Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asi ze si to nastavis podle sebe ?
  • Veskoslav
    Jaké jsou výhody poslední OpenGL oproti Directx 11 či 11.1? Kdo donutí EA, Ubisoft a jiné veliké společnosti, aby se s tím piplali? Valve je sympatická firma. Ale pustila se do boje proti Microsoftu, Sony atd. A na to nemá finanční prostředky. Musí získat minimálně 1/3 hráčů v herním průmyslu, aby to mělo úspěch. A to bude sakra těžké. Protože k čemu je ti systém, Steam Machine a ovladač, když si na tom zahraješ 4-5 her.
  • Proto jsem napsal atd :) To je jasný, že se to hovadsky hraje na klávesnici ale volat je taky blbu vzdorný :)
  • Pro ty kteri nechapou jak bude SteamOS fungovat

    jak uz se psalo tady

    http://www.hitechlegion.com/news-press/htl-news/37058-steamos-nvidia-925
  • Pro ty kteri nechapou jak bude SteamOS fungovat

    jak uz se psalo tady

    http://www.hitechlegion.com/news-press/htl-news/37058-steamos-nvidia-925
  • Veskoslav
    Na závodní hry volant, žádný hlupý gamepad:-P
  • Já si nedovedu představit, na tomhle hrát nějakou mmorpg hru. *15*
    Jinak je ten ovladač fajn, něco takovýho jsem si představoval už dávno. Na gaučové hraní dostačující, na pořádné hraní se musí stejně za klávesnici a za monitor...
  • Jsme mile prekvapen, ze tady lidi k tomuto ovladaci pristupuji alespon s otevrenou mysli. Zkousel sem cist komenty na gamespotu a tam jsou to sami hateri kteri ani nedocetli to ohlaseni.
  • proc by to delali... staci udelat neco jako WINE a bezet pod OpenGL
  • Veskoslav
    No já bych na tom třeba ukázal možnosti právě Steam Machine například. Stačilo by jenom demo. Ale defacto o SM nic nevíme, protože Valve nic neřekl v podstatě.
  • Me zklamalo, ze nerekli nic blizsiho o tech Steam Machines. Ovladac se mi libi a OS taky zkusim - alespon na dualboot.
  • Mne ešte stále vŕta hlavou ten SteamOS... To chcú, aby sa robili hry SteamOS only? Alebo chcú, aby vznikali hry s podporou WIN+SteamOS?

    Z oboch variant vyplývajú zásadné problémy...
  • Jsem rad ze Valve alespon zkusilo prijit s necim originalnim. Uvidime jaky budou mit uspech ale osobne bych to rad vyzkousel. Zvlast ta odezva na touchpadech me dost zajima jak dobre to bude fungovat.
  • Těžko říct jak to bude s tím source enginem kdyby to bylo ve fázi dnes to představíme tak by asi na tom např. už běžel titan fall... těžko říct.
  • smajdal
    negramoto
  • prudislav
    no a co má Source 2 společnýho s obývákem - jasně bylo psáno že jsou to "living room announcments"
  • Veskoslav
    Navíc bude důležitá i cena.
  • Gamepad jak ho zname dnes, je zodpovedny za upadek her, predevsim fps zanru. Celej dizajn hry se musi odvijet od toho primitiv ovladace, ktery ma jen velice omezene moznosti, a potom pc scena co ma mys pak velice trpi.
    Pokad tohle dokaze tento nechutny trend zvratit je to vyznamnejsi krok nez cokoli co valve doted predvedlo.
    A to ze si problem gamepadu uvedomili a postavili neco noveho jen ukazuje chytrost lidi co tam delaj.
  • A ty si myslíš, že lidi co ve Valve pracovali na hrách najednou nahnali aby pracovali na HW jo ? :D Ty lidi tam pořád jsou a pracujou na stejných věcech a to jsou hry
  • Jestli to nebude horší jako klasický gamepad tak to bude OK.

    Ale na tu odolnost jsem také zvědav. Hodně lidí válí ovladač někde v bordelu a tohle by se mohlo zadělat jako prase...

    Jak se říká v armádě, věci musí být blbu vzdorné. To splňuje klávesnice,myš,gamepad atd... ale tohle to jsem zvědav.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit