Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    jenže já nejsem troll, ale obraz ostatních diskutujících.
  • No *15* do jistý míry jo ... Ale to už má spíš větší vliv hudba, to se ti vsugeruje účiněji *3* Nebo psát na anglický fóra...
  • Psychotic
    Protože člověku, co má všech pět pohromadě, "nenormálnost" nevadí. Vadí mu utrpení, které homosexualita (narozdíl od ostatních úchylek) nezpůsobuje. Vrať se do středověku, prosím.

    P.S. Za posledních deset generací se počet lidí na planetě zvedl sedminásobně. Myslím, že 5% homosexuální populace (která také může mít děti, mimochodem) nám fakt vyhynutí nepřinese.
  • Von_Ljonborg
    Prosímtě a jak se pedofilie liší od homosexuality? Jedná se v obou případech o sexuální deviaci, tedy odchylku od normálu. Účelem lidské sociální interakce je jednak přežít jako jednotlivec a zároveň přežít jako celek - k tomu je potřeba se množit.

    Pokud se určitá část populace není schopná rozmnožovat, tak je to opravdu NENORMÁLNÍ.
    A je úplně jedno, jestli někdo souloží s malými dětmi, mrtvými dětmi, zvířátky nebo se stejným pohlavím.

    Pokud je někdo tímto uražen, tak je mi ho úpřímně líto, protože být uražen souborem faktů, to už musí být člověk pořádný kok*t.

    Edit: Proti gayům nic nemám, pouze nechápu, proč jsou všichni takoví hyperkorektní političtí čůr*ci a bojí se nazývat věci pravými jmény.
  • Kdyby Activision na pozadí CoD pustilo nějakou nenáročnou nevinou utilitku, co by počítala část mnohem vetšího a complexnejšího matematického úkonu, tak už bychom měli dávno poslední číslo Pí :D :D :D Tím chci říct, takových hodin výpočetního výkonu zmařených pro nic.
    (Tohle není hate CoD)
  • Psychotic
    Většina lidí používá mínuska jako výraz nesouhlasu s napsaným názorem. To, že je ty používáš jinak. toho moc nemění. Já je třeba nepoužívám vůbec.
  • Tak, pokud se řídíš kocháním se výhledu z okna, tak to samozřejmě špatný není. Ale ve skutečnosti to s lidma v reálu je v úplně v řiti. Páč v řadě případů je chování člověka na internetu jasnou paralelou s chováním charakter kkt v reálu. Míra stupidity prská na všechny strany. Paradoxně ale stejně tak platí, že údajná "stupidita" na internetu není srovnatelná se "stupiditou" v reálu, ale přitom zajímavě se "inteligent" na internetu často v reálu mění v kkt. Ještě to musím propočítat, ale výsledky jsou zarážející. Některé subjekty prokazují, že jejich internetová pozice s hlubší psychologicky komplexní všeodbornou charakteristikou není podporována stálou aktivitou mozkových buněk. Od toho není odhad jejich "reálných" statusů už tak těžký. Alč chce to ještě pár experimentů...
  • Když on umí tu attention whore hrát mnohem líp než ty. *4*
  • O citlivost nejde, nehroutím se a ani za monitorem nebrečím. Jenom to beru tak, že mínuska dávám buď za hloupé nebo bezdůvodně urážející příspěvky, ale dokážu respektovat jiný názor, pokud je sepsán dobře. Sám nemám rád určité herní série nebo hry, ale nemínuskuju lidi, pokud hru vychválí a dokážou si odůvodnit, proč mají hru rádi.
  • Jooo ex taky měla kydy, že jsem si před spanim na hodinu pustil hru. Kdyby víc pracovala na svý postavě (zhubla až když jsme se samo rozešli) a koupila si nějaký prádýlko, nemusel jsem tolik hrát.
  • tak pokud se ridis diskuzemi a vůbec online svetem tak to samozrejme pusobi dost spatne, ale ve skutecnosti to s lidma v realu zase tak spatny není. Pac málokdo se v realu chova jako kkt, to jde jen na internetu..nebo aspoň to nedosahuje takove miry stupidity jako na internetu.
  • Hele to video z MP k BF4 na ultra detaily to je vtip? Grafika dost suchá teda a hlavně ten gameplay to je jako co? Motá se tam jak pako, zaměřit pořádně nemůže, tohle někdo vážně hraje? :D
  • Ale jako příběh není tak zlej a modely zbraní taky vypadaj hezky. Ale ten styl hraní c c c
  • Psychotic
    Přirovnání hardcore hráče k ochmelkům a fetkám ti nepřijde urážlivé? Jako lidé, co přirovnávají gaye k pedofilům. Možná bych ti měl slavnostně předat svůj nick.
  • Nejdřív by stálo za to upřesnit, na koho míříš... neb se tvůj koment dá brát dvousmyslně... Nicméně co se IQ týče, máš pravdu, nevypadá to zrovna na postupné evoluční zlepšování...
  • Psychotic
    Mínuska znamenají "nelíbí", "nesouhlasím" apod., nic víc, nic míň. Napíšeš-li nepopulární názor, mínuska jsou naprosto logickým následkem. Samozřejmě neznamenají, že nemáš pravdu. Nebuď tak přecitlivělý nebo nepiš nepopulární názory.
  • Já vim, do vosího hnízda se šťourat nemá že *3*

    Ale dala by se na to udělat docela dobrá statistika, kolik mínusů, tolik nerdů, protože každej občasnej pařan a normální člověk tohle pochopí... psal jsem, "na druhou stranu"... a navíc sem nikoho neurážel... *3*
  • Veskoslav
    Ale od toho tady tu +- jsou. To není o tom, že když napíšeš Mám rád poníky a dostaneš -30, že je zde parta nenávistných lidí, co nesnáší poníky. A to samé je i v tomto případě. Můžeš napsat, co si myslíš, ale někdo to vidí jinak a nechce na tebe reagovat, tak ti dá mínus.
  • Co notoři a fetky, ale statisticky by se mělo zejména zjistit, kolik neinteligentně inteligentních chujů je v téhle republice. Jako, já osobně se už obávám o svoji bezpečnost a svůj životní prostor, páč jakožto člověk s hodně dobře funkčním mozkem a vysokým inteligenčním kvocientem si připadám v těžké menšině. Snad jako nějaká nemoc se šíří tahle debilita a neúprosně postihuje vše a všechny, bez ohledu na věku. Sám tomu naštěstí unikám a osobní výzkum tét problematiky je jen hobby, ale rozhodně by mě zajímala podrobná vědecká studie věnující se katastrofálnímu stavu degenerovaných lidí této země. Dokonce by se mělo i kde začít - tady, na Games. Zde bych tipoval až přes 32 300 000 000 000 vypálených kydů a nad 2k gum, což je na tak nepatrné místečko amatérského sdružení přece jen obrovská koncentrace ***** syndromu. Dalo by se to sice izolovat, ale ono to stále roste. Mám obavy, kam až to povede. Co na to vy?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit