo,kvuli divnym ukolum.Ani gta5 jsem nedohral.Zaklinac vypada na velice pestrou hru.Boj,loveni monster atd a hlavne cestinaaaa! *14*
  • kéž bys měl pravdu
  • u mě rozhodně v top 100 i první dvě Diabla, to třetí by se vešlo do top 1000
  • Hra se mi velice libi,ale cena na konzolich uz ne.Pockam na storu,az tam bude zas naka sleva,coz nektere hry jsou uz fakt za babku.Jinak koho to zajma,a stahuje z ps storu,tak jsem mluvil s typkem z playstation divize,a ten rekl,ze od posledniho updatu ma ps4 uvolneno vice pameti,lepsi filtrovani textur,a podporu az 2tb hdd,ale jen od znacky,ktera dodava hdd do ps4.
  • Tohle myslím není úplně fair play, wenceslausi. Sexualita se týká obou pohlaví, rození dětí prostě jen jednoho, protože my jaksi nemáme potřebné orgány. Bez dělohy neporodíš. Leda bys zkusil dělohu nahradit stehnem jako svého času Zeus. *5*

    Asi těžko můžeš popřít, že v převážné většině případů je reklamou nebo mainstreamovou kulturou eroticky objektivizované ženské tělo. Samozřejmě najdeš i opačné příklady, především v románech / filmech určených primárně ženskému publiku.
  • Stejně jako kompromisy nedělal svého času Crytek. A jak dopadl.
  • ale taky si ho nezahrajem příští tejden
  • Ač nesouhlasím s tím že user rating je rozhodující, rencenze prakticky bez kritiky je víc než zarážející. A ona to nemusí být ani provize ale klidně i strach z lynče vyhypovaným davem :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit