Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    No to "hlasite h*vno" co tam hraje na pozadi jsem musel mutnout, protoze to vylozene trha usi. Kazdopadne trochu mi to pripomina zanr Dear Esther, ale mozna se mylim
  • ChyrenCZ
    Pocházím z toho místa a musím říct, že tam je tolik maličkých a různorodých prostředí, že pokud to tvůrci tam nějak nasoukají...spadne mi čelist a lidem asi taky. :D Božííí...
    • třeba některé ty skály a rokle? :)
      • ChyrenCZ
        Nedaleko Cimburku ( starý hrad - zřícenina, který se v už v mé době rekonstruoval) je místo připomínající na pár stovkách metrů tundru. Zakrslý, malý jehličnany na kamení s jezírkem a jeskyní. Cimburk sám je v lese velkých staletých smrků a jedlí. Pod ním je přehrada. Takový kanadský typ krajiny. Kousek dál jsou Moravanská luka? Kazatelna z dob Cyrila a Metoděje. Pečínkova skála atd atd. Od Jestřabic, přes Koryčany po Stupavu na takovým kousku jsem to nikde ve světě neviděl.
  • hm, sem zvědavej jak to dopadne
  • Nějak postrádám nadšení autora této novinky - neviděl jsem absolutně nic, co by mě zaujalo. Píseň zajímavá - a vnukla mi nápad použít počítačovou hru (atmowalkingsim) jen coby nosiče hudby.
    • Doufám, že nad stejným konceptem intenzivně přemýšlí Trent Reznor... Něco jako interaktivní Broken bych si teda dal... Možná ho trkne vlna VR... Kéž by *5*
      • VR Broken bych snad ani zažít nechtěl, když si vybavim ty klipy co v tom byly *1*
      • Hlavně doufejme že se po posledním albu trochu vzpamatuje..
        • Sr_Lobo
          Tak to je jeste vcelku slaby slovo, chtel sem jit na konzert, ale kdyz sem si poslech to posledni album, na ktery mel bejt ten konzert zamerenej, tak sem to hnet vodpiskal.
  • mikezz
    Super, hra z prostredia, v ktorom aj vzniká. Oceňujem aj pieseň v pôvodnom znení. Rád by som videl viac podobných odvážnych hier, ktoré sa za svoj pôvod nehanbia a "newesternizujú" len kvôli širšiemu publiku a väčším príjmom.
  • Beitrel
    Mně se to moc líbí. Super píseň. Jen více českých her *4*
  • ja nwm co vsem je me to prijde jako ze to bude nejlepsi ceska hra po hodne dlouhe dobe :D spolu s kingdom come
  • Až na ten drnkojekot celkem dobře vypadající, ale asi ne moje kafíčko.
  • A samozrejme, že hra bude len v angličtine.
    • no pro slovaky to určitě dělat nebudou :D
    • ¨To pochybuju, že by šli jen do angličtiny. Předpokládám, že se dostane i na němčinu, španělštinu a další podobně rozšířené jazyky.
      • Skúr som to myslel tak že nebude čeština.
  • Sr_Lobo
    Pche, v Moravskym leste... jo takhle kdyby se ztratila v Kolíně nebo Hamburku to by bylo Dark Souls mezi walking simulatorama *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit