Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wine je sice pěkný, ale ne bezproblémový, jako celý Linux, proto to není pro běžného uživatele PC
  • ano, ja ti to verim, ale zase sme pritom, co je mozne, ale je to aj realne hratelne? virtualne packy na telefone su uplna tragedia, este na tablete je to ok, ten je vacsi, ale aj tak by som na takom zariadeni hry nehral, ja mam proste mys a gamepad a striedam to podla hry, ktora sa nato najviac hodi a mam asi vyhrane
  • A nebo ty ji mas malou.

    Zrovna tak si spousta hracu nedovedla predstavit ovladani Diabla na gamepadu a vidis, ted se Diablo na konzolich povazuje za lepsi nez na PC.
  • rozhodne pohodlnejsie, ako mat knihovnicku doma
  • Ty to píšeš, ako keby to bolo strašne jednoduché... Keby bol niekto schopný vyvinúť nečo ako WINE a bežali by na tom aplikácie bez zásadnej straty výkonu či stability, už by bola moja pracovná stanica dávno na Linuxe...
  • Ale zato jsem psal o hernim prumyslu a ten zahrnuje vsechny platformy prece.

    Na telefonu se gamepadove ovladani zcela bezne simuluje virtualnimi ovladacimi prvky a potom existuji gamepady, do kterych zacvaknes telefon a hrajes. Jak os telefonu tak hry to docela dobre podporuji.
  • Veskoslav
    Takže pc vyměníš za Steam Machine? Jo tak hodně štěstí při práci;)
  • trocha cviku a určite to niekto zvládne :D single player určite bez problemov
  • Veskoslav
    No ty máš dost:) Asi máš dost bujnou představu:) A nechceš si představit i psaní na gamepadu? Podle mě je to lepší a rychlejší než na klávesnici *7*
  • kdysi davno když nikdo nemel steam rad, si nikdo nemumel představit digitalni distribuci, bylo to scifi, dnes si malo lidi umi predtavit ze by jim vzali mys a klavesnici, za par let budeme všichni sedet před steamboxem a smrdlat palcema ovladac...valve ma majoritu PC hracu an voditku...no co uz..muzou si za to sami, je prece tak uzasne mit tam tu knihovnicku her, ze?
  • Veskoslav
    Tvá "nenávist" vůči klávesnici a myši je tady docela známá. Obzvlášť humorné bylo, když jsi brblal něco o tom, že FPS na gamepadu je lepší než s myší a klávesnicí:)
  • Tak zrovna TW si umim s gamepadem predstavit docela dobre.
  • nic s obyvakom si ale nespominal, iba univerzalnost ovladania., tak si sprav poriadok v hlave predsa *15* a ako vazne sa pri hrani rts radsej posadim pred pc a odpustim si to "pohodlne" ovladanie *1*
    Mimochodom chcel by som ta vidiet, ako mas pripojeny gamepad k telefonu a hras *7*
  • Kez by ses ridil svou vlastni radou, prospelo by ti to. Neco nepochopis a jaka je tva reakce? Okamzite zacnes urazet. A to je skutecny projev hlouposti, tvuj. Pouc se z inteligentniho pristupu Unrealla.
  • Veskoslav
    Total War s gamepadem? To myslíš vážně? Hrál jsi to proboha vůbec někdy? *7*
  • Kedže je to pre living room tak asi nikto neočakáva ze budes hrať na tom starcraft turnaj ... Na total war ,civilizaciu a podobne veci to bude úplne ok.
  • Aha, nepochopeni. Mne nejde o omezeni herni, ale uzivatelske. Klavesnici s mysi se nehodi do obyvaku ke konzoli, k handheldu, mobilu ani tabletu. Kdezto gamepadovy princip ovladani muzes pouzit u vsech zarizeni. V tom vidim jeho univerzalnost.
  • ja som hore *6* a "hrat sa daju" ma byt akoze co? ...samozrejme,ze sa daju, ale ked som to naposledy skusal na nejakej fps, tak som to po par minutach vzdal a hral mysou a zrazu to bola aj celom fajn hra a to sa vacsina hier snazim hrat prave gamepadom, ale niektore hry su s tym jak za trest kamo
  • Veskoslav
    Jejdásku, Jejdásku. Raději nic nepiš.......Klávesnice a myš jsou mnohem univerzálnější než omezené gamepady. O nastavení ovládání na klávesnici ani nemluvně.... Právě gamepady mají za důsledek zjednodušení ovládání, autoAIM a spoustu dalších. A mimochodem, k tabletu je opět pohodlnější klávesnice než gamepad.
  • no popravde je to, co si prave napisal uplne opacne...na klavesnici a mysi mozes pohodlne ovladat akukolvek hru a akykolvek zaner, dokonca aj zavody stym isli volakedy hrat, kdezto u klasickeho gamepadu si fps ci rts bud nezahras vobec, alebo len velmi obmedzene

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit