Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak v čem např. závodní hry jsou lepší alternativy, jelikož klávesnice neumožnuje mezní polohy..
  • Veskoslav
    Já jsem nic o HL3 nečekal proboha. Já jsem čekal něco v tomto stylu. Ale ne toto. A čekal jsem nový Source Engine. Nic víc.
  • Jack1947
    Kez by, mne osobne ale hulit cokoli nechutna takze s tim si tady trochu vedle.
  • Zklamaní jsou možná ti, kteří pořád jak mentálové dokola mleli o HL3 Valve jasně řekla o čem to bude..
  • vie mi niekto vysvetliť ako by sa na tomto dala hrať fifa ? :D ale asi chápem že to je len pre SteamOS hry ? takže len FPSky na tomto ?
  • Nepřekonaná klasika :)

    Prostě nic rychlejšího atd. není. Zde když chceš uskočit musíš palec posunout na klávesnici pouze mačkáš a ruku na daném čudlíku již máš. To platí pro další věci....


    Ale pro gaučové hraní u TV je gamepad super. Tohle hlavně vypadá na pokrok oproti klasickým gamepadům...
  • Veskoslav
    No mě to přijde dost divné. Navíc by to chtělo vědět, jak jsou ty "membrány" odolné, aby vydržely trochu drsnější zacházení. Pak by mě zajímalo, kdy a kolik to bude stát. Já nevím, jak ostatní, ale já jsem celkově zklamaný z představení Valve. Mohli to udělat jako jednu zprávu a všechno dohromady.
  • Nastastie Valve nie je ta firma ktora kazdy rok vydava re-skin svojich dojnych krav, narozdiel od EA a podobne
  • zkus hulit jinej matros... tuten ti nedela dobre
  • konecne! zase stym musel prist PC trh! to o co sa konzole stania cely svoj zivot, konecne sa bude dat na gamepade hrat aj fps normlane a viem si predstavit,ze aj rts by slo celkom dobre, pretoze nemusite palcom posuvat nejaku packu jednym smerom a potom dlho dlho cakat, kym sa vrati pohyb spat, tazko sa to vysvetluje, ale ucite mi kopa z vas priblizne rozumie, toto bude ale uplne nieco ine, ked prstom mozem prechazat po ploche, je to takmer ako mys..ak tot ak naozaj bude, hned ho mam doma.
  • Klávesnice a myš 4ever!
  • Jack1947
    Tak mame to tady cerne na bilem , Valve zklamaly na sve plne care a definitivne potvrdily ze se hrnou do pro ne neprobadanych vod , s tim HL3 nebo L4D3 nebo Source 2,0 ci source a neco ste to chlapci nezmakly... bohuzel . *9* (kdybych nenapsal o HL3 a L4D3 mnusy by byli mensi je mi to jasne.)
  • Inquisitor
    Uspokojí vás i vaši ženu..... to bude slogan :D
  • walltar
    Tak tak ... hry v obýváku u televize nehraju, takže si klidně můžu užívat myši a klávesnice.
  • fuj "i" *7*
  • Zajímavé oproti klasickému gamepadu. Snad to bude vychytané.

    I když to asi nepřekoná v praktičnosti, rychlost i přesnosti klávesnici a myš.
  • Jak popisujou ty vybrační schopnosti, tak to spíš působí jak doplněk pro ženy.. *15*
  • ja bych se toho nebal... oni vi ze musi uspet
  • Ronox
    Jo toho jsem si všiml. To bude fungovat dobře u toho jejich "lotosovýho" psaní kdy přejedeš na další řadu písmen. Já spíš myslím přímo o užitém materiály na celý ty kruhy. Nějakej texturovanej silikon pro dobrej odpor.
  • ucho
    no a víš že tady jde o hraní her v obýváku u televize? tam je myška s klávesnicí velmi nepraktická...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit