Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrook
    Arno je asi někde zalezlej a jede párno.
  • Je fakt že by to mohli střídat třeba s Princem
  • Jam97
    Na tenhle díl se upřímně těším, příjde mi to jako příjemný návrat k celý renesanční triologii, jen doufám, že tu bude trošku víc toho skrývání a hrdina nebude žádnej "tupej indián s tomahawkem". Zbožňoval jsem AC I hlavně pro ten styl šermu, kdy jste vy nesměli útočit ale odhadnou útoky soupěřů (bez zpomalení času a obrovskýho rudýho ukazatele nad nepřítelem) a vykrýt je. Můžu ale jen doufat, snad budu příjemně překvapen jak u AC IV, i když to nebyl úplně pravej assasín :) BTW. Nemám tušení proč se to hodilo jako reakce k Ježíšovi
  • Mě by naopak angličtina s francouzkým přízvukem lákala je škoda že to tam nebude. Kombinace angličtiny a italštiny v AC2 byla super *2*
  • BoB.2
    Arno Arno kde ses k noze Arno ,kde ta čubička je?
  • Ano přehnané, zaplacené reklamy mi opravdu nedělají dobře. Nedokážu ale pochopit z čeho vychází tvůj verdikt ohledně mého smutku, prosím o vysvětlení. Děkuji
  • Pamatujete si na dotaz v posledním FC? Proč nemůžeme hrát za aristokracii? Kdo by chtěl hrát za ty degeneráty, kteří tyjí z práce normálních lidí. Už se těším, až bude gilotinování v plném proudu.

    Tu hru by nesmírně oživilo, kdyby nám dali možnost volby. Kupříkladu jestli se přidat k templářům a plnit mise za ně anebo k hašašínům. Vzhledem k uzavřenému příběhu s Desmondem už by to bylo stejně jedno.
  • Francie je mnohem atraktivnější, než Amerika (AC III, ale i Black Flag)

    Doufám, že se jim to povede, protože tohle má asi zatím ze všech assasinů největší potenciál :)
  • to ale asi nebude zrovna myšlenka co by autoři AC chtěli propagovat, radši ať se lidi hádaj o tom že tam nejde hrát za ženskou a moc neřeší, že hráč ovládá masového vraha, co prakticky bez důkazů zabíjí historické osobnosti a k tomu stovky strážných, co měly tu smůlu že ten den zrovna přišli do práce *1*
  • bohužel to mělo opačný účinek, věci se ještě zhoršily a sama skončila pod gilotinou, a z toho plyne poučení, že ani dobře míněná vražda není dobrý nápad *4*
  • Musíš být dost smutný člověk, když tě dokáže nasr*t taková prkotina.
  • Asharak
    Je to rebel! *1* Placená pirátská verze nezní špatně :D
  • Asharak
    Ale tohle je ten nejlepší Assassin's Creed co byl kdy vytvořen! Jak to jen můžeš takhle hnusně říct? *8*
  • Už nám ten assasins creed prosím přestaňte cpát. Mě už to samotnýho s..e jenom když vidím nadpis.
  • Jak se povede samotná hra, to nechám prozatímně osudu, i když i tohle dějinný období se asi dočká nemalýho cool pohledu na věc. Ovšem video naprosto znechutili těma svýma gumovýma připomínkama, jak a kde nezískali to nejoceňovanější lejno. Věřím tomu, že jakmile začnou nastupovat tyhle PR voloviny, tak to ve výsledku půjde s jistou pravděpodobností do kytiček. Zajímal by mě šulin, co s tímhle nápadem pro jednou přišel...
  • Sithard
    Black Flag mam origo ale tohle uz radsi koupim nejdriv na torrentech a pak se uvidi.. i kdyz ten coop vypada lakave :)
  • Ty jsi jouda *4* Když nevíš o co jde, tak na to nereaguj..
  • Vrook
    Takže vono se teď dá odevzdávat dobrovolně peníze za něco, co ještě neni ani hotový, i skupinově? Tomu řikám progress.. *15*
  • Ze bych si po letech opět koupil AC? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit