Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BF je mrtvej od posledniho datadisku k BF2.... takze tohle uz sou jen posmrtni krece po vzoru CoD.... hodne BF2 lidi preslo na Planetside2 kde je jasne videt jak ma vypadat nextgen hra (a tim rozhodne nemyslim grafiku)
    • Máš pravdu +1.
    • Lol, koľko máš rokov? *1* Každé slovo, čo si tu vypotil, je srajda a to ti hovorím ako človek, čo s BF skončil po dvojke...
    • Právě naopak hraje BF3 v tuto chvíli více lidí než tomu bylo např. před půl rokem.
      65 tisíc hráčů na PC platformě samotné si myslím je dostatečné. http://bf3stats.com/
      A to si nejsem jistý, jestli to počítá komplet BF3 hráče, nebo jen ty, co využívají bf3stats.com
    • uveď zdroj z kterýho čerpáš
  • Je to first unofficial look na BF4 ale pokud vezmu v uvahu ze na kazdem ..... je pravdy trochu, tak to me DICE vazne nepotesili.
    Ci-li nove mapy by design for 64 hracu (jako by uz v BF3 nebyli ze?) a lepsi "nextgen" grafika, kterou omezovali soucastne konzole. Hmm. *5*
  • 15k3
    Ať jdou se svou socializací do pr*ele, stejně jako i s DLC. Je sice pěkný že vydají nový obsah, ale platit za pár nových map další litr... Kdyby to udělali jako BF BC2 (každým patchem nová mapa s tím že by velký doplněk byl za peníze -> vietnam...). Ale z jejich obchodního modelu se mi chce zvracet.

    edit.: ...ale to bych chtěl asi moc.
    • rancor1223
      Mě hlavně sere ta moderní válka. To už není ani po 158x to je snad po 1000X pořád dokola. A já fakt nevim jak to skončí. To je stejný s Assasins Creedem. Oni funkce akorát přidávají, ale už se jich nechtějí vzdát. Všechny podělaný blbůstky na zbraň jsou super, ale BF z 2. světový neudělaj protože by tam tohle prostě nešlo zakomponovat. Customizace je super, ale všechno má svý meze.
      Já BF3 mám, nelituju toho. Mám i Premium a toho už lituju, protože to jediný skutečně dobrý DLC jsem dostal za předobjednávku (B2K). Pak snad jen CQ a ten zbytek je jedno a to samý pořád do kolečka.
      BF4 jde v tuhle chvíli mimo mě. NA FPS a tanky tu mám Planetside 2 na na lítání zas War Thunder (který je teď mimochodem naprosto úžasný, na rozdíl od uzavřené bety).
  • Trisska
    Viděla sem nějaký ukázky z hraní Battlefieldu 3 a musím říct, že ani jednu z milionu mých mozkových buněk by nenapadlo si takto ohavnou hru pořizovat! Pořád jen samý střílení, zabíjení, umírání... a pořád dokolečka jenom to samý! Jako by lidem chyběla zas nějaká celosvětová válka a potřebovali si ji vynahrazovat hraním nenávistných her jako je tahle... Je vážně smutný, kolik moc her vzniká o zabíjení, brutalitě a ničení, a jak málo o budování, zachraňování, lásce, něžnostech a přátelství. Myslím, že tohle je otázka k zamyšlení... *9*
    • Vrook
      K tomu násilí.. je to jak s filmama. Jen ti, kteří se proti násilí v audiovizuální tvorbě neustále ohrazují jsou podle mě jedni z potencionálních psychicky narušených útočníků. Ty ostatní totiž vidí rozdíl mezi filmem (hrou) a reálnym životem. Od těch nic nehrozí.
    • Tak si zahrej Rapelay. Tam je sice láska, něžnosti a přátelství v poněkud naturalističtější podobě, ale mohlo by tě to zaujmout.
    • Protože miliony teenageru po celém světě chtějí hrát dating simy :)
    • Možná to bude tím, že se nechceme vnořovat do herního světa jen abychom zažívali to, co můžeme klidně prožívat v tom reálném.

      Ale jestli opravdu chceš nějaké hry o lásce a něžnostech, můžu tě nasměrovat na jeden hentai board... *1*
    • Hodně mě tento názor duševně obohatil, děkuji. ........ No, ale stejně si vydlabanEJ jak necky
    • Ataker
      Ono je lepší zažívat tu válku a brutalitu ve virtuální realitě, ale taková něžnost a přátelství je super v té pravé realitě na tohle snad hru není třeba.
  • Uz se to blizi. Az to vyjde a prestane se hrat BF3, utru slzu a odinstaluji Origin.
  • Tak už můžete jít utírat okno a dostat dog tag :)
    http://www.battlefield.com/cz/battlefield-4
  • Vrook
    Nevim no, zatim nic, co by mě utvrdilo v tom přejít z BF3 i když chápu, že valná většina informací teprve přijde a až BF4 výjde, můžu mít jinej názor (a když, tak bych to bral na některou z nový generace konzolí, ke kterejm se hodlám od PC přesunout). Ale zatim to vypadá, že se nic převratnýho konat nebude a pokud u toho zůstane, tak se můj názor nezmění a u BF3 zůstanu. Stejně ho hraju jen rekreačně a na odreagování (jako dnes vlastně už většinu her).
    A zajímalo by mě, jestli ten ArtWork je jen fanouškovská verze, nebo je to oficiální a nikam se od toho designu z BF3 (ač je pěknej) neposouvaj. To totiž nemám rád. Když vyjde nová hra, tak by imho měla mít i novej kabát a né nosit ten starej ošuntělej po svym předchůdci.
  • kennyB
    Já se těším *3*
  • Děkuji, ale nechci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit