Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já s ním souhlasím, technicky je ten trailer se strigou mnohem horší, ale atmosféru vykresluje lépe, i hudba se mi tam zdala lepší, než v tomto, čímž samozřejmě nechci říct, že by se mi tenhle trailer nelíbil právě naopak.
  • A co Junior?
  • Ronox
    Největší fail je, že nejdřív zmiňuje, jak tam jsou silný ženský postavy a pak otočí :D Trochu oxymoron.
  • Ronox
    Prosím tě ovlivní nějakým způsobem XO verze příběh, souboják nebo vedlejšáky?
  • wenceslaus
    Není to podobný problém, jako že ve filmech rodí děti vždy žena? Nedegraduje ji to do role pouhé dárkyně života? Je to fér?
  • jak neexistuje? stačí abych se podíval do zrcadla *1*
  • Problem je v tom ze "sexualni metafora" je ve zdrcujici vetsine roubovana na zensky telo... A problem je to proto, ze definuje urcity obecny vnimani, ktery proste vzhedem k zenam neni fer. Muzskej protipol dany "sexualni metafory" totiz v podstate neexistuje.

    Jinak CGI si od tretiho Zaklinace dela CDPR interne.
  • Co sa tyka kvality aj atmosfery animacie tak je to uplne ina liga nez Striga, asi si zle pamatas tu animaciu tu uz pekne ohlodal zub casu.
  • Žebrowski byl fajny zaklínač. Mě osobně přivedl až seriál k četbě knih. Zpracování bylo hodně špatné, ale povídky se neztratili.
  • TheLordoftheNonsense
    Ámen.
  • Rejsek
    Nijak, vubec nijak, nezatezuj se tim Jackie.
  • Rejsek
    Darude - Sandstorm
  • Tohle video je velmi zajímavá sexuální metafora, která do světa Zaklínače dobře zapadá. Jsem zvědavý, co na to řeknou tzv. bojovníci za práva žen (viz Cyberpunk).

    V prvním Zaklínači tihle upíři byli (bruxy?). Dvojka byla, pokud šlo o nahotu na nestvůrách, už dost cenzurovaná, tak uvidíme, co trojka.

    Jestli je technická kvalita na úrovni Blizzardu nevím a je mi to jedno, Tyhle reklamní filmečky beztak většinou nedělá tým, který dělá hru, ne? Takže s kvalitou hry nemají nic společného.
  • Na úrovni blizzardu? To asi ne. Na úrovni prvního dílu? Skoro. Úvodní trailer k prvnímu dílu bylo snad to nejlepší, co jsem kdy viděl. Tohle je sice hezký, ale na strigu to nemá.
  • *14* *14*
  • Seriál ve stylu hry? Proboha jenom to ne!!! Kdyžtak podle povídek, nebo ságy, nebo obojího, ale chápu, že průměrný gamer přečetl míň knih než můj pes. Po té polské nízkorozpočtové hrůze by si zasloužil lepší zpracování, ale sednul mi hlavní hrdina, bohužel jenom vizuálně, protože z něj udělali stračnýho dobráka a jeho osobnost vůbec neodpovídala předloze
  • Přirovnávat to klidně můžou, ale pravda je že je to někde max na úrovni Bioware, což je solidní ale pořád minimálně o ligu níže než Blizz...
  • A proč by ten recenzent, který takový verdikt napsal, nemohl mít pravdu? To jako dobré hry jsou jen staré hry a v dnešní době už nemuže vyjít žádná hra, která by byla tak dobrá, že by si to absolutní hodnocení zasloužila a zařadila se po bok top her z let minulých?
  • I když mě hype kolem nového Witchera nechává chladným, tohle je teda solidní pecka - super trailer...
  • Mě by zajímalo jak dlouho tu hru pro recenzi hrál Aleš. Pochybuju, že dostali hru ve stejnou dobu jako zahraniční weby.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší