Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Arno Arno kde ses k noze Arno ,kde ta čubička je?
    • Vrook
      Arno je asi někde zalezlej a jede párno.
      • BoB.2
        Arna je hrozná fena pořád někde skáče a leze.
  • Na to že je to ze hry tak to vypadá opravdu dobře *3* třeba s AC IV ty trailery přímo ze hry byli docela příšerný viz obrněnej templář. *15*
  • Dovolím si menší spam.
    Předobjednal si už někdo z vás a vytvořil svůj tým? Stačí 4 lidi a odemykají se různé bonusy do hry.

    http://assassinscreed.ubi.com/en-GB/assassinscreed-unity/unite-program/
    • Vrook
      Takže vono se teď dá odevzdávat dobrovolně peníze za něco, co ještě neni ani hotový, i skupinově? Tomu řikám progress.. *15*
      • To vis, to je ten moderni pristup ... nejdriv navalis prachy, za rok nebo dva dostanes jakysi polonefuncnic cosi ... a za dalsi $$$ mozna patch, takze ti pude odehrat prvnich 10 minut. A ovecky jen zabekaj a bezej ...
      • Ty jsi jouda *4* Když nevíš o co jde, tak na to nereaguj..
  • Jak se povede samotná hra, to nechám prozatímně osudu, i když i tohle dějinný období se asi dočká nemalýho cool pohledu na věc. Ovšem video naprosto znechutili těma svýma gumovýma připomínkama, jak a kde nezískali to nejoceňovanější lejno. Věřím tomu, že jakmile začnou nastupovat tyhle PR voloviny, tak to ve výsledku půjde s jistou pravděpodobností do kytiček. Zajímal by mě šulin, co s tímhle nápadem pro jednou přišel...
  • Už nám ten assasins creed prosím přestaňte cpát. Mě už to samotnýho s..e jenom když vidím nadpis.
    • Je fakt že by to mohli střídat třeba s Princem
      • Ristoro
        O kterém nic není slyšet, jen, že má být nějaká plošinovka, což je škoda. Sice jsem fanda AC, ale mohli by udělat pauzu a udělat nového prince. Přeci jen bez Prince by Assassin nikdy nebyl. A PoP 2008 byla super pecka.
    • Musíš být dost smutný člověk, když tě dokáže nasr*t taková prkotina.
      • Ano přehnané, zaplacené reklamy mi opravdu nedělají dobře. Nedokážu ale pochopit z čeho vychází tvůj verdikt ohledně mého smutku, prosím o vysvětlení. Děkuji
        • Když je to tedy potřeba vysvětlit... jelikož tě dokáže nas*at článek o hře a denně vyjde takových článků spoustu, tak musíš být permanentně nas*anej - smutnej. Prosím.
          • Od kdy nas...ej znamená smutnej? A ukaž mi, kde píšu, že mě dokáže na...t článek se hrou. Pokud vím, psal jsem, že mi vadí články o assassins creed. Doporučuju trochu přemýšlet, než něco vyplodíš...
            • Vzal sis to moc osobně, Jantare.
            • Děkuji náčelníku, že ses mě zastal. On pan Veka :) je prostě trošku mimo. Má očividně potřebu hodnotit co koho dokáže naštvat a na základě toho hodnotit jakej ten člověk vlastně je, ačkoliv by o něm cokoliv věděl. A toto opravdu není případ člověka, kterej by přemýšlel, protože přemýšlející člověk, než vyřkne nějakej verdikt, tak se o tom snaží nejdřív něco víc zjistit, nehledě na to, že takovej člověk by to pravděpodobně ani neřešil na veřejném fóru. Ne, jeho reakce byla a je jenom urážlivého původu, bohužel asi má nějaký komplex. Ale na to pane Veko jsou doktoři a né fóra :)) Tímto to uzavírám, protože debata s Vekou je naprosto nekonstruktivní a nemá už vůbec žádnej smysl, mám na práci důležitější věci, než řešit kraviny.
            • Vaše debata je vtipná, pokračujte! :) Ale pane Veko vy jste už někdy viděl nasr*aného a zároveň smutného člověka? Nemyslím si, ona nasr*anost je něco jiného, než být smutný.
            • Ty jsi tak trošku šašek, viď :) Rozhodovat co mě dokáže naštvat. Začni myslet chlapče, myslet.
            • Už jsi někdy viděl nas*anýho a zároveň veselýho člověka? Možná se budeš divit, ale Assassin je hra, tudíž tě se*re článek o hře. Ať by to byl článek o čemkoliv, pořád to nic nemění na faktu, že tě dokáže nas*at dost málo... tak mi raději nepiš nic o přemýšlení.
    • Asharak
      Ale tohle je ten nejlepší Assassin's Creed co byl kdy vytvořen! Jak to jen můžeš takhle hnusně říct? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit