Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Něco takového se mělo objevit už v základní hře. Tahle placená DLC, to je opravdu hnus.
    • Cahir
      Proč je to hnus? Kdyby se všechny nápady a všechen obsah, který mají tvůrci v hlavách, měl nacpat do základních her ,tak ta hra vyjde za deset let. Nevíš, co říkáš... Na tomhle DLC se dělalo až dodatečně.
      • Nikdo nechce, aby se všechny nápady cpaly do základní hry, nicméně otázka "Odkud se vzali Reapeři a jak vznikli" mi vrtala hlavou během hraní celé série. Velmi nemile mne překvapilo, že se mi ani ve třetím díle nedostalo jasné odpovědi a jsem zhnusen, že po mě EA chce dalších 10 dolarů za to, aby mi byla zodpovězena tak zásadní otázka.
      • Ty netusis. Jak dokazes ze sa na tom robilo dodatocne. Bolo to z hry vyrezane, nic viac.
    • Máš pravdu, ale lépe pozdě, než nikdy. Jenom škoda že celou hru už jsem 2x dohrál, protože to určitě bude šikovně zakomponováno do děje tak, že si to při hraní celé hry bude jevit jako její nedílná součást (stejně jako DLC From the Ashes). Nevadí mi že je to dodatečně placené DLC, ale to že vychází tak pozdě :-(
      • Nejde mi ani tak o to, že DLC vychází pozdě, jako spíše o to, že jsou placená.
  • MidnighT91
    Žeby šance na další konec formou něčeho mocného co může zneškodnit reapery...
    • sleepless
      Na konce to nebude mit vliv, zadny novy konec nebude :)
      • to je pravda je tam pár vět navíc s katalystem ale to je vše jen si fakt přeju aby toto DLC nasměrovalo ME3 k jinému konci než jsme dostali ted.
    • Ocelot
      Přesně to si přeji. Stávající konce jsou už docela fajn + nový konec, když vyfakujete starchild, ale přál bych si, aby po tom co ho vyfakujete následovaly 2 možné konce podle toho jakou máte armádu(to to DLC by mohlo dost napomoct)
      Sakra dyť je to poprvé co vede celá galaxie finální boj s reapery, tak proč tam nedát šanci přemoct je nějak konvenčně...
  • Kein
    Story okolo Mass Effect ještě někoho zajímá?
    • Mě třeba ano :)
  • Sweetchuck
    Konečně pořádné singleplayer DLC

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit