Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na tom co jsi napsal je jasne videt ze je to tak jak se domnivam..jste proste online generace..generace dat,softwaru a jednicek nul:)
  • dam ti jeden priklad...su podla teba city bezcenne? nemozes a ich totizto dotknut.
  • Pozri, tak isto aj miliony ludi jazdi na Talianskych autach aj napriek tomu,ze su to parodie na auta a co? :) ako som pisal, mam oboje a cerpam tym vyhody z obojeho a nemam ziadne predsudky...ale to co mmysli,ze sa stane, sa nestane a nikdy stat nemoze, pretoze ludia su proste odjakziva taki a stale bude nieco zle a nieco vyborne a vzdy si budu hajit jednu vec a zaroven tu inu kritizovat, pretoze sa podvedomo potrebuju postavit za jeden nazor, aby mali jasno.
  • Jasne ja vim ze ti to jedno..viz co jsme psal nahore..rohliky..atd..hodnota věci vam unika..takova je uz dnes doba..
  • smejki
    SteamOS = Linux -> hry v OpenGL
    hry v OpenGL běhají i pod Windows
  • Třeba budu odkazovat, kdo vi. Kazdopadne to bude na me co s nima udelam, kdezto na steamu to na me není. A jo jsme stara škola, mam rad hru v krabicce s manuálem kterou muzu vzit do ruky. Mam hry i na steamu, ale většinou je mam krabicove..par jen download..a nadsenej jako spousta jiných z toho teda nejsem.
    Protože rozdil mezi hrou na steamu a pirátskou kopii (krome morálního hlediska) zadny není, mas jen nejaky data na disku. Nikdy nemam takovy poteseni ze hry která je jen digitalne..proste ne.
  • Inquisitor
    V čem je rozdíl, jestli se mi to válí doma nebo na steamu? Že si na to můžu sáhnout? To je mi upřímně jedno a že jich mám doma dost.
  • smejki
    pravda. krabice = bezcenná hra (jedničky a nuly) + cena materiálu disku + sběrná cena materiálu krabice a manuálu. Myslím že se nikdo nebude dohadovat nad fyzickou hodnotou krabicovek. Je to pár kaček.
  • Jo je. Co to je za debilní otázku?
  • *1* pocuj a ty myslis,ze na tom DVD mas snad postavy a prostredie hry? obavam sa,ze ta sklamem, tiez tam budu tie nuly a jednotky, svet je svina ja viem, tiez som bol z toho mimo, ked som sa toto dozvedel *3*
  • smejki
    proč bych to dělal? Dám si na PC dual boot Win + SteamOS. A až bude na Linuxu všechno, co potřebuju, Wokna půjdou z vokna. To se taky ale stát samosebou nemusí, že jo.
  • Kozy
    Ty budeš svoje hry odkazovat dětem v závěti, nebo o co ti jde. Je špatný být pohodlnej?
  • smejki
    Když si ho vezmu virtuálně do ruky, dokážu si představit, že se na něm hraje líp, než na klasickým ovladači. Vážně záleží jen na tom, co tam narvou za technologii a jak ji nastaví. Ty trackpady jsou stejný druh vstupu jako myš (jen s tím rozdílem, že limitem myši je stůl, zatímco tady malý kolco), což je mnohem lepší než páčky. Samozřejmě jak na co. Na ježdění autem asi ne, ale na cokoliv, kde se chodí a rozhlíží, ano. Jsem vážně zvědav.
  • jan.pospisil.35
    Když se tu tak hezky hádáte jestli je lepší myš a klávesnice nebo game pad tak za mě je to třeba dotykovej monitor 24" a více. *5* (hraju strategie) *3*
  • Souhlasim, virtualni packy jsou nic moc, ale presto je pouziva miliony lidi. To je nadeje pro Valve gamepad, ktery rovnez bude mit virtualni packy. Pokud se Valve gamepad (nejlepe se steam os) na PC prosadi a PC hraci ho vezmou za svuj a prijdou o sve predsudky vuci gamepadum, tak myslim, ze multiplatformy prejdou ciste na gamepadove ovladani. Uz nebude diablo pro klavesnice a diablo pro gamepady, bude jen diablo pro gamepady, protoze s tim bude mene prace a bude to levnejsi, bude se tomu moci lepe prizpusobit gamedesign hry.
  • Veskoslav
    Protože to zaměřuje za Tebe *1*
  • lidi jako ty za to primarne muzou, nemate zadnou uctu k vecem které realne existuji, zijete ve svete softwaru, poletujich dat kdesi vzduchem a blahove se domnivate ze skutecne něco mate, přitom jedinou věc co mate jsou jednicky a nuly. Realna hodnota věci vam naprosto unika, takze nepoznate rozdil mezi falešnou knihovnou na steamu a hodnotnou reálnou knihovnou v realu. Hry jsou pro vas, spotrebni zboží jako rohliky, i když vlastne..ty aspoň existujou:)
  • Nekdo ji mel, nekdo ne, precti si diskuze k prislusnym clankum, ktere se venovaly prichodu diabla 3 nakonzole, tech pochybovacu tam bylo dost. Ne kazdy si to umel predstavit, stejne jako ty v pripade TW.
  • Neposuzuj me podle sebe, necitim ke klavesnici s mysi zadnou nenavist.

    Brblal jsem neco jako ze me FPS bavi na gamepadu vic nez na klavesnici s mysi a to je pravda. Hram jako Far Cry 3, Borderlands, Crysis a dalsi davam prednost na konzoli s gamepadem, maji pro me lepsi atmosferu.
  • Veskoslav
    Víš o tom, že předchozí Diablo bylo na konzole? *7* Tudíž představa už nějaký ten pátek byla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit