Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mlčím jak zařezanej:)...Nintendo jsem vždycky respektoval, ale vždycky šlo kolem mě.
  • Jako spokojený uživatel PS3 a Wii musím říct, že Wii U určitě časem pořídím. Wiičko byla moje první konzole od Nintenda (do té doby jsem pařil čistě na PC) a místním haterům bych doporučil, aby si pořádně zapařili Metroid Prime Corruption, Zeldu Twilight Princess, nebo Zeldu Skyward Sword, protože tyto tři hry strčí hratelností do kapsy cokoli, co kdy vyšlo na xbox nebo PS3.

    Moje první setkání se Zeldou byla Twilight Princess a následně jsem přes ebay koupil Nintendo 64, jen abych si mohl zahrát legendární Ocarinu, protože takhle úžasnou hru jsem v životě předtím nehrál. To se musí zažít na vlastní kůži. A Metroid Prime Corruption rozhodně nezůstává kvalitativně pozadu. I kdyby na Wii U vyšla jediná dobrá hra, a to nová Zelda, tak mi stojí za to si to koupit jen kvůli ní. *14*

    PS3 mám rád, má tunu kvalitních exkluzivek (kromě těch profláklých unchartedů, killzonů a metal gearů třeba taky fantastické Valkyria Chronicles a Heavy Rain), ale prostě ty Nintendo hry jsou tak dokonalý po všech směrech, že nemají konkurenci. Jediné, co se snad trochu blíží, jsou Demons / Dark Souls.
    • Marquis
      Amen!

      Osobně bych před třemi lety o Wii nezavadil, byl jsem "hrdý" hardcore PC hráč (s oblibou ve hrách pro PS) a Wii (a Nintendo všeobecně) jsem považoval za hříčky pro děti...

      Pak jsem si zahrál Ocarínu (Zelda)... a Majoru (Z), a Link to the Past (Z) a od té doby skoro všechny Zeldy! A skoro všechny Metroidy (celá Prime Trilogy, která je pro Wii, je dokonalá)! Celou sérii Super Mario Land.... a mám toho ještě spoustu, co mám v plánu hrát.

      Pokud jde o kvalitu zážitku Z HRANÍ, nemá Nintendo konkurenci. Koneckonců bylo to Nintendo, které vytvořilo zálkady takovým hrám jakou jsou pecky od Ubisoftu (BHE, AC), Batman AA a AC... a spoustě, spoustě dalších...

      (a upřímně, lidi, co tady pronášejí věty jako je "recyklace Zeldy" nikdy žádnou Zeldu nehráli, protože kdyby ano, tak by tohle nepapouškovali)
      • Zelda je už pár let bez nápadu...
  • tohle bych videl jako variantu pro nekoho na cesty kdo nema na herni notebook nebo nema televizi. jinak do obyvaku s televizí bych dal jasne prednost ps3 ktera je i levnejší
    • Robotron3
      A to jde, používat WiiU uplně bez TV? Spustit hrát jen na ovladači?
      • asi jo, jinak proc by tam byla tak velka obrazovka ?
        • Robotron3
          Já myslel, že je to jen doplněk a možnost hrát mimo TV, ale pokud jsi to s TV zapl. Jakože jen přepneš na tu obrazovku. Ale pokud by šlo hrát i uplně bez TV, tak to by byla zajímavá možnost, kterou jiná konzole neumožňuje. To by mě docela zajímalo, kdyby někdo měl konkrétní zkušenost...
          • jde to a navíc má wii u i vlastní repráky...takže zvuk slyšíš z konzole...což využívám já..idealní:o) Hrát si hry v HD, s vlastním zvukem a na TW se děje něco jiného:o)
          • Luke
            Ovladač musí být ve spojení se zaplou konzolí, aby fungoval. Některé hry nevyžadují zapnutou televizi, takže hraješ jen na ovladači. Typicky je to třeba ten Mario, kterého hraju jen v ovladači a nezapínám TV. ZombiU oproti tomu tuhle featuru nepodporuje.
            • Luke
              Rob: No... jo.
            • Robotron3
              Aha, takže záleží na konkrétní hře? Která to musí podporovat? Jako tohle neni zas tak špatná fičura. Pak asi prostě záleží hlavně na té nabídce her a jak moc těch možností budou využívat.
          • tak to je trošku hovadina ne hoši? Jde to jen že máte zaplé Wii a sedíte někde poblíž... Ovladač je prostě jen ovladač :D
            • proč by to byla blbost, ja myslel že je to neco jako sony psp, handheld nebo jak se tomu rika ale v tomhle se neorientuju. akorat že tady mas ješte pripojenou tu krabici takže to ma vykonnejsi hw
            • Robotron3
              No to je mi jasné. Jde o to, jestli to WiiU můžeš zapnout i bez TV a bude to zcela hratelné na ovladači, že TV bys nemusel mít vůbec? O to mi jde. Nebo jestli je ta TV potřeba... Neřešim, že samo každý má tv, nebo monitor, ale jestli to prostě jde :)
  • Kristovanoho! Konzole je o hrani, ne o onanii nad technickymi specifikacemi dpc uz!
    • Robotron3
      Cim lepsi technicke specifikace konzole, tim lepsi technicka stranka her. Vyssi rozliseni, lepsi fyzika, kratsi nahravani, sviznost ovladani, atd...
      • Slušná blbost. Zkrachovalých technicky dokonalých platforem jsou plný smeťáky. Hlavní je herní design... jedno jeslti na mobilu nebo na HAL9000.
    • S takym pristupom by si doteraz hraval akurat tetris a kostickoveho Wolfensteina.
  • Zayl
    Zase prodáváme systém nikoliv výkonem, ale gimmickem. Yay. Jak si někdo může dovolit dneska vypustit nový systém, který je slabší než x360 a PS3 je mimo mě, ale asi mi chybí odbornost v daném oboru.
    • Caincz
      Mně přijde, že Nintendo se snaží stylizovat do "Apple videoherní scény". Prostě "my víme, co je pro vás dobré a co chcete, víc než to víte vy sami." Samozřejmě je to jeden z nestorů domácího hraní, ale z historie se pořád žít nedá. Nicméně se dá čekat, že toho zase prodaj x mega v Japonsku a Americe, protože tam na tom každej nerd vyrůstal s Mario Kartem a Zeldou. Hardcore hráči patrně dají ruce pryč.
      • Rozdíl je v tom, že v Nintendu to opravdu vědí :-). A právě na neředění jejich HC lineupu je to znát.
        • Jasně, Mario a Zelda v dalších třiceti recyklacích :)
  • stale nerozumiem tomu displeju na ovladaci. je to jeden z tahakov, ovladanie hier cez ten displej. lenze ked pozeram na displej, nevidim tv. a ked pozeram na tv, nevidim displej. takze "revolucne" hranie cez displej je vlastne hranie na prenosnej konzole. lenze preco mam na to kupovat plnohodnotnu neprenonosnu konzolu?
    hranie cez displej, ked tv prave sluzi na nieco ine, alebo v posteli je tiez diskutabilne (vid dosah).
    neverim, ze to cele stoji za to (snazim sa pozerat na to prakticky aj ked nehram klasicke nintendo a japonske hry).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit