Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamatujete si na dotaz v posledním FC? Proč nemůžeme hrát za aristokracii? Kdo by chtěl hrát za ty degeneráty, kteří tyjí z práce normálních lidí. Už se těším, až bude gilotinování v plném proudu.

    Tu hru by nesmírně oživilo, kdyby nám dali možnost volby. Kupříkladu jestli se přidat k templářům a plnit mise za ně anebo k hašašínům. Vzhledem k uzavřenému příběhu s Desmondem už by to bylo stejně jedno.
    • Super, tak namísto zdegenerované aristokracie budeme hrát za buržousty, kteří ve svých fabrikách budou za padesát let vykořisťovat děti :D
      • To je vlastně pravda, ale neboj se. Třeba se tvůrci rozhodnou příští díl zasadit do VŘSR a tam ukážeme i buržoustům *1* . Ježíš je anarcho-komunista.
    • Jam97
      Na tenhle díl se upřímně těším, příjde mi to jako příjemný návrat k celý renesanční triologii, jen doufám, že tu bude trošku víc toho skrývání a hrdina nebude žádnej "tupej indián s tomahawkem". Zbožňoval jsem AC I hlavně pro ten styl šermu, kdy jste vy nesměli útočit ale odhadnou útoky soupěřů (bez zpomalení času a obrovskýho rudýho ukazatele nad nepřítelem) a vykrýt je. Můžu ale jen doufat, snad budu příjemně překvapen jak u AC IV, i když to nebyl úplně pravej assasín :) BTW. Nemám tušení proč se to hodilo jako reakce k Ježíšovi
      • davidBray
        myslíš ten soubojovej systém, kdy na tebe šla posádka celýho hradu a stáli pěkně v řadě za sebou. Stačilo vykrýt a pích ho, vykrýt a píchnout dalšího a takhle asi tak milionkrát za sebou ...
  • Francie je mnohem atraktivnější, než Amerika (AC III, ale i Black Flag)

    Doufám, že se jim to povede, protože tohle má asi zatím ze všech assasinů největší potenciál :)
  • Ze bych si po letech opět koupil AC? *5*
    • Sithard
      Black Flag mam origo ale tohle uz radsi koupim nejdriv na torrentech a pak se uvidi.. i kdyz ten coop vypada lakave :)
      • Asharak
        Je to rebel! *1* Placená pirátská verze nezní špatně :D
  • Já chci hrát za templáře a ničit naděje plebejců *16* *1*
    • No, zatím se spekuluje že by jsi měl hrát za templáře v té verzi na old gen konzole, ale jak říkám jen spekulace
  • Ah! Samozřejmě pre-order oznámení. Jak nečekané *1*
    Super by bylo, kdyby Arn mohl jít třeba i po Maratovi a zapíchnout ho v jeho slavné vaně. Taky by se tam mohl objevit Markýz de Sade, protože to byl fajn chlap *3*
    • a k tomu zapíchnutí ve vaně by Arno mohl hodit hlášku "došla ti pára, Marate?" *3*
      • Zabila jsem jednoho muže, abych zachránila statisíce.





        Marie-Anne- Charlotte Corday d'Armont
        • bohužel to mělo opačný účinek, věci se ještě zhoršily a sama skončila pod gilotinou, a z toho plyne poučení, že ani dobře míněná vražda není dobrý nápad *4*
          • to ale asi nebude zrovna myšlenka co by autoři AC chtěli propagovat, radši ať se lidi hádaj o tom že tam nejde hrát za ženskou a moc neřeší, že hráč ovládá masového vraha, co prakticky bez důkazů zabíjí historické osobnosti a k tomu stovky strážných, co měly tu smůlu že ten den zrovna přišli do práce *1*
            • Sakra, chlape! Přestaň, budu mít výčitky! Pořád si příjdu jako superhrdina, když pozabijím stovky ubohých posluhovačů a k hlavnímu šmejdovi příjdu jen se slovy "Ne, nezabiju tě, nesnížím se na tvoji úroveň" a nechám ho uvrhnout do žaláře. #YOLO
  • Mě by naopak angličtina s francouzkým přízvukem lákala je škoda že to tam nebude. Kombinace angličtiny a italštiny v AC2 byla super *2*
    • Ristoro
      To máš pravdu. Dabing Ezia mi přijde dosud nepřekonaný na herní scéně.
    • Sithard
      Mno nevim.. kdyz jsem na zivo slysel francouze mluvit le anglicky tak jsem mu prdlacku rozumnel :D ale mozna anglican co by se snazil jen o lehkej francouzskej akcent by jeste sel prekousnout. Radsi bych to mel v cisty ajine a treba obyvatele by mluvili na ferovku francouzsky s titulkama ale tomu krizeni jazyku bych se radsi vyhnul.
  • Takze ... tentokrat se budou sbirat ... trebas 150 svicek v kostelich .... a vykradat se budou ty kostelni pokladnicky ... sice v nich bude dycky tak 1-3 penize ... ale co, to mame ... tak 30 hodin. Mno aby nahodou nekoho nenapadlo to probehnout za pauzu na kafe ... tak si bude muset nejdriv nakrast aspon 10 000 na poradnej mec.

    Pak tam dame ... 3 animace vykopnuti kostelnich vrat ... a ty budem opakovat v kazdym z 280ti kostelu. Animace bude optimalne aspon 5timinutova a neprerusitelna.

    Jop a taky by sme tam mohli zakomponovat sestavovani nejaky armady ... takze nas vranounek bude v kostelich zajimat mistni prelaty ... a muz ejim dat na vyber ... ze bud kostek podpali nebo ho rozeberou a prestehujou na jeho zahradku ... nebo ...
  • Prostředí, zasazení do historického období Velké francouzské revoluce, to vše mě láká, byť budu muset trošku překousnout ten levičácký akcent všech assasínovských her a jejich pokroucení historických reálií a motivů různých osob. Odklon série při díle Black flag mě velmi bavil a Unity také vypadá jako hra s nápadem. Co mě však trošku boří naděje na dokonalou hru, je za prvé přílišná masovost zabíjení, takže se s tichého, chytrého asasína stává masový vrah uprostřed ulic plných lidí a i když chápu smysl pro akčnost, tak pohyb postavy je příliš spidermanovský. Ty seskoky z desítky metrů vysokého kostela až k základů za pár vteřin jsou divné. Navíc ta hra vypadá neuvěřitelně nádherně, zvláště ta coop mise v paláci s úžasnýma texturama byl skvost, bohužel je mi také jasné, že na takovou kvalitu můžeme asi zapomenout a můžeme pak být "překvapeni"jako s Watch dogs. Budu se těšit na Vánoce.
    • A mimochodem to bude asi první hra, kde si nechám dabing ve francouzštině s titulkama. :)
  • Další peripetie musulmana hašašína, tentokrát bude podporovat vraždění křesťanů, tedy jako obvykle, nyní ale francouzským ateistickým dobytkem. Hnus, velebnosti.
  • KIMCID
    *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit