Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně, taky mi tam dost chybí coop a mohli si odpustit QTE v coopu, dost mě to tam štvalo.
  • tomas.nechanicky
    Na trojce mě štve hlavně ta detekce zásahů a to že se vyflákli na coop. Ty mapy co tam jsou jsou celkem zabavny a mrzi mě že neudělali třeba čistě coop DLC.
  • http://forgottenhope.warumdarum.de/

    Je to sice mod pro BF 2, ale lepsi nez nic *5*
  • Oni tu komunitu prostě nevyslechnou, radši budou krmit svojí ideologii že oni ví nejlépe co chtěj lidi přesně hrát. Hlavně že milióny lidí brečí že chtěj BF za druhé světové a já patřím k nim. Nedokážu si představit nic lepšího než sejmout nácka ve Stalingradu starym dobrym ''Pepešem'' (PPSh-41) nebo vlítnout do Berlína a granátem udělat nový okno. No co, asi se nikdy nedočkáme soudruzi... :(
  • GlaDOS
    Občas si říkám, jestli Petr při psaní nekouří nějaký speciální matroš *15*
  • Ah už to mám. Google.. Dík večer to prubnu.
  • Aha to jsem vůnec nevěděl. Děje se mi přesně to co popisuješ. S tím nabíjem úplně běžně. Ping mám většinou velmi nízký kolem 20. Poradíš mi pls kde to nastavit?
  • Já chci BF 1942 ve Frostbite enginu, ne zas to stejný dokola omg...
  • Daniell605
    Když matně zavzpomínám, tak mám takový pocit, že jsem už dávno četl, že v BF4 bude nějaký ultra prvek který by ps3 nezvládli... pletu se? Jestli ne tak jsem zvědav a doufám že to nebude spočívat jen v grafickém zpracování
  • To se nikdy nestane, protože by lidi nekupovali Premium atp.
  • Čekám na den, kdy bude oznámený nový patch za poplatek :D Chcete opravit bugy, dejte kilo :D
  • Pro Battlefield 4 by prémiová služba měla být spuštěna v den vydání hry. Věta která mně docela pobavila. *1*
  • To by se jim mohla poskládat DLC politika, neblbni.
  • Hlavně at vydaj tools aby mohli fanoušci udělat nějaké mapy, zkrátka ty jejich zamoc nestojí až na pár vyjímek...
  • Nemůžu se dočkat Battlefieldu 1944 *3*
  • Mám Battlefield 3 koupený samostatně jenom k tomu DLC Back to Karkand (kvůli vzpomínce na BF 2 *4* ),ale jak to tady čtu tak to fakt bude jenom BF3 znovu vydanej????Really???ARE YOU F*****G KIDDING ME?Tady už si snad ze mě někdo dělá srandu prvně poserou SimCity a ted se bliží H*vno století BF4.Jo možná jiný mapy a pro každou klasu 3 nový zbraně to je tak jedinej rozdíl.
  • Nebudeme si nic namlouvat a rovnou můžu říct, že BF3 je nejmasovější díl Battlefield série a že k sově přitáhl spoustu hráčů, kteří předtím ani o BF sérii neslyšeli. Podle toho ta hra taky vypadá a spolupráce je docela špatná. Když k tomu připočtu podivný mapy a menší podporu taktických prvků, máme tu možná důvod, proč je tak velký růzdíl v hratelnosti mezi BF2 a BF3.

    Kdo si stěžuje na BF3 a vzpomíná s láskou na BF2, zkuste si zahrát Planetside 2. Je to BF2 docela podobné - aspoň na mě to působí docela podobně a přes všechny ty bugy je to celkem slušně hratelné. Kromě toho hratelné bez problému zdarma.
  • Cypri
    Looool, to jsem ani nevěděl, to je dobrá pakárna. Kolikrát já si říkal "Cože?? Vždyť přebíjí tak jak jeto možný./ Vždyť už jsem dávno schovanej tak co to sakra?!" (Ping jsem měl ale kolem 50-90. Víc ne. nad 90 ping serverech nehraju nechci kazit hru ostatním svejma lagama stejně jako sobě náladu s případnejma lagama.)
  • Co se tyce toho umirani za rohem, zkus si pohrat s nastavenim network smoothing. Pokud mas hodne nizkej ping, dej to na minimum a naopak. To s umiranim za rohem a s hracema co maji animaci nabijeni a pritom uz po tobe strili je problem celeho kodu v BFku, kdy cela hra je postavena jako client-sided a ne server-sided. Muzes videt hrace jak nabiiji svoji zbran, jenze on je zpozdenej rekneme treba 500ms a ve skutecnosti uz na sve obrazovce vidi, ze ma nabito a muze strilet. Protoze proste hra se rozhodla uprednostnit "jeho verzi". Dobra blbost.
  • Chci boje v Číně, jinak naprostý nezájem. V BF2 se mi mapy z Číny a pak i z Ruska líbily nejvíce. Mapy v BF3 mě nudily.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit