Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To bude mazec !!! :)
  • Redakce: Nedávejte prosím spoilery i do názvu novinky, děkuji.
    • Amylee.Anderson
      Spoiler jak nikdy, to mi uplně zkazilo celou hru a vim, jak to skončí :(
      • Chudáci, já se předtím než si hru zahraju předčtu návod atd. :D a vůbec mi to hru nekazí
    • to rovnou zakaž veškeré novinky *1* *1*
      • MrSanta
        Ale tak mohli ten nadpis napsat ve stylu Které staré parťáky potkáte v ME3. Já jsem na spoilery taky celkem háklivej a články o ME3 ani nerozklikávám. Že si ME3 koupím jsem věděl hned jak jsem dohrál ME2. Teď už jenom musím vydržet čekání.
        Tenhle spoilerík mi nevadí, stejně bylo jasné že tam Tali bude. Ale když se vykecá kdo tě ve hře bude čekat, tak kde je pak nějaké překvapení? A co když do názvu příště napíšou něco jiného, co třeba bude vadit tobě?
  • MrSanta
    Jestli si BioWare s EA dovolí nedat Tali jako plnohodnotného parťáka tak nás čeká největší povstání hráčů v dějinách *1*
    PS: náhodou konec ve stylu vyhráli jsme, jdem to oslavit by se mi líbíl *2*
    • Amim
      Já zas doufám v konec "Zemřel jste! Všichni vaši přátelé zemřeli. Jste k ničemu. Žij s tím"

      Na druhou stranu konec "zhruba před hodinkou jsem odrazil Reapry, tak to jdeme zapít a ty Jacobe nezapomeň pořádně zarepovat" by taky nebyl k zahození.
  • Garuss je potvrzenej jako člen party.Tyhle dva zrovna nemusim hlavně aby konečně potvrdily Miri a Legiona :(
  • Erien
    Garrus ať je tam Garrus :D. To byl nejvíc pohodář :). Tali potěší, Jack jsem nemusel :). Mimochodem hrál někdo za "odpadlíka" ? Já na to byl vždycky měkkej :D
    • medzi dobrým a zlým neboli až také rozdiely, niekedy to ale ovplyvnilo dej významnejšie - ak som niekoho zabil. najlepší bol ale aj tak ten shepardov ksicht s červenými jazvami po celej tvári a "krvavými" očami. preto som hral za odpadlíka. šlo to ale upraviť na klinike na normandii. *1*
      • Cosi
        Za zlého hraju teď, nejvíc mě překvapuje že postavám co mám nabrat do party říkám věty ve smyslu jděte se vycpat pojDte mi pomoct, a oni - jo máš pravdu bla bla bla a pak prohodí větu která následuje po reakci na zlou nebo hodnou otázku a ta nenavazuje na předchozí reakci zlého sheparda a nedává moc smysl. Kdybych to hrál podle sebe tak radši vybírám neutrální odpovědi, nebo ty za paragona.
        • Amim
          Když seš hodnej, tak vypadáš jako naivní debil, co si nechá všechno líbit a když zlej, tak jako absolutně nulovej velitel. Doufám, že se už konečně vybodnou na "hodňák vs. zlou" style.
  • rancor1223
    Sakra, tolik skvělejch her tehnle rok.. Mass Effect 3, BF 3, Skyrim,.. A všechno na vánoce!! *10* Nemůžu se dočkat!
  • http://gamingeverything.com/?p=3789
  • Doufam, ze nezpusobim zkazu galaxie, kdyz jsem nechal vyhodit do luftu lod kolektoru v omega 4 *1*
    • Skorej si len nasral Zahadneho ale Cerberus pojde po tebe tak ci onak z prvotnych informacii takze by som nejako nepanikaril :D
      • Spades
        Illusive man je v prekladu Pan Zahadny ? No tyvole :D:D:D:D
        • Nejlepší by byl Batman :D
        • V cz verzi se jmenuje Zahadny a ani me to nejak nesere. Stejne jako reapers "smrtaci" a credit "autori" *1*
          • Amylee.Anderson
            "Záhadný" ani "smrťáci" neni tak hrozné (smrťáci jsou na hraně :D) ale ty "autoři" fakt nechápu :D
          • lepsie nez aby to bolo nieco ako zdanlivy alebo klamny ... O.o
            • Cosi
              Iluzionista je spíše výraz pro kouzelníka, záhadný podle mě vystihuje podstatu člověka ve hře.
            • A nebo sekacky *1*
            • ale iluzionista by neznelo zle, hm? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit