Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm skoda mordin byl naprosty drsnak, aspon ze tam je jack
  • Tak to já jsem rasista. Humans sovereign to all :-) Jak bolestivě jsem se musel rozhodnout mezi Ashly a Kaidanem, to bych raději obětoval všechny ostatní. Je prada že Garus mi k srdci přirostl také, spolu s Tali.

    Jinak dle mě, autoři by mohli nechat pár hlavních postav umřít a obměnit je jinými...
    • Amylee.Anderson
      Já jsme taky rasistka, ale radši bych tu drelly než cigány :D
      • Drom
        to ja bych spis Turiany :) Jet s partou Drellu ve vytahu musi byt, jako stat v konzerve rybicek *1*
    • Drom
      Tak ony to nejsou rasy, dokonce ani druhy, ale jine zivotni formy, naprosto nezavisle na Zemi.
  • Drom
    http://www.gameinformer.com/p/masseffect3.aspx < spousta videi o vyvoji mass effect serie a ME3. Nejsou tam prakticky zadne spoilery, ale je to velmi zajimave
  • Hlavně ať tam je Garrus a Thane, jsou to nejlepší postavy ME.

    BTW Ashley jsem nikdy neměl rád, připadala mi neskutečně otravná. V ME 1 jsem ji vždycky nechal na lodi.
  • Ashley jako nová Spektra? To potěš pánbůh! *1* Jinak bych ještě bral i Kasumi, Zaeed mě nebral. A taky bych prosil opět příklon k realitě - to jak se v kosmickém vakuu někteří parťáci ve dvojce producírovali jen s kyslíkovou maskou nebylo moc důvěryhodné.
  • Já jsem stále velice rozhořčen tím, že nikde nebylo nic řečeno o postavě Legiona, která mi přišla asi nejzajímavější tím, čím je a může být zajímavě nahláškovaná když na to přijde :) kousek logiky se dycky hodí do chaosu ;)
    O Tali či Garrusovi by podle mě neměla být nikdy ani řeč, ti jsou povinností :)
    A musím říct, že bych hodně uvítal postavu toho doktora (nevzpomenu si na jméno), líbí se mi celkový koncept té rasy (rychle stárnou rychle umírají proto taky rychle mluví), byla radost se s nim bavit :)
    • Erien
      Ano Mordin Solus jeho anglický dabing jsem jsi dost oblíbil :)
    • Vždyť o Legionovi bylo už jasně řečeno, že se v trojce objeví (i když není jisté jestli jako parťák nebo jen NPC) a ten doktor je Mordin Solus.
    • ales.smutny
      Tedy ale, že se objeví Legion jsme psali v našem prvním souhrnném preview, na které i přes kartu hry odkazuje tenhle článek ;)
      http://games.tiscali.cz/preview/vsechno-co-zatim-vime-o-mass-effect-3-55443
      • provar, pardon, aspoň jsem se ujistil :)
  • Zaujímavé veľa ľudí nemusí Jack ,ale stále ju tam pchajú
    • skaven123
      zaujimave, ja som po nej v ME2 ihned vystartoval, sexica, pripominala mi Angelinu z klipu Rolling Stones (anybody seen my baby :) )

      http://www.youtube.com/watch?v=rtIfQkeVbmQ
  • Hehe, to doufám. :D A netušíš, jak to bude s Jacobem? Toho nigga bro' jsem žral. :D A nějak jsem si o něm ničeho nevšiml, ale možná jsem jen špatně koukal
    • Amim
      Jacob je dobrej jen proto, že je to drsnej jou hou nigga. Bylo by drsný, kdyby nakráčel s rádiem a pořádně to rozjel.
      • Amylee.Anderson
        To máš rech. Játoho niggu tak nesnášela...Měla jsem ho nechat umřít :D
    • Jacob bol ale dost jednoduchy a predvidatelny charakter.....taky scoutik....aj balit ho bolo treba pol hry.....a pritom moj[a] Shepardova bola poriadna buchta..... *2* *5*
    • D'oh! To byla reakce na Santy, ale nějak mě to kouslo, omlouvám se
  • MrSanta
    Mini anketa *1*
    Jsme jedinej kdo si přeje aby se v ME3 vrátil Zaeed a ježdění v MAKO?
    • Hmm Zaeed byl dobrej charakter takovej ten klasickej žoldáckej parchant i když chápu že když se sním nedalo normálně mluvit hodně lidem vadil. MAKO bylo hrozný jezdit po planetách a hledat nerosty jen to ne
    • Erien
      1) Zaeed nevím nesedl mi, taková divná postava.
      2) Proboha jenom né mako, ty vedlejší mise byly v jedničce tak v půlce hry už děsný, aspoň pro mě :). I když na tom měly podíl nakopírované místnosti.
      • to mna viac ako mako vytacalo to scanovanie planet....pravidelene som to vypinal prave pri tej cinnosti....dostaval som pri tom po veceroch mikrospanok za compom. *8*
        • Erien
          Taky "nedořešené", ale já vždycky ze začátku nabral hodně surovin a potom jsem jen hledal anomálie na vedlejší mise. Pak už jsem vůbec nescanoval. :)
          • Přiznám se, že jsem to při druhém hraní už řešil přidáním surovin v editor save. Pachtění za surovinami, hlavně element zero byl únavný.
    • 1) Zaeeda nemám, to je nějaké DLC, že? Ach jo :D
      2) Hej hej, to je mi uplně jedno, ale musím prostě říct, že hledání surovin v jedničce bylo hrozně nudné i s Makem, ale nebylo to tak duležité jako ve dvojce, tak se to tak nezdálo..Mako ať se vrátí jen v rámci nějakých pro to určených misích, jinak jsem rád za Scaner
      Já si přeji hlavně Tali do týmu, je to osobní <3
      • MrSanta
        Tali v týmu bude. Takový sebevrazi nejsou ani BioWare ani EA *1*
        • Hehe, přesně tak. Ale jestli snad z nějakého tězce pochopitelného důvodu nebude Tali členem týmu, tak kupuju letenku a letím vypálit studio/a BioWare *1* *1*
  • Ashley a Miranda hlavně, mé romance :) potom Garrus, Thane (nebo jeho syn, víme jak na tom Thane je), Wrex, Kasumi, Joker, EDI, Mordin, Samara (kam se hrabe Jack), Tali... tohle když budu mít v posádce tak bych byl asi nejraději.. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit