Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "ohledně genofága" snad genofágu, ne? *7*
  • No někde sem četl že informace z toho časopisu nejsou zrovna důvěryhodný. Ono se taky dá říct že ve 3 budou snad všichni v ňaké malé roli třeba. Zrovna Jack :( koho zajímá ten malí psychicky nevyrovnaný chlapec.
    Doufám že bude Miranda její příběh se mi zdál nejzajímavější a taky oni bylo v tom jednom DLC nejvíc informací takže nechápu proč to tak rozvíjeli když to utnou
  • Tali je parádní a Jack taky :) u Jack bylo mazec jak byla drsná xD
  • Hlavně jsem zvědavej jestli vyléčí Thana Kriose, když tolik lidí podepsalo petici za najití léku. I když jeho boj s nemocí by v 3 mohl pěkně okořenit průběh. Každopádně se na to nesmírně těším.
  • Super, zrovna tyhle dvě mi ve dvojce zdechli :)
  • Kai Leng pokud vím už pro Cerberus pracuje tak nevím proč by se měl knim zase přidávat ....
  • Ja bych chtel aby se vratil Grunt. To byl zas muj nejvetsi oblibenec *4* . A pak Garrus *2*
    • Přesně tak *2* ti mi na konci dvojky přežily a taky Miranda *1* . Ti ostatní bohužel zemřeli no co se dalo dělat *1* koho si zvolil ten zemřel *1*
      • Ja kdyz to hral poprvy, tak mi na konci umrela tak pulka *1* . Po druhy uz to jako zazrakem prezily vsichni *2* , bohuzel, ten save uz nemam tak sem zvedavej jak to dopadne az to rozehraju po treti a s tim savem pudu do tretiho dilu *1* *1*
        • Taky sem měl poprve par mrtvejch ale ono stačí koupit všechny vylepšení splnit všechny mise a je to.Pak teda ještě správě rozhodnout co kdo udělá ,ale to člověk ňák vydedukuje
        • Poprvé mi zemřel sám nesmrtelný Shepard *1*
  • No kdyby mi měli vzít Tali, tak konec lásky ( i s tou přilbou je strašně sexi )
  • Amylee.Anderson
    Ta Jack mě netěší, byla to taková umělá drsňačka, docela nesympatická. Hlavně, že tam bude Garrus a Thane :) Už se na to těšim :P
    • Xykon
      Nemá být Thane smrtelně nemocný?
      • Amylee.Anderson
        Mno v jednom tom ze scanu z časopisu, kde byly potvrzené postavy, byl i Thane. Snad neumře :(
    • To je fakt. Plešatý ženský mě taky moc neberou *3*
  • jsem moc rád za Tali a Jack, za to Garusse ne.V ME2 mně vždy umíral jako první:D To už bych radši do party bral Sarena. Na ME3 se už mooooc těším

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit