Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tohle mě napadá jen jedno... Ty vole, to je fakt HUSTÝ! Těším se jak malý dítě :)
    • Sr_Lobo
      Už sem se bál, že sem jedinej voš*ust *15*
  • Tohle je asi nejlepší CGI herní animace, která kdy byla vytvořena. A to nemyslím pouze technickou kvalitu, ale provedení, hudbu a nápad. Fakt dechberoucí. I filmečky od Blizzardu nejsou tak dobré.
    • Souhlas, Blizzardi jsou technicky šikulové, ale obsahem se ani zdaleka nepřibližují tomu, čeho dosáhli v těch několika CGI právě pánové z CD Projektu. Možná je to tím, že nesnaží zavděčit ratingu PG13, možná je to tím, že mají knižní předlohu... ale každopádně podle mého skromného názoru je výsledek o kus výš :)
  • Seriál ve stylu hry? Proboha jenom to ne!!! Kdyžtak podle povídek, nebo ságy, nebo obojího, ale chápu, že průměrný gamer přečetl míň knih než můj pes. Po té polské nízkorozpočtové hrůze by si zasloužil lepší zpracování, ale sednul mi hlavní hrdina, bohužel jenom vizuálně, protože z něj udělali stračnýho dobráka a jeho osobnost vůbec neodpovídala předloze
    • Žebrowski byl fajny zaklínač. Mě osobně přivedl až seriál k četbě knih. Zpracování bylo hodně špatné, ale povídky se neztratili.
    • TheLordoftheNonsense
      Ámen.
  • Že Vám stojí reagovat na různý Hnisavce a Maxe :D
  • 1:13 !!! bradavka!!! hned jsem zacal uvazovat o koupi ikdyz nesnasim RPG... myslite ze tam bude vic bradavek?
    • Ale jiste, ta hra je jenom o bradavkach. O nic jineho v ni podstate nejde. A kdyz dostates dostatek zkusenosti, ze ztoporeni penisu, muzes postoupit na vyssi level a dat si na bradavku tetovani. To potom budes cubrnet.
      • smutné je, že tohle není vtip
    • Je to Zaklínač
  • Veskoslav
    Recenzovat Xbox verzi? Raději bych si počkal ty 4 dny do pc verze a pak klidně další 4 na recenzi než mít nejhnusnější verzi.

    Jinak filmeček paráda. Už v 1. zaklínači byl filmeček na začátku skvělý
    • Ronox
      Prosím tě ovlivní nějakým způsobem XO verze příběh, souboják nebo vedlejšáky?
  • Naprosto parádní upoutávka... *14* *14* *14*
  • Tohle je absolutni masakr!
  • pro me jedny z nejlepsich videi, predvedlo Bioware k swotoru, tohle zaklinacske je super a blizzard, se mi zda se trosku zhorsil, ikdyz video k WOD bylo taky hodne dobre
    • Ja bych u tohoto filmecku zduraznil zejmena technicke zpracovani. Musim se priznat, ze jsem si nekolikrat nebyl jist, zdali ve videu nevystupuji primo zivi herci. Realnost obliceju je neskutecna, predevsim u te slecny (v momentech pred jeji premenou).
      • wenceslaus
        Jeden z důvodů, proč ho hodnotím lépe než ty od Blizzardu. Ta realističnost, mimika... to je dechberoucí.
  • Ty bláho, normálně mi z toho naskočila husina. Těším se jak malej Jarda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit