Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě to má hráč hrající na videu podivně nastavené, takhle mi to rozhodně neklouzalo (tipuji úplně vypnutá assistence + hardcore mod = vynikající kombinace pro volant, ale pro controller jak je vidět, zřejmě není nejlepší variantou). Hrál jsem betu od samého začátku a to na X360 controlleru a při normálním nastavení (=rozuměj předefinovaném - assistance on atd.) to není rozhodně tak přecitlivělé, naopak plynulé a auto rozhodně tak nepodkluzuje. Ve zkratce: jízdní model je povedený, mnohem lepší jak v prvním díle a rozdíly mezi různými auty jsou opravdu takové, jaké mají být. Ale jedná se jen o můj názor.
  • Vy zasraný kokoti. Konzole nemohou za špatnou grafiku. Konzole dokázali úplně v pohodě zvládnout hry typu: RDR,Crysis 2,Uncharted - a to jsou hry. PC brzdí vývoj mě celkem příjde. Proste jste zaslepeni ale kolik her už ani nevychází na PC protože to nemá cenu.
    • Vyliž si pr*del ty vole *12* Nadávej si svojí mámě.Co se týče graficky pěkných her tak maj na konzolích o dost horší grafiku než na PC.Jsem zvědavej jakej rozdíl bude mezi Crysis 2
      • ...bojim se, že Crysis 2 bude vypadat děsně všude...to kuli úpravám enginu aby to zvládaly i konzole...nicméně budu rád příjemně překvapen...moje HD5850, kterou mám prakticky od doby vydání, se ještě za ten rok, co je na světě ani neprotáhla...kvůli čemu asi, že? (nápověda...která platforma jako jediná disponuje DirectX 11?) LOL
      • Si nadávej svý... :D PC sráč :D :D :D Pane jo... to je krám.
        • Konzole jsou pro socky co nemaj na pořádnej počítač *1* *2*
          • jelikož na konzole si hry musíš kupovat narozdíl od kompu, tak do konzole vrážím mnohem více peněz než na nový pc...
            • A je to tady lidi jako ty by neměli existovat. Proto je více her na konzole než na PC. - Herní průmysl na PC stojí protože to každý stahuje. Já si koupil všechny hry co mám a jsem za to rád a né jako vy WAREZACI.
    • Obvious troll is obvious
    • Srovnávat Crysis 2, který ještě ani nevyšel *4* . BTW: Proč nebyl crysis na konzole asi uhodne každý...
      • Proč zasraný kokoti? PRotože už mě štve ty vaše hlášky proič to má blbou grafiku. Celej tenhle web je plnej PC fanatiku. Proste nemátena konzol i kecáte. Jinak Proč Crysis nebyl? Rozhodne né kvuli grafice protože to stíhá uplně vpoho. Ten váš PC sráč co uctívate nemá žádné pořádné hry :D - RDR,Uncharted,GoW,FF a další hry ani enjsou už ohlášeny pro PC
        .
        • Sám jsi jak jsi nás nazval zasranej kokot. Včera jsem instaloval TDU na PC protože na xku to vypadalo hnusně když jsem to hrál dřív na xku a nesrovnával tak mi to nepřišlo, ale fakt je to hnus. Sám mám xbox i PC a vybírám si podle aktuální situace do je pro mě lepší.
        • flamer, troll, spratek jsi... tenhle web je uplně pro každého, jsi vztahovačnej, konzole vs. pc tu bylo vždy, je to nekonečné téma a idiot se toho chytí (reakce na tebe, tak může ze mě dělat idiota :)) spousta lidí tu vlastní konzoli i pc, někdo dokonce obě konzole i pc, pokud si to může dovolit a má objektivní názory a ví, že konzole už tu jsou nějákou delší dobu a začínají stárnout.. PC sráče neuctívám.. konzoli bych si sice nepořídil, ale několik zajimavých titulů by se na nich určitě našlo.. hry máme určitě pořádné.. v dnešní době je sice skoro všechno multiplatformové, ale hry od Blizzardu, Valve a dalších zůstanou nesmrtelný... každá platforma má svoje exkluzivity, což ji dělá zajimavou
          • A co Portal?? Od Valve? No? Jinak Diablo 3 se hlásí i na konzole a HL3 pokud bude tak taky prý na PS3 protoež Portal 2 přidá Steam Game do PS3.
            • LOL ty ani nevíš o čem mluvíš :D Gabe Newell se nechal před léty slyšet, že konzole brzdí vývoj her a že dělat hry pro PS3 je naprostej nesmysl, protože má špatnej systém a hry se na něj obtížně optimalizujou...až letos na jednom z těch "herních fesťáků" prohlásil (k obrovskýmu překvapení a zklamání všech redaktorů), že Portal 2 na PS3 bude tím nejlepším konzolovým Portalem...údajně proto, že si ho Sony koupilo...
              ...ano...za peníze...určitě sis taky všiml, že v posledních letech Sony a Microsoft vráželi obrovský sumy do reklamních kampaní...to aby navodili dojem, že konzole sou cool a aby si je kupovaly ovce jako si ty *3* ...jistě, uznávám, že Kinect je cool až za roh, ale Xbox 360 a PS3 už sou starouši...proti konzolím nic nemám, ale rači bych byl za novou generaci...a taky aby bylo na světě míň lidí jako si ty *12*
            • to jsi fakt takový ignorant?
    • A proč jsme zasraní kokoti? Slušněji to nejde? *4*
    • RakeW
      Hele, "kokot" z druhé strany se ozval. A používá stejně dementní argumenty jako jeho enemáci.
  • Das ist nicht möglich *7*
  • Tak tomu říkám simulátor. Do řízení vám bude kecat ženská. :D
  • ježiši co to je za grafiku, děkujeme konzole *11*
    • Jo, poděkuj mamince, že málo investovala do vývoje technologie.. A ty teď musíš přetrpět ty léta, kdy konzole zastavily vývoj elektroniky.
    • ? Spise bys mel dekovat za to, ze jsou a zacli se snazit i na PC, za to, ze toto vypada tak jak vypada, rozhopdne neuze konzole *7*
  • RakeW
    Ježíš to je trapárna :)! Mluvím teď čistě o nezávodní části, ta závodní mě nějak nezaujala. Ale ta párty! Tak hlavně, že se jim třesou kozy... Snad jen to zpomalení byl docela slušnej nápad, jinak je to fakt hrůza. Navíc to celé působí (bez ohledu na kvalitu grafiky), jak kdyby to byl z nějaké 15 let staré hry - ty kecy, panáci místo lidí, pohyb charakteru, nasedání do auta... Hrozné *5*.
    • když to ma vyjit i na konzole tak se nediv
      • RakeW
        To asi nebude konzolema, spíš neschopností vývojářů.
    • jj, to je jak nepovedeny mod ze Sims 2 *11*
      • Ano jak jsem to viděl tak mi to připomnělo SIMS 2 v té nejhorší možné podobě a jízda úplně o ničem. Což o to, dětem do 15 let se to bude líbít a to je dle mě i jejich cílová skupina.
  • jizda se mi libi ale ty prostrihy s postavickama sou priserny...modely lidi se jim evidentne moc nepovedly. Asi to nebude hlavni napln hry, jen mi pride, ze tahle cast vypada oproti zavodeni dost odflaknute (pokud beru v potaz, ze ma vypravet pribeh a alespon castecne motivovat hrace k dalsimu postupu ve hre)
  • Hral som betu na i5 750,hd 5870,4gb ram,1920x1080 na full mi to islo v meste 35fps a mimo mesta 56fps.
  • Na TDU 2 se těším první díl byl super určitě na něm je co zlepšovat. Nejvíc se bojím toho jízdního modelu mám rád sice spíš simulace, ale v TDU mi to arkádovější pojetí nějak nevadilo. Tady první co udělám bude snížení citlivosti řízení a nastavení hardcore modu pokud to půjde. Ale nejvíc mi vadí ta hrozná citlivost řízení vždyť to lítá ze strany na stranu už ve víc videí jsem si toho všiml
  • copak to auto neumi normalne plynule zatocit nebo co? je videt jak se to snazi srovnat a jet chvili rovne ale vzdycky mu to skoci o strasny kus doprava nebo doleva
    • Ono to na tom gamepadu nebude zadna slava a ani v Beta na PC to ovladani na klavesnici nebylo nic moc. Pruser byl, ze pri vyssi rychlosti bylo auto docela neovladatelny, protoze stacilo lehke tuknuti do klavesy a auto se nehorazne rozvlnilo. Ani rezimy jizdy to moc nevylepsovali. Kazdopade na volantu to bylo celkem hratelny i kdyz ani v tom realistickym modu to moc realisticky nebylo. Kazdopadne tahra neni spat a pokud zmizej bugy, ktere beta obsahovala, tak by to mohlo byt slusne hratelny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit