Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Titulni obrazek - tak mel Cyberpunk 2077 vypadat.

    Gif v clanku - takhle Cyberpunk 2077 vypada. Omodovany!

    😀

    Tahle hra je neskutecne promarneny potencial.

  • victor

    Ještě že letitá  mafie neteleportovala policisty hned za záda jako to uměl Cyberpunk ....

  • victor

    Kdo si pamatuje jakým způsobem kolidovala obyčejná doprava při scriptovaných honičkách , tomu musí být dávno jasné jak by vypadala policie kdyby vás pronásledovala ....bohužel , na termíny se vymlouvat nedá .Měli na hře dělat celých osm let co byla ve vývoji , ne ji lepit za poslední dva roky a nedodělky vydávat za finální verzi ....

  • Derp_1337

    Co na to říct? Haters gonna hate.

    Většina lidí měla přehnané očekávání a předpokládali, že Cyberpunk 2077 se bude rovnat sestoupení Ježíše Krista na Zemi (tj. nej hra v historii). A teď každý hater vytahuje "to tam není" , "tamto tam není" atd.

    Prostě to chce hodnotit hru takovou jaká je a ne takovou jakou sis ji vysnil.

    Je to celkem slušná hra. Dal bych tomu tak 8/10 či 9/10 , pokud člověk hraje za nějaké zábavnější povolání (pozn. nehrát za hackera).

  • Derp_1337

    Jo, kromě Expanse to taky tak nějak fungovalo v Deus Ex. Prakticky všechny "bezpečnostní jednotky" plnili zájmy nějaké strany (ať už politické či korporátní).

  • J.V.Stalin

    Počkat a ono tam metrem jezdit nešlo? Sakra vždyť to byla součást toho jejich slavnýho traileru co všem tak vyrážel dech. Já si právě myslel, že to byla nedílná součást Night City. Pokaždé, když si přečtu nějakou novinku ohledně Cyberpunku, tak se mi vždyky akorát potvrdí jak moc dobře jsem udělal, že jsem to ještě nehrál 😀

  • Presne, v budoucnosti vidim policii spis jako vymahacske slozky korporaci (ala Expanse), na co by nekoho honili po meste? :D

  • Veskoslav

    Na druhou stranu je to budoucnost a klasické honičky ala GTA mi přijdou krapet zastaralé, čímž ale neomlouvám teleportací současné policie. 

  • Prej metro...... a na tom videu taková pojízdná rakev.....looooool

  • Derp_1337

    "Spekuluje se o tom, že by v budoucích verzích hry tenhle systém mohl být
    přepracovaný, anebo se ho možná (podobně jako metra) ujme modderská
    komunita
    ".

    Nezdá se mi to moc reálné. Naprogramovat umělou inteligenci pro policii, aby byla schopna člověka smysluplně honit, je mnohem těžší než udělat nějakou trasu po které jezdí metro.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit