Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lenze oni nepotrebuju nic presadzovat, mas moznost volby. Ten ovladac ma umoznit to, co konzoly doteraz nevedeli, umoznit tym co radi hraju z kresla bez stola , ovladat cele spektrum hier. Cize presne opacny postup ako tradicne konzoly, ktore nanutia hram gamepad ako nutne zariadnie, cim zabiju cele zanre. SteamOS + PC + volne ovladanie by mohlo byt protipolom uzavreteho osekaneho systemu sucasnych konzol.
  • Nerozumíš tomu dobře
  • Pochopil jsem tvou urazku na misto argumentu velmi dobre. Killzone 3 je idealni priklad, jak se tvemu plivanci vyhnout, proto jsem ho pouzil. Na gamepadu se FPS hraji uplne v pohode a je to zabavne, pro me osobne zabavnejsi nez na PC, hraju FPS na konzoli dobrovolne, nikdo me do toho nenuti a bavi me to navzdory mnoha letem hrani her vyhradne na PC. A protoze nejsem sam, a multiplatformni FPS se zpravidla vice prodavaji na konzolich nez na PC, tak se to da zobecnit na to, ze FPS je vhodny i na hrani FPS i kdyz s tim ma nekdo problemy. Treba ho presvedci Valve gamepad, kdyz je Valve pro mnoho PC hracu svatou firmou :-). Ja to uvitam, vidim v tom prinos pro cely herni prumysl, jak uz jsem psal.
  • Prave akcne tlacitka na sucasnych gamepadoch je absolutne neergonomicky a velky problem. Su totiz casto pouzivane a ovladanie sa bije s pravym analogom. Na palec je tam analogova packa a zaroven 4 tlacitka. Je to zle...kvoli tomu vzniklo prznenie hier lockovanim cielov.
  • tezke pochopit..ale není to jedno..bohužel nemam problém tohle vysvětlit moji generaci, pochopi hned co myslim...mladsim se to vysvětlit nedari..

    Kolik me je, na tom nezalezi..a hlavne tady nic nekazu..a nikde jsem nepsal nic o zkazene době, jen o jinem pristupu k tématu krabice versus digitalni knihovnicka:)
  • Neřekl bych, že máš pravdu. Je to evoluce, trvat na krabičkách a DVD je dinosaurismus. Jsem chlápek, co má doma originální krabičky her, které kupoval ještě hluboko v minulém století.. některé byly dokonce na takových plastových placičkách, jo kde je dnes disketám konec. Zbyly bohužel jen ty krabičky. Optická mechanika je věc, kterou jsem použil.. teď přemýšlím.. asi dvakrát za poslední dva roky? Steam mám mnoho let, za tu dobu sem vyměnil spoustu počítačů.. je fajn to mít na jednom místě a vždy jen nahrát. Na steamOS pokud bude bez balastu čistě zaměřený na hry a multimédia... a bude perfektně šlapat na SteamHW.. s docela vychytaným ovladačem? Noťas na práci to nenahradí, ale krabička v obýváku na hry? Vzbudilo to ve mě momentálně větší zájem než obě nové konzole dohromady..
  • to ano, ramena musi mat napumpovane jak Arnold v Komande *1*
  • Súhlas (ale marketingové reči bývajú jedna vec a realita druhá, toto sa ešte uvidí), proti gamepadu to vyzerá byť vcelku revolúcia... Ale proti klávesnici a myši na stole sa to nebude chytať, aspoň čo sa týka hier vyžadujúcich vysokú presnoť kurzoru, typicky FPS. Palcom IMHO nikdy nedosiahnem takú presnosť, ako keď rozdávam na pixel presné a rýchle headshoty v CS a iných online FPS pomocou myšky vedenej celou rukou.
  • Robotron3
    To se mi nelíbí, je to kočkopes. Je v tom vidět snaha simulovat myš i nalogový páčky najednou a vyhovět oběma. Výsledek bude, že obojí bude fungovat jen jako náhražka myši, nebo gamepadu. To už rovnou můžu hrát hry na tabletech.
  • prepocitvat hodnoru věci jen an peníze není zrovna moudre
  • Budu oponovat. Imho je opravdu v principu jedno, kde ty jednicky a nuly mas uskladnene, at na disku nebo na dvd. V tomhle smeru neni na digitalni distribuci nic spatneho. Ale musi to byt ferova digitalni distribuce, jakou treba nabizi GOG. Kde jsou to tve jednicky a nuly a muzes si s nimi delat co chces. Steam neni spatny tim, ze digitalne distribuuje hry, ale ze tim cini jak lidi tak ty hry na sobe zavisle. Dokonce uz i takove, ktere ani nedistribuuje. Proto je Steam zlo, ale bohuzel si to naprosta vetsina lidi neuvedomuje. Ale je to vlastnost Steamu, nikoliv digitalni distribuce jako takove.
  • Veskoslav
    Opět jsi Jejdásku nepochopil. Mimochodem, v předchozím jsi nic o Killzone nepsal.....Takže se uklidni a jdi si hrát "superhyper" MP v Killzone na konzolích. Nám 90% pirátům, jak ty rád tvrdíš, nech myš klávesnici, protože všichni víme, že gamepad je vhodný na zcela jiné typy her než FPS.
  • neboj, nic mi neunika, ty to len cele strasne prezivas *4* ja si trebars aj radsej objednam nejake veci z netu, aby som sa nemusel trepat do obchodu a vyberat to tam,ale podla teba by to bolo nevazenie si veci, lebo som si preto nesiel a nedoniesol si to osobne a nezoznamil si tu vec s cestou domou, ale ona len chudatko malinke zrazu vykukla z krabic az doma *7*
  • Inquisitor
    Můžu se zeptat kolik ti je? Že tady kážeš o skažený době?
  • To sa s tou rukou ale namávaš výdatne *4*
  • ja vim ze ti to unika..jinak bys tohle nepsal..:)
  • Jejdasku, to nema s gamepadovym ovladanim skoro nic společneho.
    Gamepad jsou vlastně dva male joysticky - míra posunutí určuje akceleraci otáčení po neomezeně dlouhou dobu.
    Tady bude možné hrát jako na myši - akceleraci bude určovat to, jak rychle po tom touchpadu pohybuješ prstem, pokud se chceš neustále otáčet, bude potřeba prstem neustále "scrollovat".

    Naopak to může znamenat, že se prosadí mouse+keyboard ovládání na konzolích, když konzolisti zjistí, že existuje mnohonásobně lepší varianta ovládání než gamepad.
    Což je mimochodem hlavní věc, co většině zatvrzelým PCčkářům brání konzoli koupit.
  • prave ze anopak..citu se muzes dotknout..a vic nez byva zdravo..mimochodem..je to trochu ja o koze a ty o voze:)
  • Aha, zase pokus o urazeni, uz ti zase dosly argumenty. Temi smesnymi motivy, co se mi snazis prisoudit, akorat odhalujes svou vlastni povahu a mindraky.

    A tak jsi pochopitelne vedle, jako obvykle. Treba v multiplayeru Killzone 3 musis mirit ty sam, nic za tebe nemiri ani ti nepomaha. A myslim ze to je tak ve vsech konzolovych multiplayerech, alespon nevim o zadne vyjimce. A multiplayerove FPS na PC jsem prestal hrat prave kvuli multiplayeru v Killzone 3. V singleplayeru je autoaim rovnez vzacny, vybavuji si ho jen RDR (a vubec tam neni na zavadu), obvyklejsi byva jen pomoc s mirenim a ta casto byva odstupnovana podle obtiznosti. A ja na rozdil od tebe hraju vsechny hry na hard. Kdyz uz nekde ta pomoc s mirenm je, byva spis na obtiz, protoze miri doprostred postavy a stezuje davani headshotu.
  • Inquisitor
    Co to má společnýho s vážením si věcí? Já si vážim věcí to se neboj. Nejsem malej spratek ani milionář, aby mi to bylo jedno. Ale ta spojitost mi teda uniká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit