Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dej si facku a precti si to...
  • Ale když se koukneš na ty recenze tak ti je jasný z jakého důvodu to je.
    Hráči nemají možnosti jak se ozvat když se jim něco nelíbí. Můžou se teda pokusit se vybrečet na supportu, ale pochybuju že to neputuje rovnou do spamu.
    Jediná možnost jak si hráčů nějaký zalovený moloch všimne je, že jejich markeťáci vyčenichají potenciální snížení zisků. A to je přesně tenhle případ.
    Akorát je problém v interpretaci toho vzkazu. Neřeší se důvody, ale je tu snaha to zakázat.
  • Vetsina negativnich recenzi je vsak zalozena na debilite nebo ignoranci daneho jedince, nebo se tyka irelevantnich veci.
  • no ale zároveň je docela zhovadilost dávat masově negativní recenze kupříkladu Dotě2 jen protože valve ještě nevydalo Halflife 3, nebo ti snad todle příjde normální a správné?
  • Jack1947
    Pěknej rým hele jsou a jdou, jou *3*
  • Třeba když se studio pokusí si s hráči vytřít zádel?
  • Je to tak. Pokud je hra spatna, mela by dostat review bombing jak s**ne.
    Od toho snad ty recenze jsou aby se lidi dovedeli do ceho jdou.
  • "Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet nebo chválit."

    Za chvilku tam budou jen hebký sluníčkový recenze i kdyby ta hra měla jen 10%.
  • Clanek neobsahuje jednu dulezitou vec a to ze nekteri vyvojari si plati sluzby, ktery pracujou na zlepsovani profilu recenzi na steamu za pomoci botu.
    Napisou x pozitivnich recenzi a ty jsou potom touto armadou botu lajkovany, takze vytapetuji cely vypis.
  • A nějaký velmi dobrý důvod?
  • tak to je spis minoritni pripad....
  • Tak pro pomalejsi...
    Par fanboyu se rozhodne vyhnat nejaky hodnoceni jejich nejlepsi hry, ac to stoji za prd.
    A nez aby to prochazeli, tak pustej robota kterej odfajfkuje ty spravny recenze.

    Chapes?
  • Ale to Já Vám neberu, řeč je o recenzích, takže kdyby recenzenti napsali a popsali skutečnost a ne nadšení, že konečně vyšel nějakej Transport, asi bych se při rozhodování rozhodl jinak. Buď bych to prostě nekoupil, nebo počkal na výprodej. Je mne jasné, že mnoho recenzentů nejen na STEAMu píše z radosti nad novou hrou a vůbec je nezajímá, že třeba hra neběží na Win 10, nebo novějších grafikách a v tom vidím větší problém, než když sem se nechal napálit koupí hry co hrou ani vlastně nebyla....
  • Taky jsem si za "reviewbombil", když ty blbečci z dev týmu Firewatche, udělali levičácký haló kvůli slovu negr (kterým se negři normálně častují), které použil ten švédský youtuber. Firewatch se mi nelíbil, tak jsem napsal hned negativní recenzi a olajkoval všechny negativní recenze v okolí, které měly trochu hloubku. Tím jsem se stal asi taky reviewbomberem a botem.

    Podle mě review bombing je totiž většinou velmi relevantní. Viz třeba metacritics a Need for speed Payback nebo ten děsběs od EA Star Wars Battlefront II.
  • To je spíše otázka pohledu. To že to byl jenom upravený Train Fever z toho ještě nedělalo špatnou hru. Především pak v očích lidí, co Train Fever nehráli.
  • Prosim te, nepouzivej slovo "teze". Drz se slov odpovidajicich tve inteligenci.
  • Jak to může být irelevantní, když jsi právě potvrdil jeho tezi? Je úplně jedno, jestli máš těch XXX hodin nahraných oficiální či neoficiální cestou, důležitý je, že ten strávený čas ve hře máš. A 10 hodin je i tak dost na to, aby sis ten obrázek o hře již udělal. Podle mě Hlenuv komentář měl na mysli, hlavně, ten prvotní dojem ze hry, který spoustě hráčům zatemňuje kritické myšlení, proto je třeba hodnotit hry až s odstupem času, kdy opadne počáteční euforie a člověk začne vidět i ty negativní věci.

    Ke zbytku se ani vyjadřovat radši nebudu...
  • Jack1947
    No a moc bych se tomu vlastně nedivil kolikrát někdo je tolik vytočený že si musí koupit hru aby ji pořádně zdrbnul... ale tyhle masové nájezdy ty jsou něco trochu jiného.
  • Jack1947
    Jak já tohle chci řešit ? no asi tak nějak já jen reagoval na to že to řešily ted v Levelu ( nebo spíš informovali tam se toho moc vyřešit asi nedá)

    Mě to nevadí recenze čtu hlavně v Levelu... a co dříve nebyl internet a recenze se psali, aha no nebyli dlc a erly akces ale co beztak to nic nemění na tom že úsuddek si musí udělat každej sám v dnešní přeplácané době.
  • Jack1947
    Je to negativní reklama ale pro toho.. pí škota to ve finále bude jedině parádní a bude se to pamatovat jako den - Kdy PWdipáj řekl slovo na N

    Tak předně měl komunismus zůstat v USSR a necpat se dál... a ani tam moc nebyli rádi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit