Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud by mělo studio na českým dabingu prodělat, tak ať ho radši nedělá.
    A popravdě - v ČR nikdy neprodají tolik kusů, aby se jim náklady navíc vrátili.
    Takže osobně pochybuju, že českej dabing bude, i když by to bylo příjemný. Moc tomu nevěřím.
    • Magister_Peditum
      Pokud by byl ten dabing kvalitní, tak jsem pro, ale většinou je to takový trapas, že je snad lepší i u hry s českou historii mít kvalitní anglický dabing a k tomu české titulky.
    • Veskoslav
      Pokud by měli mít peníze navíc, tak ano. Jinak ne.
    • Navic nejenom ze v cechach je maly trh, ale urcite nejsem sam kdo o cesky dabing nestoji. Takze jeho vytvareni by byla hodne hloupa investice.
    • Souhlas, chce to kvalitni anglicky dabing aby byli prodeje co nejvetsi a me bohate staci cz titulky.
      • Jejich fanbase je převážně v ČR, takže věnovat speciální péči českému publiku by se jim mohlo vyplatit, protože to podpoří herní komunitu (což se finančně vrátí zvýšením prodejů).
        • Cosi
          Fanbase z ČR? Lidí co se zapojilo do kickstarteru z USA bylo asi tak o 50x víc než z ČR. A navíc informovali na facebooku: "Daniel Vavra Budeme se snažit. Je prostě opravdu divné, aby česká hra neměla český dabing, obzvlášť když je to z české historie. Představa, že by Vávrova husitská trilogie byla jen v angličtině je opravdu divná a pro hru by to mělo platit taky. Je hloupost aby se děti učili o našich dějinách v cizím jazyce "

          Kdyby podali další stretch goal jako: Přidáme dabing v originálním jazyku a nářečí, ve kterém se v té době skutečně mluvilo. Jako u Zaklínače 2, kde se daly libovolně kombinovat titulky s dabingem. Tak by to snad lidi zaujalo.
  • Držím palce, ať z toho není propadák. Zatím jste na dobrý cestě, aby se do světa dostal docela solidní trhák. RPG nehraju, ale tohle moc rád vyzkouším.
    • RPG je úplně normální hra, jen obohacená o rozvíjení charakteru. Assassin's Creed je třeba taky RPG podle mého názoru.
      • AC neni RPG, ale akcni hra v otevrenem svete.
        • Magister_Peditum
          Tak poslední AC rpg v podstatě bylo díky vylepšování lodi, jinak bych to označil spíš za akční adventuru.
        • Pokud deš přímo na kost tomu významu: Role Playing Game, tak to RPG je... I když v tomhle významu je RPG i Godus, kde hraješ za boha *1*
  • Jsem fakt statnej, ze Kickstarter se ukazal jako fukcni nastroj podporujici kreativni a schopne lidi a umozbujici inovaci.
    • To se teprve uvidí, až hru dokončí.
      • Nejde konkretne o tuhle hru, ale ty co uz vysli/vychazej
    • Keyz
      Hlavně aby to velké hry co mají dorazit to nepodělali. Pak by to mohlo být fatální.

      Super, že lidí stále přispějí přímo na nějakou myšlenku. Nemají nic jistého a o to víc bude záležet na výsledku vlny, velkých her který se čekají.
  • mirekdusinojc
    Sry za offtopic, ale to je nějakej bug, že tu má Veskoslav za spousty velice rozumných a věcných příspěvků tolik mínusů a nebo je tu jen velká koncetrace hloupoučkých hovádek?
    • to jestli jsou prispevky rozumny nebo ne nechej na posouzeni ostatnich lidi ok?
    • Už jem to tady psal. To mínusuje Bot. Někdo nemá Veskoslava rád... ;)
      • A co když je to konspirace od samotného Veskoslava?
        • Veskoslav
          Ano, jsem závislý na mínusových hodnoceních a jsou mou životodárnou energií. Proto vždy všechny troly vyplusuji a následně z toho čerpám energii na mocný rituál MÍNUS.
          • Hlave se sam srazis tim, jak je pro tebe kazdej troll. Uz to fakt neni vtipny cist v kazdym druhym postu od tebe "ten/ta/to/tamten je troll" *3*
            • Veskoslav
              Kozy, to fakt ne;) Tolikrát jsme se rozcházeli názorově a ani by mě nenapadlo Tě označit za trola....A lidí, co se mnou nebo já s nimi nesouhlasím jsou vždy. Tudíž zase nevytvářej něco, co není.
            • Jojo, jejdasek ma zajimavy nazory, treba ze steam je zlo protoze te omezuje, ale konzole, ktera te omezuje uplne stejne je vlastne super. *15* Demence ftw.
            • Kozy
              Takže prakticky každej kdo s tebou nesouhlasí je troll. Rozhodně ne jejdasek, i když s nim v něčem nesouhlasim tak má zajímavý názory.
            • me spis fascinuje proc to někdo dela. jako z jakyho duvodu. Co to musí bejt za člověka ze povazuje něco takového za dulezity nebo jak si to obhaji sam před sebou? Takovyho člověka je mi skoro lito pac to musí bejt peknej chudak teda.
            • Veskoslav
              Ne. Pro mě je trol Joe(cody a pepa), Jindra, Rhulad, he/he, GGG a jeho nicky Triska a šipečka, Doktor a Jejdásek. Nikdo víc;) Jack ani není trol, on je jenom blbý.
      • Jejdasek, ten fanaticky konzoleboj a nenavidec steamu obcas dostava boti plusy. *15*
    • walltar
      Ne to je jeden člověk s klikacím botem ...
      • Keyz
        Zase musí pravidelně navštěvovat games aby to mohl provádět. To je dobrý :)
    • Nejakej pitomec tu má na to skript. Ignoruj.
  • Vypadá to naprosto strašně.
    • Nj, tak nesmíš po páteční kalbě v sobotu odpoledne koukat do zrcadla.
      • Počkej, odkdy se říká párty plný autistů popíjejících rychlý špunty páteční kalba ?
  • Ego over 9000000
  • Mohli by alespoň za každej strech goal uvolnit novou fotku.
  • Veskoslav
    Budeme se snažit. Je prostě opravdu divné, aby česká hra neměla český dabing, obzvlášť když je to z české historie. Představa, že by Vávrova husitská trilogie byla jen v angličtině je opravdu divná a pro hru by to mělo platit taky. Je hloupost aby se děti učili o našich dějinách v cizím jazyce

    Dan Vávra
    • Mě osobně by anglickej dabing s českejma titulkama úplně vyhovoval. Českej dabing potěšil, ale jeho absence pro mě nepředstavuje žádnej zásadní problém. Co bych ale uvítal by byly staročeský titulky. Docela by mě totiž zajímalo, jestli jsem schopen porozumět mluvě 15. století.
    • Zase bych to s tou hrou tolik neprehanel a nebral ji jako alternativni zdroj pro uceni nasi historie. Cesky dabing by byl dobry, ale de facto s nim nepocitam. Budu rad za kvalitni anglicky doplneny o ceske titulky.
    • Nebylo by to o nic divnější jako český dabing v Mafii, odehrávající se v USA.
      • Lawliet
        Srovnáváš jablka a hrušky. My jsme si předtím vzali americký koncept a narvali do něj češtinu. Tady si bereme český koncept a chcem do něj rvát angličtinu. Vidíš ten rozdíl? Jestli ne, tak ti není pomoci.
    • Lawliet
      Jak říkáš. Pro mě je vlastně nemyslitelné, aby hra byla v angličtině. Viděl bych to na anglické titulky.
    • Miserius
      Páni, nakonec je možná backne i BoB *15*
  • Keyz
    PayPal by měli přidat později. Napsali to na FB

    Někdo napsal "Já bych ocenil hraní za ženu, princeznu" *15* (ten neví vůbec o co ve hře jde)

    A další by chtěl namísto hudby CZ dabing. OMG. Nechápu, že ty cíle nejsou jen pro čechy... I když bych tam taky rád viděl dabing, tak se z toho nepodělám, když tam nebude. Zajímalo by mě, jak dobrý by byl.
    • Magister_Peditum
      K tomu prostřednímu... Na tomhle je názorně vidět, jak moc potřeba je tahle hra. Lidi ani nevědí, jak vypadal reálný středověk. Snad se hře podaří je v tomhle směru trochu vzdělat. *3*
  • Veskoslav
    And something for the CZ fans: Český dabing je něco, co bychom určitě strašně rádi udělali. Vzhledem k rozsahu RPG je to ovšem velmi složitá a nákladná záležitost, rozsahem větší než i třeba taková Mafia. Neradi bychom zároveň nechávali dabing čistě na externí firmě/lokálním distributorovi, protože to většinou nedopadá úplně dobře. Takže teď můžeme na 100% slíbit titulky a uděláme maximum pro to aby český dabing byl, ale nemůžeme to na 100% zaručit, obzvlášť například zároveň s anglickou verzí.
    • mirekdusinojc
      Já bych to viděl na nějakou domácí sbírku oddělenou od té globální na kickstarteru.
      • Nemusí být domácí, ale kdyby to do Stretch goals přidali šikovně, tak by to ani ostatním nijak nevadilo...

        800,000 - Polský dabing + nějaký in-game obsah
        900,000 - Český dabing + nějaký in-game obsah
        1,000,000 - Ruský dabing + nějaký in-game obsah
        1,100,000 - *****
        1,250,000 - Multiplayer arénu / Duely
        Tímto by přilákali strašně moc hráčů Čechy, Slováky, Poláky a lidi z bývalého Sovietského svazu.
        Tím multiplayerem by nalákali ještě víc lidí a zároveň by to neovlivnilo hru v nějakém špatném směru, bylo by to separátní jen v nějaké "speciální aréně"...
        Ten počet lidí které by to přilákalo by byl tak obrovský, že by to měli za týden vybráno...
        • Magister_Peditum
          To jako myslíš, že nějaký Amíci budou dávat prachy na to, aby byl i Polský nebo Český dabing. Finančně se jim to určitě nevyplatí, jediný důvod proč by to tam měli dát je patriotismus. Protože když už k*rva dělám hru z české historie, tak by byla škoda, kdyby nebyla v češtině. To je asi jediný důvod. A MP ať tam nedávají. Na to tu máme všechny ty War of the Roses, Chivalry a Mount and Bladey...
        • LOL, Warhorse chce ale oslovit co největší skupinu lidí, ne jenom nějaký poláky, rusáky apod.
          Proto je hra v základu v angličtině ( nejrozšířenější jazyk ). Jdi si dát sprchu polskej dabbingu.
        • mirekdusinojc
          Ta poslední věta, to jsou odvážná slova. Jenže multiplayer by právě, jak si řekl, musel být jen souboj v nějaké aréně = asi tak jedno procento z celé hry. Navíc to, co dobře funguje v singlu nemusí tak dobře fungovat v multiplayeru. Osobně jsem úplně proti nějaké multiplayer implementaci. Zbytečnost kvůli které by si museli platit kvalitní servery a stejnak by to byla zábava pro mizivé procento hráčů. Co se dabingu týče, tak by to spíš mělo být v celém balíku. Český / Polský / Ruský. Každý stretch goal by měl motivovat co největší skupinu lidí, ne jen jeden národ. A i když existují fajnšmekři, kteří sice česky neumí, ale rádi si poslechnou dabing v originálním znění s titulky, těchto lidí je zanedbatelný počet a Češi samotní 100 000 dohromady nedají.
          • Ten jejich soubojový systém vypadá docela zajímavě a bylo by zajímavé zkusit si zašermovat s živým člověkem.

            S těmi servery je problém. Šlo by to udělat normálně tak, že by Warhorse akorát vydal serverového daemona a lidi by si to museli hostovat sami. Nebo to dát třeba jen přes LAN. Škoda jen, že v dnešní době jsou tyto metody už tak trochu out. Což je vlastně škoda.
        • Veskoslav
          Tohle je nesmysl to takto dělat. To jsou věci, co nepřilákají peníze na to, aby se splnila daná částka. A hlavně žádné MP.....
          • Nesouhlasim, takový Chivalry je sice hrozná blbost trpící enginem, ale návvyková. Takže já bych za nějaké jednoduché areny pro MP byl moc rád.
            • CryEngine není moc dobrý na multiplayer a investovat tolik peněz do dabingu je blbost. Rusům může být jedno, že bude hra anglicky a český dabing se nevyplatí.
            • mirekdusinojc
              Soubojovej systém v Chivalry, pokud vím, nestojí na nějaké zásadní herní mechanice. Je to v podstatě FPS na blízko, nebo se mýlím?
            • Veskoslav
              To je sice možné, ale Chivalry je takto přímo stavěná na MP. Toto je SP RPG, kde by stálo další peníze udržování servrů pro pár nadšenců.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit