Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Já LCD nemám:-D (Ale pravda, měl jsem:))A první LCD byla opravdu tragédie, kdy to málem skončilo fiaskem. A ty kvalitní zase stály mailant. To máš jako s mobilním telefonem:) Taky začínal jako cihla, co váží pomalu metrák, cenou tak šílenou, že v té době za to bylo pomalu auto, cenou služeb tak skvělou, že i nabídka prodejny mrkve je rozmanitější:) Tím chci říct, že ne vždy začátek je špatný či dobrý. Ale u tohoto mi přijde, že je to kočkopes mezi myší a gamepadem. Nevím, jak ty, ale přiznám se, že když je akce, tak občas hrajeme opilí. Dokážeš si na tom představit hrát opilý?:-D Navíc nevíme cenu, nevíme skoro nic. Jako jsem skeptický, ale vždy můžu otočit. A horší to snad být nemůže. Tedy jenom kdyby Valve řeklo, že Steam OS bez toho nepůjde *1*
  • Veskoslav
    Ale jak rychle?:) Jak rychle napíšeš na gamepadu větu? Pakliže dokážeš psát rychleji jak 30 znaků/minuta, tak se ti gamepad na psaní naprosto nehodí, právě kvůli tomu, jak na něm pomalu píšeš.
  • Ked prisli LCD obrazovky, tak kazdy myslel,ze je to k nicomu, ma to spatne pozorovacie uhly, dlhu odozvu a tak dalej..no a kto z Vas ma stale este CRT?
    Nieco zapadne do dejin a nieco prerazi a udava smer, neda sa jasne tvrdit, co tento gamepad dosiahne, ale ja verim, ze to bude konecne dalsi krok vpred.
  • Veskoslav
    Jako tohle je pěkná myšlenka. Kdo by nechtěl. Ale přijde mi to jako slušná Utopie. Záleží, jak to odladí a jak to nakonec vše pojede.
  • určite máš v mnohom pravdu jejdasek ale treba počkať a odskúšať. Osobne mi vyhovuje najviac myš ale zároveň ju nepovažujem za tak presné a pohotové riešenia aké by mohlo byť. A práve preto ma riešenie od valve zaujalo.

    Osobne by som ale na ovládanie nechal páčky a na mierenie by bol ich touchpad. Pri závodných hrách totiž potrebujem aspoň na riadení cítiť odpor páčky.
  • A taky setrvacnost. Navic se to da nahradit vyssi citlivosti. Rec je o presnosti.
  • Veskoslav
    http://www.google.cz/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&docid=qC3ouLXzhHtwHM&tbnid=Em7ARXuI5cpNaM:&ved=0CAgQjRwwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.shareware-beach.com%2F2008%2F01%2Fa-tale-of-two-trackballs%2F&ei=XfBFUvuQGuf04QTC9YHIDg&psig=AFQjCNG6tKEQNBZI-F0qE_FjIZollf143Q&ust=1380401629465924

    Pamatujete? Tohle mělo v roce 2008 nahradit herní typ myši. Protože to mělo být přesnější, rychlejší a "pohodlnější". Podobnou myš mám i z roku 2000, taktéž od Microsoftu, kdy se snažila prorazit přehozením kolečka "vespod" navrch. Neuspěla a zapadlo do prachu dějin. Na Valve je to, aby přesvědčilo, že jejich gamepad je něco více, co nabízí současná generace gamepadů a je jedno jestli u pc či konzolí. Co mě osobně nejvíce vadí je "donucení" přejít na gaučing jako u konzolí. Já nevím, jestli to Valve došlo, ale když posledně dělala mezi uživateli Steamu (musíte mít povolené v nastavení Beta testy+dotazníky), jak by se jim líbilo mít "pc" pod televizí s gamepadem, tak celých 22% to uvítalo (v roce 2009, ale raději to půjdu ještě zjistit).
  • Na DLC neni v principu nic spatneho, je to nastroj ktery lze vyuzit dobre i spatne.

    Jestli nedodelanou hrou myslis patche, tak na druhou stranu to umoznilo zvysit komplexnost her, protoze od urcite komplexnosti se chybam nevyhnes a pak je lepsi mit moznost hru opravit.

    Pet ruznych online distributoru nebo pet ruznych retail distributoru, to je prast jak uhod. Prusvih jsou smirovaci klienti, to pc hraci nevychytali a budou tim trpet. Ale na konzoli tento problem nemas.

    Nutnost pripojeni k netu je pruser, ale u konzoli opet tento problem nemas (i kdyz bez tech patchu je to spis teorie). Ale tohle nesouvisi s digitalni distribuci, nevyhnes se tomu ani u retailu.
  • Ďalší krásny gimmick, ktorý zapadne prachom v obchodoch a na smetisku dejín, nenadarmo je Dualshock už 10 rokov nemenní prakticky, iba dopĺňaní o nové funkcie a všetky ostatné ovládače ho kopírujú.

    toto je snáď horšie ako tá doska na krájanie cibule, čo balia k WiiU
  • Veskoslav
    A už to existuje nebo to máš pouze ve své hlavě, jak by to mohlo být? Dinosauři taky mohli být, nebýt změn klimatu a dopadu asteroidu do oblasti současného Mexického zálivu. Prostě až to bude, tak se můžeme o tom bavit. Zatím je to silně teoretická část, která má reálnou podobu, ale už ne realizaci.
  • veskoslav...zkoušel jsem pigpicture...takže jsem psal na gamepadu a je to úplně v pohodě...
  • Kozy
    Určitě to má větší švih a rychlost.
  • smejki
    Zkus si o tom nejdřív něco nastudovat...
  • Jenze tu hru si bez toho steamu a jeho sledovaciho klienta stejne nezahrajes. Ale to uz bohuzel ani nektere retail hry.
  • Je zajimave, ze zapesti nebo dokonce celou ruku povazujes motoricky za presnejsi nez prst.
  • Inquisitor
    Jo nahrávání z kazet, to byla věc :)
  • A akoze ked mas doma opticky disk s digitalnymi datami, je to ine ako ich mat digitalne na HD? ;) Ved ked mas nutkanie nieco fyzicke vlastnit tak si ich napal..steam ti umoznuje backupy ;-) A aj pekny booklet si mozes vytlacit aby si bol stastny.
  • Mno jo no..dinosaurismus..je to mozny...ale co me tahle digitalizace prinesla...DLC? ..nedodelany hry? smirujici steam?..pet ruznejch poskytovatelu online ditribuce a musim mit v pocitaci pet ruznejch programu abych si něco mohla zahrat (steam,origin,uplay rockstar social atd). Desitky registraci na nejaky služby, stranky, neustale pripojeni k netu, o tom co mam v pocitaci naistalovany si pan Newell a jeho zena muzou cist před spaním..atd..kdepak..zlaty krabičky:)
  • Nevim jaka jsi generace, ale ja zacinal s hrami ulozenymi na kazetach. Behem meho zivota se medium nosici hru zmenilo tolikrat, ze si dovolim tvrdit, ze hodnota hry je nezavisla na tom, jestli je ulozena na kazete, diskete, CD, DVD, BluRay nebo HD mediu, pokud s ni ve vsech pripadech muzes nakladat stejnym zpusobem.
  • Inquisitor
    Tak oháníš se tady termínama jako, stará škola, moje generace apod.. Takže trocha toho kázání tam je. Ale tak nic, jenom mě to zajímalo, nic špatnýho v tom nebylo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší